Февруарче на море без памперс дупето си ще пече! (46)

  • 33 737
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 792
Да се запиша и аз!
Здравейте момичета,
Благодарско на д-р Юху за новата тема и на Таньорка за прекрасното заглавие!   bouquet
При нас засега всичко е наред, казано вкратце. Калина за уикенда се напика само веднъж и то бих казала, че аз съм виновна, щото не я разбрах какво иска. То ме дърпаше детето и нервничеше, ама....  Crazy
Нощния е сух, дневния сън - също. Изчаквам свалянето им, докато си купя протектор за матрак.  Crazy
Ника, удоволствие беше да те прочета Simple Smile
Всички болнички - веднага да се стабилизирВат!  Hug
Засега толкоз, че работата ме зове! Хубава седмица, момичета!   bouquet

# 16
  • Мнения: 40
Няма оправия и туй то!  #Cussing out smile3511 #Cussing out Алекса вече 5-ти ден е с разстройство, отказва да си пие лекарствата, повръща ги, ако ги дам насила, реве, тръшка се, гоним се, аз съм лоша мама, защото я карам да ги пие и ще ме намрази това дете.  Sad

# 17
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ох, Танче много гадна работа, ем болна, ем неще лекарства  ooooh! миналото лято като бяхме с тоя гаден вирус само ампула гентамицин ни помогна( май се даваше на два пъти по полових) Дано й минава вече, че гадна история.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Heart Eyes

Пак болни... бързо оздравяване на всички!  Hug Hug Praynig

Аз съм "почивка" днес и утре, дамек да се чете готвене, чистене, пазаруване и пране.  Twisted Evil
Утре най-сетне ще ходим да купуваме нов матрак, ей тва да има още един доход вкъщи било убуу, но да ходиш на работа иначе не е.  hahaha И след приключване на матрачената одисея мъж ми ще ме води на ресторанН. Децата са на градина, аз отивам на фризьор!  Flutter Crazy

# 19
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Не съм се разписвала от сто години ,ама ви чета редовно,да знаете Simple Smile

Съни,благодаря за гледката  Hug ние и тая година ще го гледаме май само на картинка морето Rolling Eyesимаше някакъв шанс да отидем поне за пет дни да се порадва дребния на пясъка и водата,ама не било писано...ще оправяме щети от земетресение ...покрив ,комини и още куп  работи,ама здраве да е Simple Smile

 

# 20
# 21
  • Мнения: 163
Дами, качих малко снимки. Wink

# 22
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Много са готини  Heart Eyes

# 23
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Хаххаха, Коте, това Акулче голяма фога, бе! Какъв е смехурко, да ти е живи здрав, много е сладък и хубав! С какичка са голям тандем, а?  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 187
Коте, разкошотийки  Heart Eyes !

Ника, к`во работиш  Flutter ( ако не е тайна ) !

И аз без малко да започна нова работа, но още в периода на обучение се отказах. Не беше точния момент, хъх.

# 25
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
нека изпишем новата тема с усмивки, приятни емоции и никакви болести/вируси/бактерии  Naughty

Както се казва , а дано - ама на дали Crazy
Първа брачна нощ, Хасан на Айшето:
- Айше, хъ дъно дъ си деСтвена!
- Е, хъ дъно, ъмъ надали! Twisted Evil

Та и ние така, изглежда. ooooh!

Стеле, дано се закрепи момчето! На мен пък ми се струваш по-редовна отвсякога. Twisted Evil

Д-р Юхчева - голяма манджа при вас - аз самата съм потъпевша и пострадавша от подобни местения из филЯлите на студградските одз-та. Ужас ти каам, на парТали! Mr. Green

Котич, снемките са връот! Тоз иначе кротък Акулчо е голям позьор и мнооого сладък! Каката пък е красавица - и двамата са ти одрали кожата, зася само в преносен смисъл.

Никич, нема почивка за тебе - пак си но тръстиката, душо! Ма си и за завист - свежи кинти, ресторантче, фризьор, ала-бала, луксове, разбираш ли - кой е като теб! Laughing

В тази връзка аз може би утре, ако не ми мине котка път, ще ги пускам на дг и двете хунки, макар че има една голяма вероватност да ни върнат, защото няма да мога да взема биляжка сутринта. Ама както и да е, един ден отгоре няма да ме вкара в лудницата по-бързо. Crazy

Тъз година 4-ти джулай ще празнувам и аз може би, ха дано да е на хубаво, че целия ми живот е в четворки и осмици, дем! Crossing Arms

Хубава седмица на всички! Grinning

П.П. Ся загрявам, че то заглавието е малко пророческо и вещае махане на памперса и пребиваване на морето. Ами... предстои да си покаже дали и за нас ще е така второто.

# 26
  • София
  • Мнения: 792
ХелоУ,
Коте, прекрасни са и двамата!  Heart Eyes
Ника, мда, човек трябва да търси малките удоволствия в живота Simple Smile
Звездичке, ха дано се закрепите най-после, че така не си е работа!  Hug
Мяуска, ха дано се сбъдне... пребиваването на морето, имам предвид. Wink
Аник, стискам палци.
Таньорке, няма да те намрази, вЕрвай ми Wink Ако знаеш колко ме мразеше уж Калина в болницата, ама това е за 1 мин и после пак мама е номер 1!  Hug
Хайде лека ви вечер и хубава седмица!  bouquet

# 27
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Коте и аз щях да пиша колко си приличат децата ти, но на теб ли нз, май не съм те виждала( на снимка имам предвид).

Чак сега зацепих защо казвате на Юху- д-р  Grinning пак навреме  Grinning

Танче как е Аля,какво каза лекарката?

# 28
  • Мнения: 76
Добър вечер!Заглавието на новата тема е чудесно,а още по-чудесното е че напълно се вписваме в него.Нали сме в Добрич,та отскачаме до морето(малкия дори е хванал тен),от друга страна и с махането на памперса напредваме.ТАНЧЕ дано на Алето бързо да и минава.НИКА ти нямаш умора бе жена,голяма работа си:)

# 29
  • Мнения: 40
Момичета, пуснахме кръв, с висока утайка е Алята- явно има нещо. Съмняват се за бактериална инфекция някаква, а недай си Боже- дизинтерия или салмонела. Утре ще взема изпражнения и ще занеса за изследване, за да добием яснота. Започнахме Гентамицин. Аля е жизнена, от обяд чак вечерта към 20:30 се изходи. Ния засега е здрава (пу-пу). Аз умирам за сън... Благодаря ви, че ни мислите и стискате палци леко да ни се размине.  Hug
Радвам се, че заглавието на темата ви допада. Дано да я изпишем с разкази за хубави морски почивки и успехи в битката с памперсите, а не за болести и тревоги!  Praynig
Коте, големи сладури дребните! Акулчо е фога и половина!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт