На море в Гърция - 8

  • 154 365
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 3 957
Здравейте, да препоръчате хотел в alexandropolis? Сравнително близо е до границата, можем да отседнем там и с ферибот да пътуваме до островите... Как ви се струва?


И къмпинга и десетината хотелчета са празни и в града и към Макри, изберете си което искате.В темата за гръцките мами се включва момиче от там,питайте него.

# 631
  • Мнения: 11 190
Кипър е идеално през октомври.
Около 20-и съм била два пъти, времето е като тук през юли - жега, в обедните часове не можеш си показа носа! Водата респективно също е много топла.

Ако става някъде по гръцките острови за толкова късен плаж, то са най-източните Додеканези - Родос, Сими, Халки, може би и Кос (той е малко по на запад). Крит е открито море и съм склонна да вярвам, че е по-студена водата.

# 632
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте момичета,
Правим планове за почивка на Халкидики, Касандра около 25 септември. Моля, да споделите впечатления за този период - как е времето, водата... Малко късно ми се струва, притесява ме да не се развали времето... Предварително благодаря за отговорите.

# 633
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета,
Правим планове за почивка на Халкидики, Касандра около 25 септември. Моля, да споделите впечатления за този период - как е времето, водата... Малко късно ми се струва, притесява ме да не се развали времето... Предварително благодаря за отговорите.
По това време бяхме миналата година на о-в Лефкада и времето беше перфектно, водата много топла. Но е въпрос на късмет все пак. А и Лефкада е на по-различно място от Халкидики.

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 11:39 от dechy

# 634
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Миналата година мои приятели бяха в края на октовмри на Лефкада и се се къпаха в морети съвсем истински и си им беше съвсем ок. Та, аз стигнах до извода (не че претендирам да е верен), че там водата се стопля по-късно - предвид юнския ми опит и съответно изстива по-късно, а в Северна Гърция - обратното. Аз също смятам да се появя след 15 септември на Ситоня и доколкото имам спомен от предни години, водата си е съвсем ок.

# 635
  • София
  • Мнения: 47
Лефкада е доста по- на юг, но щом края на октомври е ОК, звучи обнадеждаващо. И аз преди години в началото на октомври бях на плаж в Катерини-Паралия и водата беше страхотна, но исках да събера повече мнения и впечатления, преди да потвърдя резервацията  Simple Smile

# 636
  • София
  • Мнения: 12 374

Момичета, спешно ми трябват отзиви за това:

http://www.at-psarogiannis.com/index.html

Къщата е на брега, студията изглеждат мн добре, а и цената за края на август е поносима, поне за мен. Наистина много ми харесва, само лееекичко ме притеснява наличието на бар/кафене на територията на комплекса - дали няма да е много шумно  Thinking

Моля ако някой е ходил там, да пише  Praynig  Hug

# 637
  • Мнения: 11 190
Девойки (и младежи),
тъй като през уикенда ще имам само мобилен достъп до интернет, бих искала да ви замоля да си пишете в тази тема, едва ли ще мине 50-51 страници Simple Smile
Другата седмица ще творя по новата Grinning

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 691

Момичета, спешно ми трябват отзиви за това:

http://www.at-psarogiannis.com/index.html

Къщата е на брега, студията изглеждат мн добре, а и цената за края на август е поносима, поне за мен. Наистина много ми харесва, само лееекичко ме притеснява наличието на бар/кафене на територията на комплекса - дали няма да е много шумно  Thinking

Моля ако някой е ходил там, да пише  Praynig  Hug

А какви са цените? Simple Smile Изглежда приказно!

# 639
  • Мнения: 3
Таис, PSAROGIANNIS ASTERIOS се намира точно до къщата (LAzaros studios) в което отсядаме 3 години (тази пак:). Не съм виждала стаите, освен в сайта им, но кафето изобщо не трябва да те притиснява - сутрин започваха работа след 9, а вечер работят докъм 22.00. И мен ме притисняваше това кафе, но никога не е имало шум, дори и следобедите. От хотелчето се излиза направо на плажа. Направи ми впечатление, че гостите им бяха само семейства с деца.

# 640
  • София
  • Мнения: 12 374

nedunka, много ти благодаря за информацията!   bouquet  bouquet
На мен страшно много ми харесва как изглежда и щом казваш, че е спокойно и основно ходят хора с деца - значи общо взето това е нашето място за първата част от почивката.
Мисля направо да им пиша, че отиваме и това да е, че вече ми писна да гледам сайтове  Simple Smile
 Уфф, олекна ми, вече и двете гръцки седмици са уредени, остава само да чакам да дойде време за стягане на багажааа...

аH, цената за седмицата от 25 август до 1 септ. е 55 евро  Peace

# 641
  • София
  • Мнения: 18 679
На мен това по снимките убийствено ми прилича на това, в което ви казах, че влизахме да питаме за цени, помня и че имаше една табела в началото на двора за "софия'с хаус". Ако е същото - страхотно е, приказно, ние затова и влязохме де Simple Smile Един мустакат дядо ни посрещна и ни предложи апартамент със закуска за 35, вместо за 60. Ако не сте шубета и сте навити да рискувате да харесате нещо на място, може да си спестите доста парички Peace Аз с деца не бих рискувала обаче, още повече че август си е висок сезон.

# 642
  • Мнения: 139
Таис, да знаеш случайно цената за юли? И на мен много ми харесаха, но едва ли ще има места  Confused

# 643
  • София
  • Мнения: 4 397

аH, цената за седмицата от 25 август до 1 септ. е 55 евро  Peace

Цената е за един ден или ....

# 644
  • София
  • Мнения: 12 374
kattrin, не знам за юли, аз им писах за конкретната седмица, която ме интересуваше. Предполагам, че ако им пратиш мейл със запитване, ще ти дадат цени  Peace

И аз не очаквах да има места, но останах приятно изненадана (меко казано) - изглежда наистина чудесно  Heart Eyes  Иначе си бях харесала най-много едно друго място, пак на брега, обаче се оляха с цената - дадоха ми 100 (после 80) Shocked При това пак студио, без храна и други екстри.

kimbolina, да за един ден е, но това за Вурвуру ''на първа линия'' си е нормална цена, особено през август. Ходили сме там (в селцето имам предвид) и пак плащахме толкова, но през юли. Иначе има и за по 40 евро на ден, на стотина метра от плажа - ето линк ако някой го интересува:

http://www.halkidiki.com/haido/index.htm

А пък септември със сигурност е още по-евтино...и по-спокойно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт