Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 786
  • 694
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 70
С Хайрие говорих по тел. и още тогава се отказах. Беше ужасно нелюбезна и груба. Сега разбирам, че не съм сгрешила, като не съм я посетила.

# 571
  • Мнения: 0
ryannn, не оспорвам казаното от теб за Хайрие, но в моя случай тогава тя наистина ми беше полезна и като се замисля всъщност тя е една от малкото от които съм видяла добро. Нямам време да търся повече публикации, но очевидно и тук има доволни и недоволни.
nadejda1010
Регистриран
 Offline
Пол:
Публикации: 0
  Re: Ясновидци (врачки) - 10 тема
« #730 Ср., 08 Авг. 2012, 02:01 »  
--------------------------------------------------------------------------------
Цитат на: zelenooka в Пет., 29 Юни 2012, 20:13
Здравейте ,
Цитат на: mireto в Ср., 04 Юли 2012, 21:26
Цитат на: kolibka в Ср., 04 Юли 2012, 16:43
Каква е Хайрие?

Има нова тема,там е писано за нея!

Бях обещала да пиша , когато видя резултати от посещението си при Хайрие .
Момичета , нямам думи ... при мен нещата се нареждат като с магическа пръчица /чак не смея да се похваля /...
Това наистина е чудо . Всичко се оправя , а освен това в срок с казано време .
Ако някой все още се колебае , то аз съм жив пример , че Хайрие наистина е феномен .
Който иска , може да ми пише на лична .Готова съм да се срещна с всеки нуждаещ се , за дbixа покажа какъв ад беше живота ми и сега как се подрежда сякаш никога не е имало лоши неща .
Хайрие за мен е наистина УНИКАЛНА!
zdraveite moje li koordinati NA tazi jena

Поздрави !:)
 
 
 P.S. Аз например пострадах следвайки стриктно съветите на Анелия Лечева.
 
 
 

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 16:10 от kateto1980

# 572
  • Мнения: 70
Някой случайно да е решил да ходи при Себа и евентуално да се комбинираме?

# 573
  • Мнения: 70
Някой случайно да е решил да ходи при Себа и евентуално да се комбинираме?

Забравих да пиша от София съм.

# 574
  • Мнения: 200
ryannn, не оспорвам казаното от теб за Хайрие, но в моя случай тогава тя наистина ми беше полезна и като се замисля всъщност тя е една от малкото от които съм видяла добро. Аз например пострадах следвайки стриктно съветите на Анелия Лечева.
 


Кате, знаеш за "възторга" ми от Лечева.
За Хайрие повече от месец след злополучното ми и отвратително посещение ,не казах нито дума.Такъв потрес беше,че и тук изобщо нито дума не написах,по никакъв въпрос.Както вече поясних,много хора ме помолиха да споделя за нея и особено ,като се оказа,че има  мили, свестни хора с болни деца,които питат и се чудят как и дали да организират пътуване чак до там, да прекарат часове в хаотично,неорганизирано чакане пред имота й, не можех да не  пиша-както винаги-посочвам факти, а не фундаментално безмислените : "ау, страшна е" или нещо подобно.
Бетонно убеждение ми е,че ще скокнат и такива, които я имат за чародейка и не особено любезно  ще ме осведомят как ,видиш ли,не съм наясно,но който иска да разбере,ще разбере и ще прецени.
Направих си труда да намеря и други, не мои, мнения за въпросната,за да са улеснени тези, които държат на смислеността.
Знам за горепосочения цитиран и ултра положителен пост.Скорошна  публикация е ,всички я видяха.Аз заради нея се грабнах.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 16:27 от ryannn

# 575
  • Мнения: 0
Пак казвам, аз съм била при Хайрие преди няколко години, но останах с добри впечатления, възможно е да се е променила.

# 576
  • Мнения: 5
аз мога да споделя за Пловдив следното-астроложката анелия лечева-за мен лично кръгла нула
баба дана позна адски много на моя приятелка а на мен ми каза обратното на това което се случи
теменужка-много я харесвам днес имам час
рени на моста но герджика и от нея съм много доволна
иначе ако знаете още някоя споделете Hug
ЗДРАВЕИТЕ,моми4ета !Благодаря ви за отговорите   bouquet
Аз съм ходила при тази Рени  Shockedбяха ми откраднали колата  Sadказа че 6те ми я върнат ,но нямааааааааааа само те залъгват да вземат парите и ни6то Confused
АКО Някои знае някоя дето не гадае ,а познава моля да пи6е имам нужда  Praynig

# 577
  • Мнения: 0
наистина за рени има мнооого противоречиви мнения на мен ми каза конкретни неща които станаха иначе теменужка много ме впечатли--- МОЖЕ ЛИ НЯКОИ ДА КАЖЕ МНЕНИЕ ЗА НЕЯ

# 578
  • Мнения: 226
Момичета много ми препоръчаха Антония от Люлин - нумероложка. Една колежка е ходила и много доволна...но не ми се ходи вече на принципа "една жена е възхитена", че така стигнах и до Стефка и до Зарифе.
Та въпроса ми е дали някой е чувал за Антония и има ли отзиви?

