Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   2
Отговори
# 210
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Добре са си починали докато правят снимките, Седа /Мелтем/ и тя е с тен.

# 211
  • Мнения: 599
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad

# 212
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 469
Бебо да каже, обаче ми се стори, че Мустю не е съгласен да ходи Фати на годежа. Той щял да ходи за риба.

Репортаж 3
Имение Яшаран. Мелтем си маже краката с крем по халат, Селим се облича. Тя му показва вестник с някаква статия. Говорят за годежа сякаш. Баща й чука на вратата, тя му вика тамам тате идваме. После казва на Селим май да внимават с Ердоан какви ще ги забъркат. Целува го и го изпраща по бяла риза и бели маратонки навън. Ердоан курдисан на една маса край морето, пие чай. идва един мустакат брадат тип и сяда при Ердо. Даде му май пари, а онзи някаква розова бележка в която е завита дрога и си тръгна.
Майстор Керим работи, момчето му помага, а Галиб бей чете вестник. Направи му забележка, че работи без маска.
Вурал пристига разгърден с един сак и се обажда на Керим. Керим казва, че има работа. Май се уговарят да се видят.
Галип гледа някакво писмо. От Фахретин е.
Галип го пусна да се забавлява, работата свършила.

# 213
  • Мнения: 30 820
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad
Няма как нали са щастливи след делото Peace

# 214
  • Мнения: 599
охх, тръпна да не се окаже, че Керим е виновен Sad
Няма как нали са щастливи след делото Peace
Praynig Peace

# 215
  • Мнения: 0
Мелтем уж от сой ама и тя се маже с "Нивея" от синята метална кутия за 1.80

# 216
  • Мнения: 599
И все пак тръпката от неизвестното е супер яка! Браво на М и Е за замисъла!

# 217
  • Благоевград
  • Мнения: 3 653
Мусти пак прилича на човек  Laughing Heart Eyes

# 218
  • София
  • Мнения: 489
Само на мен ли ми е супер скучна тая ретроспекция.. Това май ще е най-скучния епизод..до тук съм доста разочарована.

# 219
  • Мнения: 30 820
Мелтем уж от сой ама и тя се маже с "Нивея" от синята метална кутия за 1.80
Joy Joy Joy JoyНямаш равна Hug

# 220
  • Мнения: 30 820
Само на мен ли ми е супер скучна тая ретроспекция.. Това май ще е най-скучния епизод..до тук съм доста разочарована.
И аз и аз Peace

# 221
  • Мнения: 111
Можем спокойно да кръстим началото на филма "Възкресението". Всички умрели взеха, че се явиха....Само да не ни остават 15 мин за щастливия финал, че.... #2gunfire

И на мен ми е скучна....

# 222
  • Мнения: 315
http://gledaitv.net/online-kanal-d-alternative
http://webtv.kanald.com.tr/CanliYayin/
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod
http://www.online-tv-izle.com/online-kanal-d-izle

http://www.tvizler.net/2011/04/kanal-d-canl-izle.html
http://www.etvizle.com/kanal-d-canli/
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med … utm_campaign=live
третият е безупречен , но е назад с двайсетина минути!

http://x video7.com/watch:e9e62836a -Копирате линка, поставяте го и махате интервала м/ у x video Не знам защо е така, но иначе на става.

# 223
  • Мнения: 599
На мен ми е супер интересно какво ще изскочи от миналото, което не сме знаели!

# 224
  • Мнения: 452
Мелтем обясни на Селим, че в тяхната къща ще дойдат гримьори, фризьори и т.н.
Вурал вика К. на морето, К. каза, че работи, но като си свърши работата ще отиде.
Ето я и прословутата камионетка на Мукадесита   Grinning
На Мука са почнали от рано сутринта да й звънят и да я питат къде са, къде са поръчките, трябвало им пари, ама тя ФГ нали била заета с Мусти и не я е грижа за тия неща. Мука каза, че като се вземели ФГ и М. тогава щяла да види тя дали още ще се обичат така.

Общи условия

Активация на акаунт