За АВГУСТ отсега започваме да стягаме багажа, всички знаем, че моментът наближава

  • 29 076
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
newsm74

# 31
  • Мнения: 175
Ох, да ви се оплача, току- що се напиках и аз за сефте. Кихнах и ...  #Crazy
Яяя, няма да се цепя от колектива- я. Simple Smile
 Joy Честито първо напикаване  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 39
Я и аз тука в новата тема с нова екстра - обрив  Tired Та някой ако може да препоръча кожен лекар, моля  Hug

Би би, че ти кога купи количка  newsm78 та и комарник за нея  newsm78

Какво стана със срещата? За кой ден остава? Явно няма да е утре на лекцията, че на никой не му се слуша за цветове  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5
Никога не мога да се запиша на 1 стр.  Twisted Evil
Много сте бързи!
ХУбаавата тема- само с хубави емоции да е пълна!
Блонди Прекрасни снимки, както винаги  Hug

# 34
  • Мнения: 64
Честита ни нова темичка!!

Би би Блонди  newsm51

Аз похапвам пред ТВто и стоя на хладно. Купих си дъска за гладене и хладилешкаф за лекарства от разпродажба.... и съм в 45дневния болничен преди раждане от днес Wink чантата ще стягам, като вляза в 9тия.

babyAty ще пробвам твоя метод за справяне с килограмите след раждането, кака Синди ще скача с мен, а за стречфолиото хич не се бях сещала...Wink крада си идейката  Mr. Green  Hug

  

# 35
  • Мнения: 76
babyAty с коя касета си на Синди? Ние на аеробиката тренирахме с една която беше точно след като е родила и понеже се уморявахме по-бързо (все пак преди касетата и друга загрявка правехме) и все я чакахме да почна да кърми бебето, че да си починем

# 36
  • Мнения: 935
Не съм ви изчела изцяло, само по диагонал  Laughing ама много писане много нещо. И аз съм зодия стрелец на 05.12  Grinning и сега си чакам лъвицата, че да сме огнена комбинация Simple Smile
И на мен ми се подуват пръстите на ръцете много. Имам и друг проблем уж не съм чак толкова дебела пък постоянно се потя дори и като спя. Такова чудо не ми се беше случвало. Аз съм много зиморничева и постоянно ми е студено, обаче сега пък другата крайност.
Много яко с минка и янко Laughing
Момичета да ви кажа за едни кърпички против комари за новородени на чико, много били дефицитни, пък много ефикасни и стават за новородени. Но по аптеките имало единични бройки, защото се произвеждали вече такива за бебета над 2 месеца. А моя приятелка с новородено бебче като гледам хич не иска в количката и си го гушка доста, та се налага да се мажат с нещо за комари. Мисълта ми е, че мрежата не е достатъчна.

Като гледам май само magi g има желание за среща, хайде момичета на среща.
И да ви попитам вие какво ще си взимате връхно за болницата? Моите жилетки не ги закопчавам и се чудя какво да взема, дайте идеи.

# 37
  • Мнения: 20
Хоп и аз в новата тема! Може ли да ме добавите в началото с термините (22 август)?   Praynig
И един въпрос: какво мислите за дрешките на Mothercare? Една приятелка си поръчва от тях в Интернет, но съм още боса по тази тема... Преди няколко дни обиколих магазините да разгледам горе-долу за бебешки дрешки и мъничко се отчаях - толкова ли са по-качествени от нашите дрехи за големи, че са толкова скъпи?!  Shocked

# 38
  • Мнения: 59
Привеет!  wavey
Все сте писали бързо, ама тая седмица бихте рекорда ми се струва!  Laughing Аз бях при майка ми на гости с малкия и хубаво си починахме и ни поглезиха.  Party
Догоних ви с четене, ама за какво ли- нищо не запомних.... Rolling Eyes #Crazy
Така или иначе от тази тема ще се включвам по подробно, та засега само наминавам да се запиша. Доскоро!  Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 482
Маги, не съм купила количката, първо копчето, после палтото Wink

Утре начи няма да е срещата, ако искате в четвъртък  Simple Smile

Тина, аз ще взема на Чико машинката против комари и ще я слагам на количката, че и мен много ме хапят.

Елсън, от няколко дни се чудя къде си! Hug

Дбс ми писа на скайпа, че вече са си в София, да не се притесняваме Simple Smile

# 40
  • Мнения: 13
Да се запиша и аз,че вече повече свободни мами сме,и тем,ите още по-бързо текат.много е хубава новата ни темичка:)

# 41
  • София
  • Мнения: 39
А Тиина и Би би и Слънчо са навити за среща  Laughing и още някой, ама забравих кой  Rolling Eyes

То и аз това лято що пот хвърлих, а до сега само се чудих на хората как така се потят  Crazy И ми се струва , че точно от това ми се получи обрива.

# 42
  • Мнения: 250
Привет и в новата тема!
   Вкъщи аз и мъжа ми сме Козирог (аз на 10.01, той на 15.01), дъщерята е Скорпион, и сега очакваме Рак или Лъв. Толкова противоположности на едно място, ще е голям купон.
   Скоро ще има ли Варненска среща?

# 43
  • Мнения: 370
Супер темичка, да я напълним с добри новини и прекрасно настроение! Блонди, би_би   bouquet

Хахаха, това с гугъл е уникално, хахаха

И аз съм за среща, няма значение кой ден Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Хмм, аз писах ..писах и ми се изтри поста Cry

Ето ме и мен в новата темичка....много яки снимки!

Pin-up, Tayra ще потвърди за деня на отворените врати в ОБ. Аз съм навита да ходим заедно, Тайра, но съм на работа до 10.07 и няма как през деня да се измъкна. Ако не бързате може и след това да отидем....ще бъде полезно  Simple Smile
 
Дафи ние пък с мъжа ми се сме обратно- той е роден на 06.12, а аз на 07.12. Готино е така! Винаги заедно празнуваме:)))

Херувимче Аз харесвам дрешките на Mothercare, но в България са много скъпи. Мисля че в Англия са по - далавера:) Иначе и по - качествени изглеждат и са много красиви!

Общи условия

Активация на акаунт