Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 255 818
  • 694
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 96
...но каза, че за да се оправят нещата трябва да се направи восъколеене и защита - общо 130 лева . И аз казах добре.... Направи ги и каза резултат до 9 дни но за по-сигурно до 15 дни ... Е, днес е десетия ден и аз още чакам резултат.
Не искам да те разочаровам, но ще си останеш само с чакането. И мен ме уверяваха, че восъколеенето е вълшебен метод и изчиства всичко, първо го правих при 'специалист' като Катя, понеже уж било опасно сам да си го прави човек, защото си 'отварял' полето и после ако не си изгради защита (баламосване за да ти се вземат парите) оставало отворено и можело да стане по-зле (пълни глупости), после правих аз, после и майка ми карах да ми го прави...ефекта е абсолютно нулев.

nikolinanik , ни в клин, ни в ръкав, пак плюене по Карла...не ти ли омръзна вече!?

# 226
  • Мнения: 26
търся си гледачка в Благоевград
може ли да ми препоръчате някоя?

Стефка от Генерал Тодоров!!!!!!!!!!  bouquet



по-подробно?
личен опит ли имаш? познава ли?
номер на телефон, по-конкретни координати и каква сума взима?
разгледай темата, има достатъчно инфо....... Mr. Green
Вече загубих телефона и,но ти си наблизо така,че и да отидеш на място може да я откриеш лесно.Струвами се,че на влизане в селото беше първата пряка в ляво,втората къща.Миналата година взимаше 20лв. и с горивото от София много ми се оскъпява.Познаваемостта е ...минимална.Тръгнах си много по-объркана отколкото бях преди разговора с нея.
0877400153, пак толкова взима! Посочих ти я, защото търсиш гледачка в този район!  Simple Smile  А ние по този случай се каниме да посетим Боян Ботево...ако наберем достатъчно пасажери за борда на Пежото ми!  Joy

# 227
  • Мнения: 1
Kога се каните да ходите? Нали вече се бяха събрали няколко човека, бяха ли там или още не, нека да разкажат, ако вече са ходили, моля!

# 228
  • Мнения: 37
къде мога да прочета малко повече информация за съдбата?И по скоро за хората които така да се каже са духовно свързани от минали животи.Както казват хората няма нищо случайно на този свят Wink

# 229
  • Мнения: 26
Kога се каните да ходите? Нали вече се бяха събрали няколко човека, бяха ли там или още не, нека да разкажат, ако вече са ходили, моля!
Здравей, две девойки са в невъзможност за пътуване, така че предстоят уточнения сега за събота! Ако се съберем, тръгваме, ако не - ще го отложим за месец Август! Все пак ще е най-изгодно /икономически!!!/ Пеженцето да е пълно! bouquet

# 230
  • Мнения: 1
Ами ако е сега събота, бройте ме и мен, че август малко далечко ми се вижда.

# 231
  • Мнения: 26
Ами ако е сега събота, бройте ме и мен, че август малко далечко ми се вижда.
ОК, до утре ще се свържа с пасажерите и ще уточним бройката! Усмихната вечер!  bouquet

# 232
  • Мнения: 1
Доообре, ще чакам включване Wink

Приятна вечер и от мен!

# 233
  • Мнения: 1
Здравейте на всички, до сега не бях писала но изчетох доста от коментарите ви . Понеже съм се парила доста години от пишман ясновидци и лечители , се обръщам за помощ . В началото на годината гледах някакво предаване ,но така и него запомних ,та търся един лечител -ясновидец някаде около Банско ,Разлог мисля беше ,мюсулманин дядо , имало много хора . Ако някой го знае кой е моля да пише точно къде е . Много ви благодаря !

# 234
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Някой чувал ли е за гледачка Таня от Люлин 10  - само това знам  newsm78
момичета никой ли не е чувал за нея?!  newsm78
гледа на кафе и карти
моля някой ако е ходил да даде отзиви, аз ще ходя другата седмица
  bouquet

# 235
  • София
  • Мнения: 770
Някой скоро ходил ли е при Ина до женския пазар, която говори в рими? Още ли взима по 20лв?
....Върнах се да чета от начало и видях, че е писано по въпроса.

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 22:32 от sandrella

# 236
  • Мнения: 1
За Ина да все още взима по 20 лева аз ходя много често при нея и сам много доволна разчитам изцяло на нея тя ми ръководи  бизнеса.

# 237
  • Мнения: 169
За Ина да все още взима по 20 лева аз ходя много често при нея и сам много доволна разчитам изцяло на нея тя ми ръководи  бизнеса.
Ехей,голяма реклама!
Чак и бизнеса да ти ръководи!?

# 238
  • Мнения: 3 181
Някой скоро ходил ли е при Ина до женския пазар, която говори в рими? Още ли взима по 20лв?
....Върнах се да чета от начало и видях, че е писано по въпроса.
Аз съм ходила при нея преди 10 години. Като се замисля позна, само с времето не беше точна, т.е. нещата се случиха, но не в конкретизираното време. Забравила съм къде точно приема.
Напишете, моля , телефоните, ще ми е интересно да я посетя след толкова години.

# 239
  • София
  • Мнения: 770
Телефона, който имам е 029892693, не знам дали още е актуален.

Общи условия

Активация на акаунт