Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 732
  • 694
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас е ходил при ясновидката Марина, която приема на ул. "Граф Игнатиев" и какви отзиви имате за нея? Simple Smile

Аз ходих преди две седмици , преди това преди няколко години и аз и сестра ми.Когато отиваш за първи път при нея излизаш като втрещен , защото така описва всички хора за които питаш , че все едно ги познава цял живот.
Предишния път като ходихме със сестра ми много ни позна вече мина достатъчно време за да се потвърдят нещата които каза тогава , сега ще видим , но честно казано не ми каза почти нищо за бъдещето  и някак не съвсем определено , а по скоро мъгляво , а реално то ме интересува , аз характерите / колкото и да е точна в определянето им / на хората около мен си ги знам.
За това ми се ще да отида при още някоя , но се чудя още.Хем не ми се дават още пари , хем не знам при коя да ида.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?

# 586
  • Мнения: 144
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас е ходил при ясновидката Марина, която приема на ул. "Граф Игнатиев" и какви отзиви имате за нея? Simple Smile

Аз ходих преди две седмици , преди това преди няколко години и аз и сестра ми.Когато отиваш за първи път при нея излизаш като втрещен , защото така описва всички хора за които питаш , че все едно ги познава цял живот.
Предишния път като ходихме със сестра ми много ни позна вече мина достатъчно време за да се потвърдят нещата които каза тогава , сега ще видим , но честно казано не ми каза почти нищо за бъдещето  и някак не съвсем определено , а по скоро мъгляво , а реално то ме интересува , аз характерите / колкото и да е точна в определянето им / на хората около мен си ги знам.
За това ми се ще да отида при още някоя , но се чудя още.Хем не ми се дават още пари , хем не знам при коя да ида.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?

Ина няма да ти каже също категорични неща за бъдещето, ще стане това и това.
И тя по скоро описва много конкретно хората и техните намерения спрямо теб, дава съвети какво да направиш, но категоричност за бъдещето за определени факти недей да търсиш при нея  Peace

# 587
  • Мнения: 200
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас е ходил при ясновидката Марина, която приема на ул. "Граф Игнатиев" и какви отзиви имате за нея? Simple Smile

Аз ходих преди две седмици , преди това преди няколко години и аз и сестра ми.Когато отиваш за първи път при нея излизаш като втрещен , защото така описва всички хора за които питаш , че все едно ги познава цял живот.
Предишния път като ходихме със сестра ми много ни позна вече мина достатъчно време за да се потвърдят нещата които каза тогава , сега ще видим , но честно казано не ми каза почти нищо за бъдещето  и някак не съвсем определено , а по скоро мъгляво , а реално то ме интересува , аз характерите / колкото и да е точна в определянето им / на хората около мен си ги знам.
За това ми се ще да отида при още някоя , но се чудя още.Хем не ми се дават още пари , хем не знам при коя да ида.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?
Марина е доста точна при описване на здравния статус , характерите на хората, типа отношения и проблеми.
За разлика от 99 % от врачуващия контингент,  тя е интелигентна , възпитана и говори смислено и грамотно на официалния в България език,въпреки че е рускиня.
Хубаво е и , че не  се намира, както обикновено, малко извън града и после вляво, а е в самият център.В офис е , а не при домашни условия-т.е.-не съчетава врачуването със забъркване на манджи и дундуркане на внуче,докато мъжът й/синът й  мърмори къде са му чорапите.Има секретарка,която вдига телефона ,та тя самата  не прекъсва разговора си с клиентите си през 5 минути,за да  обяснява на кой адрес приема питащи и заплащане.Неприятното е,че се чака около месец за час и че бъдещите прогнозирани събития  не се случват.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 14:31 от ryannn

# 588
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте! Искам да попитам дали някой от вас е ходил при ясновидката Марина, която приема на ул. "Граф Игнатиев" и какви отзиви имате за нея? Simple Smile

Аз ходих преди две седмици , преди това преди няколко години и аз и сестра ми.Когато отиваш за първи път при нея излизаш като втрещен , защото така описва всички хора за които питаш , че все едно ги познава цял живот.
Предишния път като ходихме със сестра ми много ни позна вече мина достатъчно време за да се потвърдят нещата които каза тогава , сега ще видим , но честно казано не ми каза почти нищо за бъдещето  и някак не съвсем определено , а по скоро мъгляво , а реално то ме интересува , аз характерите / колкото и да е точна в определянето им / на хората около мен си ги знам.
За това ми се ще да отида при още някоя , но се чудя още.Хем не ми се дават още пари , хем не знам при коя да ида.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?
Марина е доста точна при описване на здравния статус , характерите на хората, типа отношения и проблеми.
За разлика от 99 % от врачуващия контингент,  тя е интелигентна , възпитана и говори смислено и грамотно на официалния в България език,въпреки че е рускиня.
Хубаво е и , че не  се намира, както обикновено, малко извън града и после вляво, а е в самият център.В офис е , а не при домашни условия-т.е.-не съчетава врачуването със забъркване на манджи и дундуркане на внуче,докато мъжът й/синът й  мърмори къде са му чорапите.Има секретарка,която вдига телефона ,та тя самата  не прекъсва разговора си с клиентите си през 5 минути,за да  обяснява на кой адрес приема питащи и заплащане.Неприятното е,че се чака около месец за час и че бъдещите прогнозирани събития  не се случват.


Абсолютно точно.Невероятна е , но както казах ми каза малко за бъдещето този път и затова търсех друга.

# 589
  • София
  • Мнения: 1 127
.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?
[/quote]

Ина няма да ти каже също категорични неща за бъдещето, ще стане това и това.
И тя по скоро описва много конкретно хората и техните намерения спрямо теб, дава съвети какво да направиш, но категоричност за бъдещето за определени факти недей да търсиш при нея  Peace
[/quote]


А за тази Таня от Люлин имаш ли информация?То реално ме интересува бъдещето - ясно и конкретно , а не да ми дава съвети.

# 590
  • Мнения: 144
.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?

Ина няма да ти каже също категорични неща за бъдещето, ще стане това и това.
И тя по скоро описва много конкретно хората и техните намерения спрямо теб, дава съвети какво да направиш, но категоричност за бъдещето за определени факти недей да търсиш при нея  Peace
[/quote]

А за тази Таня от Люлин имаш ли информация?То реално ме интересува бъдещето - ясно и конкретно , а не да ми дава съвети.
[/quote]
Това, което мисля аз, че те виждат доста повече неща от колкото ни казват при среща с тях, просто ние не трябва да ги знаем, за да не тръгнем да ги променяме.Затова се дават съвети в каква посока да вървим и кое би било правилно.
На мен онзи ден без изобщо да съм питала ми каза едната, че ще умра от инсулт!
Е, това правилно ли е?Сега цял живот да съм на тръни кога точно ще получа този инсулт!
По тази причина аз никога не съм се интересувала какво ме чака, искам просто яснота по настоящите ситуации в които съм аз и хората около мен.
На тази Таня имам само телефон, не съм ходила

# 591
  • Мнения: 0
А някой да знае нещо за Любомир от Плевен? Разбрах, че гледа по снимки. Записах си час при него за 31 август /тогава ще бъде в София/, но искам някой ако може да ми каже нещо за него!

# 592
  • София
  • Мнения: 1 127
.На тази Таня имам само телефон, не съм ходила


Напиши ми го моля те на лични , пък аз ще поумувам още малко дали да отида.Дано някй даде мнение за Таня

# 593
  • Мнения: 0
ryannn, чак ми стана тъпо, че ти давах подробни пътни указания как да стигнеш до  селото на Хайрие... doh  Дано да са отшумели внезапно случилите ти се неприятности! Hug А аз така и не съм ходила при нея, ако и да мие  под носа. Общо взето при много малко ясновидци съм била.
Бих искала да попитам съфорумките от Пловдив- мнение за Веска /Весела, Веселина- не знам точно/ , приема в кв. Смирненски. Май съм питала и преди, но имаше объркване- явно няколко Веселинки- ясновидки има в града под тепетата! newsm78 Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 19:57 от akuma

# 594
  • Мнения: 0

Бих искала да попитам съфорумките от Пловдив- мнение за Веска /Весела, Веселина- не знам точно/ , приема в кв. Смирненски. Май съм питала и преди, но имаше объркване- явно няколко Веселинки- ясновидки има в града под тепетата! newsm78 Simple Smile

Не ходи при нея, това е най-голямата мошеничка при която съм била.Казват й Весето Стоичкова в Смирненски е. Имаше наглостта да предрече че неродено бебе ще умре и го твърдеше с такова усърдие. Когато не си сигурен в способностите си, това трябва да е последното което трябва да кажеш на човек.  Добре че нищо от това което каза тази........, не стана.  (Не за мен бе това предсказание, но ми бе достатъчно да разбера какъв човек е тази). По - нагъл човек от нея няма. Даже наскоро ми мина през ума дали да не е дам на някоя телевизия. Но ако някой иска да му се обърка живота слушайки глупостите , си е негово право. Това бе преди 3 год. И е ужасно ако при  тази  ходят още хора. Тя е за затвор. Дано да чете  и да чака  скоро телевизия в най- добрия случай. Една от причините да съм в този форум е тази. Исках да споделя своя опит за мошеничките при които съм била и да не допусна хора да им тъпчат гушите и да си объркват живота.

# 595
  • Мнения: 0
Благодаря, maqilieva!   bouquet Много полезна информация!

# 596
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
.Мислех за тази Ина която хвалят тук или за Таня от Люлин / че ми е по- удобно/ но дали е добра и колко взима?

Ина няма да ти каже също категорични неща за бъдещето, ще стане това и това.
И тя по скоро описва много конкретно хората и техните намерения спрямо теб, дава съвети какво да направиш, но категоричност за бъдещето за определени факти недей да търсиш при нея  Peace
[/quote]


А за тази Таня от Люлин имаш ли информация?То реално ме интересува бъдещето - ясно и конкретно , а не да ми дава съвети.
[/quote]

за Таня съм писала няколко страници назад
  bouquet

# 597
  • Мнения: 1
Утре съм при Ина и честно да кажа ... мнооооого ме е страх, да не ми каже нещо лошо относно (текущата) любовта ... че в момента съм в такова състояние, че ще се вкарам в тотални филми  Rolling Eyes Sad a в същото време и искам много, но страха .. направо съм на ръба да си отменя часа за утре  Rolling Eyes
Мисля да и кажа, че не искам да чувам лоши неща  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 10:05 от Petko92

# 598
  • Мнения: 25
Момичета, вчера бях при Ина (до женския пазар) - останах със смесени "чувства" -имах конкретни въпроси, описа добре и точно миналата и настоящата ситуация, относно бъдещето ми даде насоки. Не знам за другите, но на мен не ми каза ще стане това и това, не ми посочи никакви срокове - което може би е добре, че така като ми каже някой срок и аз се впочвам и като не стане тогава, не го изживявам много добре Wink За мен в случая е важно, че си тръгнах доста спокойна, позитивна, и всъщност ме насочи към неща, който не бях забелязвала преди.
Успех на всички Simple Smile

# 599
  • Мнения: 70
Утре съм при Ина и честно да кажа ... мнооооого ме е страх, да не ми каже нещо лошо относно (текущата) любовта ... че в момента съм в такова състояние, че ще се вкарам в тотални филми  Rolling Eyes Sad a в същото време и искам много, но страха .. направо съм на ръба да си отменя часа за утре  Rolling Eyes
Мисля да и кажа, че не искам да чувам лоши неща  Rolling Eyes

Сподели как е било при Таня!

Общи условия

Активация на акаунт