Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 192
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Очевидно, всички се радват на почивните дни, намерили са хлад и хубаво настроение всред природата .
   Но тук има бдящи- то нали ние си предпочитаме къщата, многото ни разходки останаха в миналото- не че сега съвсем не излизаме.
  Това не се отнася за Рина и Данчето, но ето че ми правят компания.
  На двете-  Peace Peace Peace Hug Hug Hug
  Данче,  след малко си пускам клипа и нямам въобще съмнение, че ще е хубав!!

  А сега, да се " изложа", че утре очаквам истинските анализатори и хич няма да ми обърнете внимание покрай тях hahaha hahaha hahaha

  Писах за своята серия- приказка, но не всичко. Обещах, че ще го направя по- късно.
   Ето сега, в края на този ден, се отдадох на това си намерение.
  
  89 серия,  предпоследна.
В тази серия показват развитието на отношенията между Аслан и Инджи. Той  е много симпатичен като влюбен. Очите му блестят, усмихнат е и забавен. Направи голям жест като събра майка и дъщеря след толкова години. Много ми харесаха и думите на Инджи, колко е мил, най- обичния и най- чувствен човек, когото познава. Тя получи и някакъв подарък май, но не разбрах точно какъв. И във фабриката Аслан отстъпи своето място на Инджи, тя е по- важната от шефското му място. Само че, да си призная, Инджи изглежда до него като по- зряла, даже по- възрастна  и като че трудно ми е да приема нейната любов. Навремето харесах момичето от селото, с което го годиха. Беше едно слънчево момиче и сякаш двамата си допадаха по нрав. Но...така решиха, да го направят лекарски съпруг.
 Другото, което отново  ни показаха е  дружбата между младите във фамилията.  Техните събирания, разговори, закачки  ,  закачливия смях на Гонджа, хумора на Зия, всичко това показва една душевност и разбиране.  Смешно ми стана и когато имаха урок по копане с Джейлян и Каан.
 А какво да кажем за трите свати. На почерпка, а после и на скайпа- толкова са забавни. Къде остана времето, когато се разправяха и обиждаха, не искаха да чуят за връзка между семействата им. Така, че  другото послание на сериала към нас е, че в живота не трябва да таим омраза, а да търсим приятелството и разбирателството.
 Това най –вече се проявява в екстремни ситуации и това основателно ни го показаха. Всички вкупом отидоха на изследване за донорство на Демир. Та и билки му носеха, и витамини. Нериман и Фатма са големи сладури- колкото и да викат, наказват, те са едни сърдечни жени.
   И събитията на деня- на нивата жътва, в болницата – трансплантацията на Демир. Готов е , защото до него е малката му принцеса, която му дава лекарството, а получи и  най- чудесното предложение от Аси „ Демир, ще се ожениш ли за мен?”
  Очаквам по- емоционални размисли от нашите момичета, затова няма повече да го правя.
  И в заключение, тук ни предложиха отново едно оригинално решение-
       ВЪЛШЕБНАТА ПРЪЧИЦА НА АСИА.
    Тя изразява чистотата на детската душа, която вярва в чудесата и ги предизвиква. Тя е символът на вярата в доброто, в сбъдването на мечтите, в силата на обичта между хората.
   И не мога да не се възхитя на малката Чаала. Какво дете, какъв талант. Нарочно я гледах на турски, за да чуя гласчето й. Как може да каже толкова красиви думи толкова естествено, сякаш й идват от душата, а не ги е заучила или й ги подсказват. Никакви паузи, никакви засечки.
   Да, в турските сериали се срещаме с много талантливи деца- артисти и шапка им свалям за подбора и работата с тях. А и големите артисти сякаш разцъфват до тях, сякаш не играят, а просто изживяват случващото се, вижта Туба, Демир- та те са истинските родители на Асиа, толкова я харесват и обичат, очите им блестят, усмивката е на лицата им.
   Много харесвам тези серии с Асиа!
       Това е от мен преди да отида на последна / засега / среща  с любимците ми.
       Чакат ме много вълнения, много просълзявания и много голяма тръпка.
          До нови срещи!
 Може само да ви сложа после клип за добра среща с тези, които ни събират тук.

# 436
  • Мнения: 10 240
Рени, ръцете ме "засърбяха" да облека в картинки твоето изложение, но тъй като започваш 90 епизод подавам една "весела реплика" към него:

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   В този късен час ви избрах
  АНГЕЛСКА ПРИСПИВНА ПЕСЕН

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Ринка,  хайде отложи "чесането" за утре. Stop Stop Stop
 
 Знам, че още ще се трудиш, но от мен ,   а саг "Адио"

# 439
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА...ПО КЪСНИТЕ ЧАСОВЕ. Пак моля за малко съдействие и помощ- който се сети,че аз не успях да го намеря. Трябват ми кадрите от сцената когато Демир,сам си пийва ракийка на палубата и си миисли за ..познайте за кого. От 81-90 не го намерих...дали пък Нова тогава не го е изрязала, а имам снимка от този кадър, трябва да го има. Ако някой се сети,нека ми помогне. Благодаря предварително.ЛЕКА НОЩ. newsm78 newsm78

# 440
  • Мнения: 10 240
Мурат е присъствал на прием на турско-арабски форум! Сигурно ще има снимчици!

Resepsiyonda ayrıca Arap ülkelerinde ilgiyle izlenen Türk dizilerinin oyuncularından Halit Ergenç, Murat Yıldırım, Bergüzel Korel ve Selma Ergeç de yer aldı. Bakan Şimşek, Halit Ergenç, Murat Yıldırım, Bergüzel Korel ve diğer konuklarla sohbet etti.


http://www.haber7.com/ekonomi/haber/897711-simsekten-turk-arap-f … limcilarina-yemek

Пепа, трябват ти кадри като снимки или видео?

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987

# 442
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ааа такааа, можете ли да си представите колко много писах и тъкмо да го постна и вси4ко из4езна.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
алах, алах.... как може такова нещо...върнах се да добави "Дан4е ти що не спиш?"  и вси4ко се скри....
е няма как да го повторя този пост... ще се пробвам пак утре, може пък да издокарам нещо по добро от предишното  Joy , вси4ко работи против мен, дори и техниката ....  smile3514 smile3514
нищо, здраве да е!!!

Последна редакция: нд, 01 юли 2012, 02:27 от Miglena Teofilova

# 443
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
bye bye

Меги, не се коси. Ето че пък аз те улучих, за да ти кажа добре дошла в отбора Joy Joy Joy Ама да знаеш там сме много. От вси Балкани, че и на юг и на изток, а сега както казваш и на запад Joy Joy

Това е среднощна играчка от мен. Peace Като за "Добро утро" Laughing Wink

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро! Желая ви лек и прохладен неделен ден.

# 445
  • Мнения: 9 996
Добро утро!  Hug
Какво е първи юли без тази песен



Happy July Morning!  Hug

# 446
  • Мнения: 10 240
Добро утро на 1 юли!

bye bye

Това е среднощна играчка от мен. Peace Като за "Добро утро" Laughing Wink


Аси и Демир са посрещнали утрото огряни от лъчите на July Morning!
Ванина, прекрасно е!  smile3525

Данче, благодаря за прекрасното кафе!  smile3525

Приятен неделен ден!


# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987


# 448
  • Мнения: 0
     ДОБРО УТРО,АСИМАНКИ! Ставайте,докато  времето е хладничко и кафето не е изстинало. Най-добре е да си там,като на снимката...ама трябва и да се работи. СПОКОЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ...СИГУРНО ЩЕ Е ГОРЕЩ. Ринка...трябват ми кадрите, аз имам снимката...ама,извъртях епизодите от ремонта на лодката до когато Демир замина за Истанбул- йок. Дали не го пропуснах някъде. Надявах се момичетата,които сега го гледат да си го спомнят. Има кадри Демир и Керим стоят на палубата и си пийват-Керим хвърля костилки от маслини във водата. Такъв момент, само че Демир е сам. Ако някой се сети..ще почерпя отново.

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Пепи, във 81 епизод 1 част от vbox

Общи условия

Активация на акаунт