Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 135

  • 37 945
  • 719
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Брех че то време не остана ,кога ще е делото че и през селото ще минават и Енисе чакаме да видим  newsm78

# 301
  • София
  • Мнения: 335
дива-ойка ,точно прическата  издава,че снимките са от сега.Забележи,обаче,че има вкарани цели сцени от първи епизод,без никаква промяна.
Но това е нормално,няма как да се избегне,променили са се,няма как!

п.п.Керим особено е наедрял.Така ми харесва повече.

# 302
  • Мнения: 8
Не ми ясно що повтарят целия първи епизод и Мустафа открадна камиончето или беше там паркирано  newsm78

Там си беше паркирано. Май доста си е хойкал той. Фатмето си го е обичала, а той като всеки мъж си е мислел, че може да се забавлява без угризения

# 303
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 304
  • София
  • Мнения: 3 437
Както са го подкарали, хубавият финал ще го видим в третия сезон newsm78 newsm78 newsm78

# 305
  • Разград
  • Мнения: 8 243
  И партито за финала май е тази вечер.

# 306
# 307
  • Мнения: 472
Ооо, и зетя на партито... Joy

# 308
# 309
  • Мнения: 50
Олееее влизам и кой да видя - Кенан и Енгин на една маса... боже, боже....

# 310
  • Мнения: 1
Съвсем се оплетох кое е сега снимано кое преди

# 311
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 312
  • Мнения: 829
Що не вземат да го пуснат онлайн това пати, ще утрепят рейтинга!

# 313
  • Мнения: 0
времето минава

# 314
  • Мнения: 111
Що ли имам неприятното усещане, че накрая ще претупат много яко всичко???

Общи условия

Активация на акаунт