До СЕПТЕМВРИ много не остана, в кой ли ден ще стана мама!

  • 27 998
  • 729
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 237
И аз като бях при мама в Шумен, намерих един магазин в който шият по поръчка с плат на Тач. Но десените въобще не бяха такива като в сайта им. Нещо ме усъмниха и забравих за тях  Mr. Green

Стаси, за размерите на чаршафа - гледай да са по-големи. Памука има свиваемост при първо пране и да можеш да ги подпъхваш хубаво. Комплекта който купих е с долен чаршаф 110 х 160 см, горен плик 100 х 150 см. и калъфка 35 х 45 см.

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 13:52 от Мартичка

# 631
  • Мнения: 55
Момичета, като ви чета относно това колко тежат бебетата и взех да се успокоявам. Преди няколко дни бях на преглед и моето веше 1800, а бях 31 г.с., като чета в нета, там ориентировъчно пишеше 1500, но гледам че при повечето от вас е така, което ме успокоява.
Бях за почивните дни на море, Поморие, ех....какво да ви кажа, няма такъв плаж просто, дъното цялото пясък, водата чиста, бистра, сякаш от чешмата, грам водорасли няма, само малки рибки на по-плиткото се щурат насам-натам, абе...страхотно направо. Та така....вече в Русе, където жегите са непоносими, две крачки да направя по слънцето и ми свършват силите, ама нормално като за Русе.

# 632
  • Мнения: 2 802
Mince,как разбираш,че бебчето ти хълца?Чувала съм за това хълцане,но не знам как да го разпозная  newsm78

Усещаш удари ритмично. Като такт от музика ... туп,туп,туп ... в един интервал от време и продължително време  Peace Поне при мен е така  Mr. Green
А когато просто се мърда то рязтяга и корема и не е така синхронизирано  Heart Eyes

key5 да се оправяш мила .... явно от гостито в провинцията нещо е станало  Praynig Hug

krassymira не ви ли казаха вече пола на бебчо  Whistling Hug

В сряда ще видя и моя тропчо колко е ... ние нали вървим заедно  Heart Eyes

# 633
  • Варна
  • Мнения: 773
Абе и мен десените и самия плат не ме впечатли много ама...Явно наистина има ментета. Предпочитам да дам повече пари , но за нещо наистина хубаво  Peace

# 634
  • Мнения: 478
Мартичка дано устискаш до термин, но за всеки случай започни да ходиш по често на ехограф и запис на тоновете, за да се следи това остаряване и състоянието на бебчето...Защото при остаряла плацента понякога се налага бебчето да се изроди малко по рано Simple Smile
За хълцането и аз го усещам ама рядко...точно като потупване в някакъв ритъм, все едно е някакъв много много бавен пулс, а в същото време е по силно като усещане от пулс Simple Smile Много е забавно Simple Smile
мама зайка стиснати палци и от мен бързо да се стабилизират нещата и да сте си пак в къщи  Hug

# 635
  • Мнения: 55
F.a.t.e., при мен пола се знае от рано-рано, аз си правих амноицентеза и там генетично ти изследват пола, а вероятността за грешка е много малка, така че почти със сигурност си е момиче  Hug, а и ние и двамата с мъжа така си мислехме от самото начало, въпреки, че в началото доктора ми на видеозон беше объркал и каза момче  Simple Smile. Тъкмо като ви измерят на прегледа ще кажеш при теб как е, аз не съм наддала много, но бебето досега си върви добре, ти колко си наддала до момента?

# 636
  • Мнения: 237
Рошличка, от един месец вече ходя на две седмици на ехограф и запис на тонове, на частна консултация. Ще следим нещата изкъсо  Hug

# 637
  • Мнения: 24
Stefanel, и аз преди, когато ме питаха дали хълца си мислих: па как ще разбера дали хълца, а след като за пръв път ми се случи, вече  с нищо не може да го объркаш! Все едно в корема ти има часовник, и усещаш как тика. Simple Smile

# 638
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e., при мен пола се знае от рано-рано, аз си правих амноицентеза и там генетично ти изследват пола, а вероятността за грешка е много малка, така че почти със сигурност си е момиче  Hug, а и ние и двамата с мъжа така си мислехме от самото начало, въпреки, че в началото доктора ми на видеозон беше объркал и каза момче  Simple Smile. Тъкмо като ви измерят на прегледа ще кажеш при теб как е, аз не съм наддала много, но бебето досега си върви добре, ти колко си наддала до момента?


До тук съм +10 кг.    Blush , а преди месец на прегледа бебето беше 1300 гр

Хайде вече имаш розов щъркел  Hug

stefanel ... Рошличка е обяснила много добре ... точно като пулс е усещането, но по-силен  Peace

# 639
  • Мнения: 0

Aз пък попаднах на един сайт със страшно хубави неща, но само на едро. Но ако поръчаш над 100 лв ти ги хващат по цени на едро   http://plastform.net Simple Smile
[/quote]

Stasy този сайт е трепач, супер изгодни неща има  newsm10

# 640
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз пък няма да кажа колко кг съм от горе  Crossing Arms

# 641
  • Мнения: 224
diva_free , страхотен е, но това са цени на едро  Confused АКо не бях напазарувала толкова неща, щях да се възползвам от идеята за над 100 лв. , но просто няма с какво да ги натрупам, много са ниски цените, пък аз имам почти всичко нужно от тези неща  Grinning
Момичета, това, което описвате като хълцане, аз го чувствам всяка вечер, когато съм седнала и е много странно и сладичко  Heart Eyes Не мога да повярвам с каква любов ме изпълва това мъничко човече, а все още не е редена  Heart Eyes  Hug

# 642
  • Мнения: 2 802
Аз пък няма да кажа колко кг съм от горе  Crossing Arms

 hahaha hahaha hahaha що така ... я дай да те премерим  badscale  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 55
Мерси за розовия щъркел Simple Smile, последния месец май не съм качвала, боря се за 1 кг. от няколко дни насам ама не успявам да го кача, досега съм + 7, ама в тази жега не ми се яде почти нищо, а ако хапна салата и още нещо направо се задъхвам, много ми натежава и от жегата и от бременността, а и като ме почнат едни киселини вечер, направо ме изгарят, та и не смея да ям повече че после... Cry

# 644
  • Мнения: 0
Аз съм +10 кг, а и без това преди да забременея си имах 3-4 отгоре  smile3506 еми какво да се прави, живи и здрави да се родят бебетата пък после ще се топят килца  newsm39

Общи условия

Активация на акаунт