Кой какви сериали гледа? - Тема 5

  • 42 332
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
на премиерните сериали сериите излезнаха предварително мисля с по - една седмица за проверка. Революцията доста бързо я преведоха.

Да, доста бързо. Да не кажа, че имаше на следващия ден.


Не пуснах заявка, защото мисля, че щяха да ме отрежат.

# 691
  • София
  • Мнения: 6 219
Идвам да ви зарадвам, че Родина започва на 30 септември. Може и да сми го говорили, но съм забравила. Нямам търпение, дано имам възможност в пундрелник да го гледам.

# 692
  • Мнения: 4 594
Да спомена, че започнаха новите сезони на: CSI, CSI New York, Fringe. Wink

# 693
  • София
  • Мнения: 6 219
уф тия с хилядите сезони има ли смисъл да се споменават... те по - дълги от Смешно отделение ще станат.

# 694
  • Мнения: 4 594
Аз си ги следя и са ми интересни. smile3534

# 695
  • София
  • Мнения: 6 219
ма луда... кво да ти кажа!

# 696
  • София
  • Мнения: 6 210
Бебе, как беше миналия сезон на CSI с Тед Дансън? Аз успях да гледам само първите 1-2 епизода и нещо го зарязах, а е сериал, който много обичам!

# 697
  • Мнения: 4 594
Вени, добре беше, не му е паднало нивото на сериала. Тед Дансън e по-различен от Грисъм и Доктора, а и персонажът му е интересен. Свърши интересно сезонът. Нямам търпение да изгледам 1-ви епизод от новия. Ей сега започвам. smile3508

# 698
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Ване тоя сериал,не е тип  Смешно отделение  Naughty ша та замоля  Joy Joy Joy

# 699
  • София
  • Мнения: 44 120
H0uSse_Baby мерси, аз нещо се бях объркала за CSI, че е от 10-ти Simple Smile сега ще си гледам с кеф още  днес Simple Smile

Вени*** - много добър, много повече ми хареса от Фишбърн.

# 700
  • София
  • Мнения: 6 219

Ване тоя сериал,не е тип  Смешно отделение  Naughty ша та замоля  Joy Joy Joy

права си, по - зле е! Спешното все пак беше украсено от Клуни.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 210
Охоо, много ви благодаря за коментарите! Angel_Dust, пък твоите думи силно ме мотивираха да си поправя грешката  Mr. Green! Когато тръгна сезонът с Тед Дансън, тъкмо зяпах по някоя от телевизиите Бар Наздраве. Толкова ми се видя остарял Тед, та имам чувството, че заради това оставих CSI!

# 702
  • София
  • Мнения: 44 120
Мен лично трудно може нещо да ме откаже от CSI. Но някак ми пасна добре Тед, даже по едно време забравих, че Грисъм ми липсва Simple Smile Друго е, но приятно, докато Фишбърн някак така и не ми се върза, все едно не му  беше напълно там мястото.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз се изненадах сама от себе си! Така си го обичам този сериал, че дори Фишбърн ми беше екстра  hahaha. Всъщност сега се радвам - ще си гледам целия сезон, при това без да чакам нова серия. Само малко време да намеря  Grinning.

# 704
  • Мнения: 534
Хареса ми пилотката на Last Resort (Последна инстанция  newsm78), започна ударно, дано не го забозят понататък  Rolling Eyes Подводници с ядрени ракети, готини пичове в униформа ... колко му трябва на човек  Heart Eyes Blush Whistling

При юнаците има букви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт