Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Бебо,заминавай бързо при Миленка ако имаш такива проблеми.Тази вечер имаме повече от всякога нужда от теб.  love001  love001  love001
Обаче ти нали гледаш като мен по кабелната,дори и със закъснение,твоите преводи биха ни дошли добре.Иначе изобщо няма да разбереме какви наказания получават мерзавците.

А така! Те и комшиите го гледат по телевизията,ако искаш ще отидем у тях! [/color Joy  Joy  Joy]

# 166
  • Мнения: 326
Тюх, направо се изнервям вече, къде е дългият финал...

Специално за да си успокоиш нервичките,мила!
Скрит текст:
Вече съм на две чаши мерло, но пак ми ядно...
Лоша работа! Аз какво да кажа,като не мога да гледам,а само ви чета!  ooooh! ooooh! ooooh!

# 167
  • Мнения: 630
Ееееее, голямо повторение... няма що! ooooh!

# 168
  • Мнения: 30 820
АХ зетя ах Joy Joy Joy Joy Joy

# 169
  • Мнения: 630

А, аз все не мога да се натъкна на него... не, че ми е зор, де..... Да е жив и здрав! Peace Само се моля за просветление на Берен! Praynig Ама тя си знае!  Peace Може и пък да е читав човекът!

# 170
  • Мнения: 37
Прави си рейтинг на гърба на Берен

# 171
  • София
  • Мнения: 3 440
Направо ми скапаха очакванията....за дълъг финал

# 172
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 173
  • Мнения: 452
Момичета чак ме притеснихте, сигурно нищо няма да мога да разбера от напрягане да не ви разочаровам. Но ще се реванширам като изгледам после серията и ще напиша точните присъди, ако не разбера на момента  Blush

# 174
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 470
Предварително се извинявам за неточностите и пропуските които ще направя тази вечер, защото съм леко неадекватна т.е. не много леко...
Даже се чудя дали да пиша, предвид това колко се вълнувам.  ooooh!

# 175
  • Мнения: 30 820
Направо ми скапаха очакванията....за дълъг финал
Може това да е неочакваното. Laughing

# 176
  • Мнения: 0
Аз пък гледам с голям интерес рекламите щото си запуших мивката в кухнята,че може да ми помогнат!

# 177
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Хайде, момичета!

Да стискаме палци да видим щастлив финал за любимите сладури!

И за безпроблемен нет!

# 178
  • Мнения: 5 594
Добър вечер!
Приятно гледане и безпроблемен нет тази вечер!

mariana51 ,благодаря за темата !  bouquet
Започва.....

# 179
  • Варна
  • Мнения: 0
Мале как се стреснах в първия момент, като видях момченце спящо до нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт