Мързеливи красавици - 9 (още мааалко и ще имаме юбилей!)

  • 38 133
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 540
Мода е, мода е  Mr. Green чудя се, ще танцувам ли и аз утре  Joy

# 31
  • Мнения: 519
Eхее имам много да наваксвам с четенето Heart Eyes
Днес ходих на педикюр, ми чувствам ноктенцата супер,мацнах един лак и толкова с разкрасяването. Вторник заминаваме 4 приятелка с 5 деца на море за четири дни #Crazy #Crazy Лудницата ще е пълна,но какво да се прави Blush
Утре с кафето ще ви изчета по-подробно. Лека и прохладна нощ
А танца на пингвините ми е любим  Blush Тук при нас се практикува по всякакви събирания

# 32
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 200
Привет!
Записвам се да не ви изтърва.....
Не съм се разкрасявала, а утре съм на кръщене и то на племенница.....  Embarassed
Преди половин час се прибрах с пътна помощ..... просто каръшки ден Sad
Спокойна нощ!

# 33
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Къде ходите на плаж в София?! Мен нещо навсякъде ми е кофти...най-вече заради Кифличка.  Confused
Иска ми се да се пекна малЦЕ, щот съм на площадка-тен. Рамене, ръце и деколте - черни, краци - бели. Бляк!  Sick


Боби
, счупи се колата или е имало ПТП?

Весело изкарване на празнуващите днес, въпреки поривите за дъжд.   bouquet

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 10:33 от Tyra

# 34
  • София
  • Мнения: 5 493
Къде ходите на плаж в София?! Мен нещо навсякъде ми е кофти...най-вече заради Кифличка.  Confused

В София не ходя,Корали на Панчареево,минерална е водичката и за деца е супер!Или на Рударци,малко по-далечко е но басейна повече ми харесва,по-голям е  Simple Smile

* Боби *,дано не е ПТП.

lepidopteria,тоалетът е много стилен,чак сега го видях,явно снощи много ми се е спяло

 А танцът на пингвините е страшен  Joy за пръв път го виждам.

# 35
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
В София не съм ходила на плаж, но си го представям в хотел покрай града, с надеждата да няма много народ. И полянка, и гора  Heart Eyes .

Тук при мен най-накрая е студено и хладно, направо се преродих. Мразя лятото, мразя дори морето, когато отида на море стоя на плажа, но от 5 години съм ходила 6 пъти на море и съм се цопвала само 2 пъти  Laughing . Тая зима ми беше прекрасна, никак не го усетих тоя студ  Laughing . Има нещо северно в мен.

Снощи дружките оцениха грима ми  Flutter . На снимките ми не си личеше, но отгоре беше леко червеникаво, почти към керемидено и със зеленикави очи прави страхотен ефект. А като си извих миглите се оказа, че дори и те могат да се виждат  hahaha .
Черпя с гледка от терасата и заминавам да готвя. Днес въглехидратен ден в диетата ми - ура, ще има пица (мляс!).

И едно разкрасително - вчера преди да се изкъпя стоях половин час само с глицерин на косата. Сега е много перушинесто мека и къдриците учтиво се оформиха в масури, които подскачат нагоре-надолу.  Crazy
Черпя ви с гледка от терасата :

# 36
  • Мнения: 540
Tайра, в Железница има басейн, но почивните дни е лудница. Иначе въздухът е чист и мястото е приятно. Аз иначе на басейни не ходя, помните  Laughing, чакам си морето  Sunglasses

Пуф, голяма веселба ще е при вас, ама на какво море ще ходите, ти нали си във Варна  Shocked

Все се каня да питам Бабъл с какво се ексфолира така редовно?  Flutter

Боби, весело изкарване днес  Hug

# 37
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Аз пробвах нещо много добро за ексфолиране на тялото. Хареса ми повече, отколкото готовите продукти. Смесих кафява захар със зехтин и смляно кафе. Минусите са два - захарта се разтваря по някое време (но не напълно) и в банята става мацаница. Но пък кожата светва.  Peace Може да се добавят и няколко капки етерично масло, за аромат.  Party

Забравила съм да споделя лични впечатления от метода за бръснене на краците, който преди време Джейн сподели тук (къде изчезна тая жена бе?! ако чете, да се включи  Wink). Бръснене с боди лосион. Ефекта е УАУ, наистина. Вече само така правя.  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 5 493

Все се каня да питам Бабъл с какво се ексфолира така редовно?  Flutter

С това,мнооого ми харесва,кожата след него става супер мекичка,ама съм си измислила и друга алтернатива,че направо се разорих с тези продукти,18 лева струва това блокче и за 5-6 пъти ми свършва ooooh!
 А алтернативата е зехтин с утайка от кафе.

# 39
  • Мнения: 4 569
добро утро - taka тематично  Mr. Green

Скрит текст:


Сънувах че съм на една много тясна тераса с масичка и ядях нещо. Нямаше как да се прибера защото не можех да прескоча масата а ме беше страх от високото /бях на четвъртия етаж  Crazy /. Какво ли значи?  Rolling Eyes


Аз си ексфолирам лицето, лактите и петите само с утайката от кафе. Мека ми става кожата, но това кафе как ми влиза в устата.  ooooh! Tired


За бръснене на краци имах гел от ДМ, светлосин с алое, 4 лв. Не беше лош. Този, но светлосин.
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 243
Ееее, вие сте нЕчовеци  Crossing Arms Не мога да ви изчета, направо сте се забравили  Whistling
Тайра, ч кажи как бръснеш с лосиона? Мажеш крАците, бръснеш и после къпеш, то няма май как иначе  Laughing не ти ли се задръства бръснача  newsm78
А за ексфолирането- става ли с обикновена захар  Embarassed ми нямам кафява, пък и да имам няма да я хАбя за ексфолиране  Embarassed

lepidopteria, гледах тая рокля и много ми хареса  Heart Eyes

Мравчице и аз не ходя по басейни  Mr. Green
Орязаха ми отпуската на 10 дена, надявам се да направя поне 4-5 плАжа  Praynig че съм бяла като сиР'нИ  Mr. Green

Бобз, страхотна гледка  Heart Eyes Аз обичам лятото, ама като почне да не може да се диша става лееееко неприятно  Laughing

Естел, ти май сЪ бъзикаш с мОйтО мъж, а   Sunglasses

Епине, поздравления и от мен за дипломирането и много успех ти желая за напред   bouquet

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 13:20 от Kiss My ***

# 41
  • Мнения: 372
Ох, как не го понасям и аз това лято. С нон-стоп лееща се пот от хората, хич не може да ми предизвика въздишка на очарование.   Sick

При нас разхлади вече - 27 градуса е.   Party

Ще се възползвам от идеята за ексфолиране.   Simple Smile

# 42
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
При мен е 24 градуса  Heart Eyes . Живот!

Kiss My *** - пробвах и със проста захар, ама много се разтваря. То сигурно и кафявата се разтваря де  Laughing . Моята смес беше захар, масло от кайсия (чудя се къде да си го разкарам) и кафе. Кафето беше прясно, от Jacobs и миришеше страхотно  Heart Eyes  .

Добре че МЦ се появи, защото лицето ми беше станало просто отчайващо ... Сега след освежаваща маска с хума и масло от жожоба направо светя  Flutter .

# 43
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
И аз ползвам смляно кафе, не утайка.  Peace Колкото до захарта, според мен няма значение какъв цвят е, а да е на по-едри кристали. Мисля, че за мазна кожа, вместо захар, може да се сложи морска сол. Тя се разтваря по-трудно.  Peace

Относно бръсненето с лосион - да, задръства се бръснача, но аз на всеки 2-ри тигел го бърша в салфетка, не го мокря.  Peace Правя процедурата след душ, най-добре след ексфолиращ такъв. Като свърша с ритуала, избърсвам добре със салфетка, попивам ако е останало мазно тук-там. Ефектът е кожа като бебешко дупе, без раздразнения, пъпчици, сухота и пр.  Peace

# 44
  • Мнения: 243
Добре че МЦ се появи, защото лицето ми беше станало просто отчайващо ... Сега след освежаваща маска с хума и масло от жожоба направо светя  Flutter .
На мен пък надближава да ми идва и съм се опъпчивила  Sick

Чакам Тайра да споделиза бръсненето и да се захващам и аз. А докато се появи ще пусна косачката да оправя ръцете, сега оскубах вежди и мустаКи  Sunglasses
Ноктите си ги оправих вчера, свалих лака, подрязах ги малко и мисля да походя малко с "голи" нокти, най-много безцветен топ да сложа върху минералите на Ейвън  Laughing Абе май вършат работа тея минерали  Thinking  на няколко пъти ми се случи тея дни опитвайки се да издърпам едни тежки каталози, да си ""изтърва"" ръката- изплъзва ми се ръката и си мислех, че ще ми хвръкнат ноктите- ама не  Mr. Green ама и аз как го обясних   ooooh!

Яко притъмня и почва да гърми  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт