На море в Гърция - 8

  • 154 601
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 759
СКО много жалко за болничния дано не е нещо сериозно Peace
Но все пак макар и така всеки има нужда от една почивка наслаждавай се на моментите в които не бьрзаш и времето ти стига.
А относно почивката и аз сьм с обратно броени ама има многоооо време. Hug

# 616
  • Мнения: 1 765

....

Комикс, и нашия Апостол ни ошашка с тази селскостопанска ли е, каква ли е, банка...голям смЕх. Но поне ни даде опция WesternU

.....


Какво говориш...хората са си селяни, имат си селска банка. Laughing
  



В Ioanna studios - http://www.studios-ioanna.gr/ след 08,09 имаше 2 свободни студия...

За Йоанна-студио говориш за август или за септември newsm78 Каква е цената за студио, че нещо не ги откривам Rolling Eyes


И аз към въпроса ??  bouquet


Ох, "запетайка", исках да напиша, че за след  08.09 ( осми септември ) ми оферираха студио за 2ма възрастни за 45.00 евро.

Аз бях раздовена между това къще и Та Петрина, но в интерес на истината няма база за сравнение, съвсем различен тип са.

Параходче, мерси за фийдбак-а, дет се вика на чист български. Аз съм убедена, че в Та Петрина ще е много хубаво и приятно. Crazy Нямам търпение да се уверя и от личен опит. Mr. Green

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 759
Момичета гледахте ли новините за измамените туристи зо о.Корфу.....
Ужас и това е от саит за колективно пазаруване ето защо за пореден пьт се убедих че не трябва да се доверявам на ваучери т.к не се знае на коя агенция фантом са.
Дано между нас няма изгорили но жалко и за другите една жена каза че е сьс сума от 10000лв назад. #Cussing out #Cussing out

# 618
  • Мнения: 484
Здравейте, да препоръчате хотел в alexandropolis? Сравнително близо е до границата, можем да отседнем там и с ферибот да пътуваме до островите... Как ви се струва?

# 619
  • Sofia
  • Мнения: 4 140
Момичета гледахте ли новините за измамените туристи зо о.Корфу.....
Ужас и това е от саит за колективно пазаруване ето защо за пореден пьт се убедих че не трябва да се доверявам на ваучери т.к не се знае на коя агенция фантом са.
Дано между нас няма изгорили но жалко и за другите една жена каза че е сьс сума от 10000лв назад. #Cussing out #Cussing out


Това от кой сайт е? Ужасно е това  Confused Confused Confused

Момичета, събирам мнения за Аспровалта, какво мислите за почивка там?

Да попитам и дали се издават все още европейски здравни карти? Ако не, правите ли си застраховка?

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 759
За Аспровалта е писано в другата  в тема която писа.
За здравните карти аз си направих за 14дни е готова.
А за сайта не казаха кой е но то ще се разбере в близките дни това което показа приличаше на главната страница на Planet.bg

# 621
  • Мнения: 3 113
Измамата стана миналата година, като въвлечения сайт за колективно пазаруване беше Грабо по спомен. Днес само казаха по новините, че делото не е могло да тръгне. Измамените са закупили екскурзии до о. Корфу и Малдивите на обща стойност около 300 хиляди лева. От тогава не е имало подобен гаф. Слава богу. ooooh!

Скрит текст:
Оперираха ме от камъни в жлъчката и заради това сега издивявам вкъщи, вече втори месец.  Rolling Eyes

# 622
  • София
  • Мнения: 13 297
аз съм спокойна, че ако нещо се случи по пътищата на Гърция, без помощ няма да остане човек.
Най-напред благодаря за увлекателния разказ!   bouquet   Позволи ми обаче да не се съглася с горното. В Занте/Закинтос, малко под крепостта двете предни гуми на колата попаднаха в дълбока канавка. В околните няколко къщи си пиеха питиетата по балконите и ни гледаха сеира без никой да се помръдне. От 10-тина минали коли спря само едно младо момиче с миниатюрна кола, която за съжаление не можеше да помогне. Нашата кола е тежка и просто трябваше някой с подобна или по-голяма (джипове имаше в изобилие) да я дръпне 1 метър. 2 часа търсихме камъни в околностите на пътя, за да подложим и да извадим колата.

Измамата стана миналата година, като въвлечения сайт за колективно пазаруване беше Грабо по спомен. Днес само казаха по новините, че делото не е могло да тръгне. Измамените са закупили екскурзии до о. Корфу и Малдивите на обща стойност около 300 хиляди лева. От тогава не е имало подобен гаф. Слава богу. ooooh!

Добре, че е същия случай, а не нов. Бързо възстановяване!  Hug

# 623
  • Мнения: 529
Цитат
А относно почивката и аз сьм с обратно броени, ама има многоооо време. Hug
A моето е чак последната десетдневка на октомври! Искам да попитам някой ходил ли е на море тогава и ако може да ми препоръчате къде да гледам или да се местя в темата за Турция. Къде е по-вероятно да става за едно късно лято!   bouquet

# 624
  • София
  • Мнения: 1 954
A моето е чак последната десетдневка на октомври! Искам да попитам някой ходил ли е на море тогава и ако може да ми препоръчате къде да гледам или да се местя в темата за Турция. Къде е по-вероятно да става за едно късно лято!   bouquet
Ами май за този период трябва да се ориентираш към о-в Крит, но там чартърите са до 13.10., освен ако не намериш друг начин на придвижване. Можеш да отидеш и в Кипър. Има си полети на Bulgaria air до Пафос. За южната част на Турция чартърите май също са до 13.10.

# 625
  • София
  • Мнения: 13 297
A моето е чак последната десетдневка на октомври! Искам да попитам някой ходил ли е на море тогава и ако може да ми препоръчате къде да гледам или да се местя в темата за Турция. Къде е по-вероятно да става за едно късно лято!   bouquet
Ами май трябва да гледаш към о-в Крит, но там чартърите са до 13.10., освен ако не намериш друг начин на придвижване до там. Можеш да отидеш и в Кипър. Има си полети на Bulgaria air до Пафос. За южната част на Турция чартърите май също са до 13.10.

Не съм сигурна за Крит. В края на август не навсякъде можехме да се къпем заради студена вода. Ставаха само плитките плажове при лагуните в западната част на острова и 1 от южната страна при Йерапетра. Разбира се, говоря за тези, които посетихме, но те не са малко. 2 месеца по-късно ми се струва, че ще е доста студено. А ако съдя в средата на септември какъв чай беше водата в Алания (Анталия), със сигурност през октомври ще става за къпане.

п.п. Турция е вариант, но Египет в края на октомври е идеалния вариант. Wink

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 23:36 от Тaня67

# 626
  • София
  • Мнения: 1 954
И аз мислех да предложа Египет, но ме досрамя, защото не знам каква е политическата обстановка там сега  Embarassed. Пък и гледам, че все още не се предлага по агенциите...
Явно на Крит си минават някакви студени течения, щом през август е била студена водата в морето, не знам кога би била по-топла.  newsm78

# 627
  • Мнения: 2 485


Момичета, събирам мнения за Аспровалта, какво мислите за почивка там?



Плажът не е много хубав. Има доста камъни. Има и много комари. Но иначе е чисто, приятно градче. По крайбрежната алея има доста ресторанти.  Църквата е много красива.

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 00:06 от vl

# 628
  • Мнения: 2 485
На улица Olymbou не е платен паркинга, това е улицата над разкопките, поне така беше преди две години, ето карта за ориентир, само трябва  да намериш място, но с няколко обиколки и късмет става работата.
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=pateshestvia&Number=1 … part=all&vc=1
А по въпроса за възпитанието на шофьорите в Солун, на светлинни години са пред нас, само да подадеш мигач и те пускат да минеш, да не говоря че никога няма да те оставят на пътя без помощ.
На тази същата натоварена улица Olymbou са ни бутали и давали ток, защото кой да се сети да изключи хладилната чанта от запалката Laughing

Пожелавам Ви всеки път на такива колеги шофьори да попадате. Получава се противоречие между написаното от мен и от Вас. Какво трябва да си мислим? Че когато ние бяхме там не са били на кеф, а когато вие сте ходили са били?

Точно за даването на мигач и престрояването казвам и с две ръце се подписвам, че беше истински ад! Абсолютно неуважение и незачитане! Движеха се с висока скорост и доста невнимателно. Неслучайно написах, че сме късметлии за това че не катастрофирахме. Обиколили сче цяла Европа, карали сме в повечето европейски столици, както и в доста на брой провинциални градове, но такова чудо не сме виждали. В Кавала съвсем не е така. Там карат културно. Така беше и в останалите градчета, които посетихме.

# 629
  • София
  • Мнения: 13 297
И аз мислех да предложа Египет, но ме досрамя, защото не знам каква е политическата обстановка там сега  Embarassed. Пък и гледам, че все още не се предлага по агенциите...
Явно на Крит си минават някакви студени течения, щом през август е била студена водата в морето, не знам кога би била по-топла.  newsm78

Не знам за течения, но много духаше и имаше големи вълни. Може би затова и водата не можеше да се стопли. А на прословутия плаж Ваи духаше от сушата към морето и всичкото топло беше изчезнало.  Sad

Казват, че в египетските курорти е съвсем спокойно. Само Кайро не е включен в програмите. А пролетта имаше много изгодни предложения, точно заради обстановката.

Общи условия

Активация на акаунт