# 579
  • Мнения: 574
За мен за по-сериозни неща не разчитайте на ясновидци и т.н. Особенно когато става въпрос за здраве или за други сериозни неща. Друго е да питаш от чисто любопитство, но нищо повече.

# 580
  • Мнения: 144
Момичета,
на мен ми писнаха врачките  Mr. Green
Казах ви скучно ми е яко вече  ooooh!
Вчера бях при една жена - ясновидка, далеч от София, но съм дала дума, че няма да говоря за нея по форуми и т.н.
Тя говори с мъртвите, свърза се с баба ми - а съм сигурна, че се свърза, защото баба ми питала защо вече не ям мляко с ориз.Аз обожавах да ми прави и изяждах всичкото.На всичкото отгоре ми каза точно кой гардероб да отворя и да извадя една нейна синя рокля на цветчета , а другите неща да ги раздадем.Защото тя почина преди 5 години, а ние с леля ми не знаем какво да правим с всичките тези неща от гардероба.Точно и ясно ми описа къде е гардероба.Че душата на баба ми се лута и още се ядосва, че къщата не е оправена. Тя милата цял живот искаше да я види подредена тази къща, а така и не успя.
Освен това че тя ми предаде това от баба ми, аз й казах че имам разни фобии и се чудя дали не са от предишни животи. Тя ми каза, че и това може да направи и да види какво точно ми се е случило Whistling
Попита ме дали се интересувам от Англия, дали ме влече натам нещо.Казах Не, самата Англия никога не ми е била интересна.Каза ми, че съм много стара душа, че ме вижда в някаква каляска, която се преобръща...А аз имам ужас от возене в кола от друг шофьор освен мен, изпадам в истериии, държа се за всички дръжки и крещя на този който кара да намали.Иначе аз да карам, карам като луда Crazy никакъв страх.Но ужасно ме е страх от коне, направо превъртам ooooh!
И изведнъж вчера както тя ми говореше за тази преобърната каляска, аз се сетих, че обожавам Шотландия, никога не съм ходила, но винаги ми е ставало нещо мило и хубаво, когато чета или гледам по телевизията, винаги съм настръхвала чуя ли шотландска музика.Всички онези филми с истории от онова време са ме впечатлявали до безумие. Аз не понасям екшъни и фантазии, нито комедии, дайте ми на мен филми на които да рева, особено такива с истории от преди 200 години .Свързах Англия със Шотландия и изведнъж врачките ми станаха безинтересни  Blush
Затова днес си записах час за регресивна хипноза за петък при Петър Петров. Heart Eyes
И в петък отивам и надявам се силно, че ще я видя тази Шотландия и ще си спомня най накрая коя съм била
Ако на някой му е интересно, да чете тук:

http://regresia.weebly.com/

# 581
  • Мнения: 1
Zdraveite,i az se interesuvam ot tozi hodja ot selo Zvanichevo.Ako niakoi ima negov telefon shte pomolia da go napishe.Blagodaria!

# 582
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас е ходил при ясновидката Марина, която приема на ул. "Граф Игнатиев" и какви отзиви имате за нея? Simple Smile

# 583
  • Мнения: 14 635
Здравейте момичета!Миналата година бях много притеснена за близък човек и 2-3 пъти ходих да се допитвам до гледачки.Само ме объркваха повече,мина 1г.нищо не се случи от техните прогнози.Много скептично съм настроена към тях,но не и към търсещите ги.Бях в такова положение и разбирам такива хора,колкото и някои да ги критикуват.Вчера по бул.''В.Левски'' м/у ''Дондуков'' и Ст.гара бяха разпилени визитки:"Ясновидство по снимки,такса 10лв.Всеки ден от понеделник до четвъртък от 11 до 18ч.''Има адрес,но няма име.Телефоните са 02/944 43 13;0888 224 336.
Не правя реклама,нямам никакви впечатления от никой,не съм звъняла и дано не ми се налага!
Взех визитката за ''всеки случай'' и реших да споделя с вас.Ако някой се пробва нека сподели тук.

# 584
  • Мнения: 0
Здравей Silverstone! И аз много като теб съм ходила по ясновидци, но не съм особено очарована! Наскоро обаче ходих при един Валентин на ул. Триадица № 6 в София. Поне на този етап съм много доволна, позна всичко от миналото ми. Чакам да видя с бъдещето какво ще се случи! Ако искаш мога да ти дам координати! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт