Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 154

  • 56 231
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240


За Аси е ясно!  Peace

А ти имаш нещо ново в тоалета!  newsm10

# 706
  • Мнения: 10 240


Тези двамата да не са гасили пожар!  Wink

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ехее, моята тактика започнаха да я прилагат баш в "моята" тема  Joy Joy Joy Няма лошо, важно е избор да има  Peace

didiasp

Скрит текст:
като казах, че съм гледала само 1 сезон на Лин, нямах в предвид , че съм отсякла на 23 серия и край. Напротив, започнах си го най- прилежно 2 сезон, но устисках само 3-4 серии, после поглеждах тук там по диагонал, но определено не ми вървеше и в един момент напълно се отказах  Peace С това не искам да кажа , че сериала е лош, просто мен не ме вълнуваше. За Пленителката подкрепям напълно, върховен 1 сезон( Мерджан си е Мерджан) 2 забуксува, но заради Туба не се отказах  LaughingДжансел ми е абсолютно безличен като визия и много слаб като актьор. Абе да си кажа истината след Аси единственото, което ме хвана за гърлото беше Облака, страхотно ми въздейства. Всичко друго е мога да го гледам, ама мога и да не го гледам  Laughing При Фатмагюл 1 сезон ми беше убийствен, втори- в голямата си част без грам тръпка. Там не ми се получи споделената любов на Енгин и Берен, само Фърат ми беше интересен като типаж и игра на актьора. Ама това е според моите очи, за всеки друг със сигурност е различно и е хубаво, че така  Peace

Боровинче, честита ти премяна  Hug Мноооого си ми хубава, просто най-готината  Peace Сцената пред ресторанта е  най- истинското нещо, което съм гледала на екран, невероятно  добри бяха и двамата!

# 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Хайде на разходка в Антакия Grinning!Сигурно сте ги виждали,но реших да не съм сама в разходката си из градчето.Там е прекрасно-старинни къщи и улици,запазени във времето, красиви забележителности и гледки...супер,мн.ми хареса.Нещо обаче снимките не съм подредила хубаво,но вие ще ми простите това Praynig Hug!А сложих и картата,защото ми беше мн.интересно къде е границата със Сирия,предвид  ходенията на героите там по една или др.причина.Виждам,че не е далече Grinning.
Скрит текст:



Ето и малко информация,ако някой иска да прочете  Grinning
http://lzclass.blogspot.com/2011/02/blog-post_26.html
Злати Hug,мерси!Като го видях това гифче и се влюбих в него,съответно помолих Рина за помощ и така Grinning.Цитирам те,съгласна съм напълно с това:"Сцената пред ресторанта е  най- истинското нещо, което съм гледала на екран, невероятно  добри бяха и двамата!"

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 15:45 от borovinka123

# 709
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
добро утро мили4ки мои, сладки, ненагледни виртуалки!!!
4естит ви ден на целувката   love001  love001  love001

ето ви нещо и от мен, моля докато го 4етете мисленно се пренесете на местата които Боровинка ни е показала от красивата Антакия, благодаря ти мила  Hug ... аз там се пренесох заедно с любовта си и ми стана много хубаво  Embarassed Embarassed
освободете се от стреса и нека си увели4им пулса с нещо хубаво, романти4но и приятно  Hug - с целувка!!!!
Боровинка, 4естита ти нова премяна...много си ми хубава  Hug  Sunglasses, успя ли да е разходиш на всякъде а?
Скрит текст:
6 ЮЛИ - СВЕТОВЕН ДЕН НА ЦЕЛУВКАТА

Датата е предложена от Великобритания и официално призната от ООН през 1988 г.. Празникът бързо печели популярност и започва да се отбелязва в различните краища на света, включително с нови рекорди по масово и най-продължително целуване.

От 1981 г. Световната здравна Организация също се занимава със сериозни изследвания за природата на целувката. Споре...д специалистите в целия си осъзнат живот човек се целува около 14 дни, а световният рекорд по продължително целуване без прекъсване е 30 часа.

За значението на целувката са изречени много нежни и мъдри обяснения. Целувката на двама влюбени е в основата на творчеството на най-великите музиканти, художници, но и на много учени.

В света съществуват най-различни легенди за появата на целувката. Според една от тях целувката е измислена от средновековните рицари, които по този начин разбирали дали техните съпруги са пили вино.
Според друга целувката идва от връзката между майката и бебето. Не са малко и тези, които вярват, че целувката уста в уста е изобретена от маймуните.

Доказано е, че докосването с устни прикрива доста сложни химически реакции. Страстната целувка увеличава пулса с над 100 и повече удара в минута.
Тя увеличава нивото на хормоните в кръвта и може да удължи живота с една минута. При страстна целувка се губят 6.4 калории за една минута.
Целувката нормализира киселинността в устата, успокоява нервната система и предотвратява стреса.
И днес целувката се смята за престъпление в щата Индиана в САЩ. Там действа закон, който забранява „на мъжа с мустаци да целува човешко същество“.
В щата Кънектикът е забранено жените да бъдат целувани в неделя.
В щата Айова местният шериф може да арестува всеки, който целува непознат.
[/b]

аз надали след Аси ще мога да се хвърля в нещо друго особенно пък като ви 4ета какви ги пишете и 4е тръпката я няма.... така 4е като гоо свърша ще го по4на отна4ало, защото съм сигурна 4е с всяко гледане ще откривам още нови неща които съм пропуснала от много емоции ....

снощи си изгледах 80 и 81 еп...но  newsm78 newsm78 нещо ми бяха малко блюдкави... newsm78 #Crazy незнам защо...май ми дойдоха в пове4е разправиите на Зефер и Керим, ма4а който играха през цялото време се псуваха и ритаха, след това Керим който си губеше времето да хване Зефер в незаконни сделки вместо да обърне внимание на Дефне и да прекара пове4е време с нея... ЗЗефер определено не го харесвам и не мисля 4е е станал по-добър...да пробва се мом4ето..но не успява, съдя по това 4е при най-малкото закъсване с бизнеса той е готов да се върне към старата незаконна дейност...каза"прости ми Боже само още един път" това само още един път може да продължава всеки път....някак си немогат да си бъдат лика прилика с Дефне,Зефер е много остър, дори хумора му е остър, не си го представям нежен съпруг, докато Дефне е нежна и 4увствителана, мисля 4е той е от мъжете които са горе долу ОК докато се оженят, след това ще бъде "ти си моя жена и ще ме слушаш какво ти говоря" ...знам ли  newsm78 може и да се бъркам, още картината при него не ми е довършена.
Резултатите излезнаха и Инджи каза на Демир.... отново аплодисменти на Мурат... може би все още нищо не съм видяла в сравнение с това което вие разказвате, но видях "усмивката" му когато полу4и новината, усмивка на 4овек който се 4удеше дали съдбата не се шегува с него, усмивка на 4овек който като 4е ли си мислеше "то4но сега ли? зашо то4но сега? това е невъзможно...." евала, евала, евала на Мурат.... много тъжен...още преди да му кажат за болестта когато седеше сам на лодката и похапваше...там го видях много тъжен...и немога да си обясня защо? такъя ми е тъжен от "след 5 години".... няма го блясъка в о4ите му....из4езна някъде...в морето ли го остави незнам, но сега ми се искаше да е по щастлив и усмихнат след като намери дъщеря си.... знам ли  newsm78 newsm78 нещо ми се губи някъде..... но ще го открия, или поне се надявам...!  Hug Hug

хайде до скоро..... по то4но до после хахаха, няма да се забавя да не постна нещо което ми е минало през мозъ4ето докато работя  Embarassed Embarassed

# 710
  • Мнения: 10 240
Меги, добро утро и на теб!

Ние ще посрещнем скоро вечерта, но утрото ми харесва повече, защото е по-прохладно!

Боровинка ме "завлече" пак по прашните пътища на Антакия и се спрях на едно малко мостче!
Ще го познаете - няма начин!

 

Злати,  Hug


най- истинското нещо, което съм гледала на екран, невероятно  добри бяха и двамата!

 newsm10

# 711
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
те ме те на.... нали ви казах 4е няма да се забавя...
току що про4етох и статията за Антакия.... Боровинка  Hug отново едно голямо мерси... оби4ам да 4ета такива неща но нямам време да ги търся, исках дори и пове4е инфо да намеря за конаците но все не ми остава време...ами как ще ми остане като всяка свободна минута я дарявам на Демир  Embarassed Embarassed

зна4и ...направи ми впе4атление, как няма нищо слу4айно в този филм...
мити4ната гора Дафне - ето от къде идва името на Дефне според мен... музея с мозайките дето се срещнаха Ихсан и Сюхейля в на4алните серии, сапун от дафинови листа/цвят, пещерата за която обясняват сигурно е пещерата която ми предстои да видя и 4уя викът на Демир, дори и кухнята на Антакия е вклю4ена в филма... Дефне с ресторанта и местната кухня... само нищо не про4етох за реката Аси, споменават "вели4ествената река Оронт, та дали реката Аси е филмова измислица или наистина я има? мисля 4е Рина ми дава линк за реката аси когато питах защо те4е наобратно, но това беше отна4алото когато по4нах да гледам филма ииии ве4е май забравих #Crazy #Crazy
просто комшиите наред със сериалите си правят и голяма реклама на местата където се излъ4ват..и не само рекалама, ами се опитват да подържат и разказват историята си... защото история на една държава или поне една малка 4астица от една история вмукната по един или друг на4ин в един такъв сериал, е разбираема от потребителя, лесно запомняща се  и остава ве4на!

питам се.. в кой от нашите нови сериали.... "7 4аса разлика, Стъклен дом, под прикритие...ние показахме поне малка 4астица от НАШАТА БГ история? така като се замисля и върна лентата назад  newsm78 май никъде..... за съжаление...! говоря за новите БГ филми... знам 4е имаме страхотни истори4ески филми които също могат да те разпла4ат!

пс: сега про4етох 4е реката Оронт още се казва и реката Аси... зна4и за нашата горда  реки4ка аси става на въпрос хехехе  Hug

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 16:48 от Miglena Teofilova

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Ееее ,много пак сте сътворили днес. Честно да ви кажа трудно ми е да кажа, че има слаба серия или такава която да не ми е била интересна. Сериала ни държа в напрежение от началото до края, но си имаше моменти които просто остават незабравими.
А сега щом е денят на целувката първо да ви пожелая всички днес да получите много целувки и това от мен

 

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Боровинче, страхотен подпис имаш по често да го разхождаш и ние да му се радваме. Много хубава информация си ни предоставила. Благодаря.

# 714
  • Мнения: 3
Привет момичета  Hug Габи, Рени, Злати благодаря и на вас за милите пожелания малко със закъснение, за което се извенявам newsm51 smile3525 newsm51
Днес бил ден на целувката, ха и аз да зе разпиша с едно клипче, поздрав за всички ви Hug Hug Hug

http://vbox7.com/play:c44e1824

И да си припомним голямата любов между Аси и Демир

http://vbox7.com/play:e2d9ec44e4

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 17:53 от Aleksandragg

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40
    В деня на целувката- една незабравима целувка / пак ще си я гледате, нищо че вече Рина ни я сложила  Peace Peace
 


    Мислех за вас, но се забавих с посещението. Добре, че всичко е запечатано на книга, тъй де, на компютърната книга, та всичко си изчетох, но започнах от клипа на Рина за Heartbeat- с романтиката. Тя никога не липсва в тази тема. Междувременно, много хубави неща сте сложили- Боровинката стана туристически оператор, Дидиа, Злати ни разходиха из другите сериали на Туба и Мурат, Мигленчето добре е преценила Зафер- не става за жених, но все пак жалко, че загина. Можеше и без тази драма. Данчето ни "шашва" с красиви колажи. Ей, сигурно ще пропусна някого- май трябва да минавам на " пищови", т.е. малки записки. Но най вече се нагледах на целувки, милувки- много хубаво  е така , нали.
   Бях си харесала нещо преди, което си е баш за Муратовите кандидатки, ама къде да го търся сега. Нали аз съм отстъпила място на младите, не съм си го прибрала за мен. Може и да го открия.
     Пък Боровинката с новия подпис, много важно, че ти е нов и хубав Mr. Green Mr. Green Ще видиш какъв ще си измайсторя, ама ще почакаш доста- твоят да се износи и тогава hahaha hahaha
   Какво като ме нямаше досега, сега няма да се отървете от мен до новата тема. Гледайте само Laughing Laughing

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   Почваааам newsm68 newsm68  ОООХ! ИХУУ! Joy Joy Joy


# 717
# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 40





   

 Почивка, че някой да не ми издърпа ухото #2gunfire #2gunfire

# 719

Общи условия

Активация на акаунт