Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 109

  • 25 017
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 234
Каквито и акъли да ти дадем, те ще са все патешки, но ако не дай Боже се наложи, само не давай на паниката да те надвие, пък ти си знаеш,че ятото ти стиска палци Hug

# 706
  • Мнения: 1 064
Аз предполагам, че ще овладеят ситуацията. Въпросът е ти да успееш да си опазиш къщата от дим и сажди.  Hug

# 707
  • Мнения: 3 098
Мерси за съветите!
Приготвих една 4анта с дрехи, лекарства. Имам одеяло и консерви в колата. Вода има.
Никаква паника, за сега вятърът е обърнал посоката и не "кара" пожара към Валенсия. Ако го обърне, не ми се мисли, 4е долу горе картинката е следната: от северната, южната и западната сме заобградени с пожари. Единствено остава като изход морето, но нямам лодка.  hahaha
Още не е заваляло, но пък Т на въздуха спадна.

Блан4е, не мога да се опазя от дим и сажди. Вси4ко, целият град е в сажди и пепел. Първите дни, когато още не знаех даже мислех, 4е някой е пушил върху колата ми, беше цялата в пепел. Мислех си 4е някой си е изсипал пепелника отгоре й. А то какво било!

# 708
  • Мнения: 1
Добър ден, свърши филмът, сега какво ще гледаме? Идея за добър филм? Благодаря

# 709
  • Мнения: 1 064
Едно време ни учеха, че прозорците трябва да се затворят плътно и ако и това не помага, сгъвките да се облепят с вестник. За по-тежки случаи - мокри парцали на касата. Нямам никаква представа дали помага. Когато се запали "Ален Мак" по радиото постоянно повтаряха тези съвети, защото във въздуха можеше да има и химикали, не само сажди. Тогава някои хора се питаха как ще дишат и отговорът беше - в затворената къща, то и без това навън няма нищо за дишане.

Чарлин, сезонът на сериалите в Турция започва след средата на септември и завършва до 1 юли най-късно. Някои проекти като Сон са половин сезон. Свикнали сме, че лятото няма нищо ново за гледане и си лафим по общи теми.

# 710
  • Мнения: 234
По общи теми, щото как казва Бланка Hug,  мозъците са ни многопистови hahaha

# 711
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Ей го ,на Grinning, краят не е за изпускане Mr. Green



 Не знам защо през цялото време си мислех за Веселин Маринов  Rolling Eyes Shocked Mr. Green
Марица  Hug, дано скоро завали и да овладеят пожарите! Бог да е с вас!  Hug

# 712
  • Мнения: 3 098
Благодаря ви мили патета за подкреплението!  Heart Eyes Hug Hug
В горната 4аст ве4е е заваляло, Лирия, там репортерката от новините беше много щастлива. Поне оттам малко помощ, както се казва.
Блан4е, вси4ко е затворено у нас, не смея и климатика да си пусна  Close из целият квартал не се вижда никакъв живот. Аз живея на висок етаж и вси4ко се вижда. Толкова е пусто, не съм виждала до сега такава липса на живот тук.

# 713
  • Мнения: 1 064
Интересно, че Евронюз не ви уважиха. Те си държат здраво Сирия, да не вземат да пропуснат някой непреброен труп.
Значи затворена и оключена вкъщи ще се отдадеш на филми.  Laughing Нали казват, че винаги трябва да се гледа от добрата страна на нещата, та и аз така, гледам  Shocked

# 714
  • Мнения: 3 098
Блан4е,  Hug. Компютърът ми е на ремонт, в този нямам ни книги, ни филми.
Не знам какво да правя цял ден. Нашите пък тук сайтове полицейски, здравни, общински не дават никаква информация относно веществата във въздуха, как да се предпазим. Ще ги засипя с писма утре следобед, ако разбира се не съм тотално оглупяла от въглерода.
Единствено по местната ТВ казаха, 4е въздухът не бил опасен, но аз не им вярвам.
Никаква информация за гражданите няма, срамота!!!

# 715
  • Мнения: 1 064
Никаква информация за гражданите няма, срамота!!!

Това е, за да не се всява паника.  Wink Абе, ако е горски пожар, няма какво опасно да отлети във въздуха. Сигурно са прави.

# 716
  • Romania
  • Мнения: 1
Добър ден патета!
Марица,  Hug аз се надявам, че нищо лошо няма да се случи. Аз не знаех, докато не прочетох тук за този огън. Ние имаме много канали новини (един от тях е в топ 3 оценки), а защото това е "политическа война" в нашата страна те са излъчване главно вътрешен новини.

# 717
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Марице, пожелавам нощес един порой, а преди това да вземете европейската купа  Crazy
Никаква паника да не усещам!  Naughty На земетресението в София наскоро, докато всички комшии търчаха по стълбите, за да пушат цигари на паркинга Mr. Green аз си пуснах сваляне на поредния епизод СОН  hahaha Естествено детето ме обяви за луда, но какво от това.  Laughing

# 718
  • Мнения: 0
Патета, като изчетох последните 20-ина страници, разбрах защо толкова ми харесва в гьола Hug Heart Eyes
Марица, пожелания за дъжд и скорошен край на пожарите Hug
Лакун, два филма изгледахме с детето при земетресението, заспахме на първия, но после при повторението в 4:30 си пуснахме СОН  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 3 098
Благодаря ви, аз също 4акам дъжд и... победа!  Hug
Земетресението го следих тук, във форума, нау4их много полезни неща.
Сега 4увам, 4е Витоша гори!  Shocked Аман, край нямат тези пожари!

camiro ако разбираш испански, пове4ето ТВ имат сайтове и можеш да гледаш онлайн филми, предавания. В България доста хора така следят испански сериали.

Общи условия

Активация на акаунт