До СЕПТЕМВРИ много не остана, в кой ли ден ще стана мама!

  • 27 927
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 237
Момичета, моля ви припомнете ми за адаптираните млека кои са добри. Преди време дискутирахте, но аз забравих. Кое казахте, че е се води най-добро, но по-скъпо?

Тези еднократни помощи обвързани ли са с доход като детските?

Някой спомена за нощници за кърмачки в малкия цум. Къде точно, на какъв щанд да ги търся?

Миленита, за адаптираните млека - Лактана Био, Аптамил и Милупа. Лактана Био е най-скъпо, с пробиотик и пребиотик.
Еднократната помощ не е обвързана с доход, за всички е  Peace
За нощниците - на първия етаж, като влезеш тръгваш в дясно, на щанд за бельо, чаршафи и нощници. Не са изложени, но аз питах и ми ги показаха.

# 721
  • Мнения: 2 802
Ееее Агирче ... кога успяхте да се скарате  Mr. Green Давай го по-спокойно и не му се връзвай Hug Иначе момата ви много е пораснала, браво  Hug

Уффф .... значи, много съм скарана с тези сайтове за пазаруване. А и като, че ли предпочитам оЧо да види, ръка да пипне  Mr. Green

Но пак казвам, че ако има нещо на далавара, може да се комбинираме  Hug

# 722
  • Мнения: 40
ето тук има много подробно (и обективно) описание на пампите на БГ пазара:
Скрит текст:
Този сайт много ми хареса!!!

и аз често го ползвам за консулт, след като една позната мама ми го препоръча.

Фейт, аз какво да му се връзвам, то си беше ясно, че като се почне с ремонта и ще започнат и препирните. Аз съм практичен човек, той робува на комфорта и естетиката, ама кой минава с парцала, не се обсъжда! Simple Smile Влачи ме по магазини и обяснява на хората как не сме знаели какво да правим и какво искаме... да, бе да! Накрая бях на ръба да му кажа пред хората, че ще ми е много лесно да го пратя там, откъдето се върна и много бързо ще оправя къщата.  Crossing Arms

# 723
  • Варна
  • Мнения: 773
Агира  вие пак сте се позабавили с караниците. Ние още на втория ден сме на нокти  Mr. Green
Това с високото кръвно не ми харесва.

# 724
  • Мнения: 2 802

Фейт, аз какво да му се връзвам, то си беше ясно, че като се почне с ремонта и ще започнат и препирните. Аз съм практичен човек, той робува на комфорта и естетиката, ама кой минава с парцала, не се обсъжда! Simple Smile Влачи ме по магазини и обяснява на хората как не сме знаели какво да правим и какво искаме... да, бе да! Накрая бях на ръба да му кажа пред хората, че ще ми е много лесно да го пратя там, откъдето се върна и много бързо ще оправя къщата.  Crossing Arms

Ех мила ... успокой се ... мъже, какво да ги правиш Hug Връчвай му парцала и да се оправя  Mr. Green
Моя не робува на комфорта и естетиката, ... за това и не се караме   hahaha

# 725
  • Мнения: 0

diva_free ето тези си купих аз http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10543&cat=39 Помпата на Авент от Ибей още я чакам . Защо я бавят, незнам.

Хм,  newsm12 това май наистина е по-добрия вариант, аз пък въобще не ги забелязах тези  Embarassed

# 726
  • Мнения: 468
Мерси Мартичка  Hug
Агира, не се връзвай  Simple Smile Радвай му се, не му се ядосвай!

# 727
  • Мнения: 40
Барбера, то ние не се скарахме до сега, защото предимно си запълвахме времето с лежерни занимания от сорта на ходене по кръчми, срещи с приятели и въргаляне по плажа. За това как да се скарат хората?! Simple Smile Виж, обаче за избора на подови настилки, цветове на кухня и диван, определено си заслужава.  ooooh! А за кръвното си права - и на мен не ми харесва. Главата не спира да ме боли и ми се бърка нещо стомахът.

Миленита, аз му се радвам, ама то си върви с екстрите. Просто явно съм отвикнала да се съобразявам с присъствието му и ще отнеме време да се адаптирам, а нещо май ми отнема повече енергия, отколкото обичайното.

# 728
  • Мнения: 2 096
Agira, при високо кръвно потапяш краката във вряла вода, колкото можеш да търпиш гореща, поне за 10 мин. Сваля с 20 единици. Изпитано. Това ако вдигаш инцидентно. За постоянно високо кръвно търси лекарска помощ.
Мартичка, много изкъсо следете тази плацента. определено няма да устискаш до термин.

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 21:49 от sky*

# 729
  • Мнения: 2 802
Хайде дами  Hug ... заповядайте в  НОВАТА ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт