До СЕПТЕМВРИ много не остана, в кой ли ден ще стана мама!

  • 27 941
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Миленита, мерси мила   Hug Още се чудя дали да дам толкова пари за толкова малка ваничка, но пък  е много удобна Simple Smile
Фейт, и аз съм се спряла на такива памперси. Много мои познати мами ми ги препоръчват.
За хълцането - моята беба хълца всеки ден, предимно вечер, но понякога и през деня, много е сладко   Kissing Heart а за килограмите - качила съм едвам 6 кг за сега, но имам доста време да наваксам както си похапвам  Embarassed  
Да ви споделя - днес гледах някакви брошури и видях че в Карфур има 30% намаление на бебешко и детско от 3 до 15 юли. Тъкмо вчера бяхме там и има много сладки дрешки на Дисни  Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2 802
Най-много едно шише и обикновенна помпа за болницата. 

Това мисля да направя и аз ...  Heart Eyes
В последствие ако се наложи щи купувам друго шише  Whistling

# 677
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Evvaa,и аз поради тази причина не смятам да купувам предварително шишета,стерилизатор и АМ.Е,най-много да взема едно шише за всеки случай,но мисля да е стъклено,ако изобщо намеря по магазините.Помпата ми е важна покупка,на нея разчитам да ми подпомогне кърменето,ако се наложи.

# 678
  • Мнения: 201
diva_free аз за сега съм взела едно малко, сигурно ще взема и още 1-2 максимум. Но този комплект наистина е на сметка. Освен това аз като се замисля няма да купувам стерилизатор и няма да е лошо в такъв случай да си имам и резервни шишета. Но има време, могат и след раждането да се вземат.

# 679
  • Мнения: 184
Аз пък мисля да взема ето тези

намерих ги днес на 25.70 и смятам да се възползвам. Ако са големи- ще взема други, но ако взема  по-малки няма да има какво да ги правя. Качих и аз 2 снимки на днешните си покупки. Тези магазини ще ме разорят  Mr. Green
На мен стерилизатор ми дадоха и си взех само 2 шишета(1 малко и 1 голямо). А помпата ми я искат в родилното- така че без нея немога.

# 680
  • Мнения: 237
Е,най-много да взема едно шише за всеки случай,но мисля да е стъклено,ако изобщо намеря по магазините.
Има стъклени шишета навсякъде, на Чико, Нук и още една, две фирми. Аз си взех стъклени, докато е малък и аз давам, ще ползва тях. Като вземе да държи и хвърля ще сменя с пластмасата. Константин до година и половина си ползва стъклено шише за водичка без проблем, накрая го хвърли демонстративно на едно барче и мина на чаши направо  Mr. Green
Само да кажа на мамите които са решили да си купуват стъклени шишета - Не могат да се стерилизират в стерилизатор за микровълнова. Само в електрически, в тенджера на котлона или със таблетки за студена стерилизация.
Evvaa, стъклото е най-безвредно като материал за това го препоръчват. Противниците му са от гледна точка на това, че са по-тежки и чупливи. Аз лично недолюбвам пластмасата, но за съжаление ни залива отвсякъде.
Оня ден гледахме сребърни лъжички и казах на таткото да си приготви 100 лв. и да купи на наследника си. Обяви ме за луда  hahaha

# 681
  • Мнения: 8
Бях на консултация днес... дребната е обърната надолу, 1700 гр. е  и частта, с която ми мести корема наляво и надясно всъщност и е дупарата Mr. Green Mr. Green
Движим се една седмица по-напред.....
Доктора каза, че за килата си съм бонбон.. все повтаря "не си дебела, бременна си" но аз много не съм склонна да повярвам.. по-скоро от кавалерско чувство го казва май...
За бургаските девойки - август всеки делничен ден от сутринта до към обяд мерят тоновете безплатно в ОРБ.

# 682
  • Мнения: 237
А каква е разликата между Памперс зелената опаковка и белия? Някой може ли да ми обясни?
Чудя се между Памперс и Либеро  newsm78

Aglaya, хубави новини от прегледа, браво  Hug

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 420
Зайче, стиснати палчета имаш и от мен Hug
Момичета аз май си избрах шишета,  baby_neutral чудя се още, но мисля да са тези http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10572&cat=39
smile3521и аз съм фен на Томи Типи! Peace
Антония, май аз водя с моите 16 кила ooooh! Embarassed
Аглая, страОтни новини. Браво! Къде се ориентира да раждаш?
Стефис, това бяха и пак ще са (живот и здраве) и нашите памперси. Нямат грешка Peace
Марти, белие ги водят малко по-висок клас, за супер сензитив дупета. И съответно в цената. Не си струва, честно. Сините Памперс са достатъчно добри (като и те не са от най-евтинките варианти). Другото е, че не е добре бебчо да се изнежва твърде много......но това си е все пак индивидуално решение Peace

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 17:53 от Melly.G

# 684
  • Мнения: 237
Melly.G, трябва да си поделим първото място с теб  Laughing. Обаче от един месец съм герой, задържам килограми.

# 685
  • Мнения: 55
Аз пък мисля да взема ето тези

намерих ги днес на 25.70 и смятам да се възползвам. Ако са големи- ще взема други, но ако взема  по-малки няма да има какво да ги правя. Качих и аз 2 снимки на днешните си покупки. Тези магазини ще ме разорят  Mr. Green
На мен стерилизатор ми дадоха и си взех само 2 шишета(1 малко и 1 голямо). А помпата ми я искат в родилното- така че без нея немога.
Моите са точно от този тип, 2-ка, от 3-6 кг. И да, вярно, едва ли ще останат излишни Simple Smile

# 686
  • Мнения: 2 802
Бях на консултация днес... дребната е обърната надолу, 1700 гр. е  и частта, с която ми мести корема наляво и надясно всъщност и е дупарата Mr. Green Mr. Green

Чудесни новини  Hug дано и моята движеща се част на корема се дължи на дупето му  Mr. Green

Мартичка ... мисля, че белия пакет ги водят за новородени и са за по-чувствителни дупета  Crazy Ето ги всъщност тези, които искам да взема Peace

http://www.pampers.bg/bg_BG/proddetail/baby-products/premium-car … /id/9/sectionid/3

А ето и тези, които показахте  Heart Eyes

http://www.pampers.bg/bg_BG/proddetail/baby-products/new-baby-se … /id/1/sectionid/1


И двата модела ги дават от 0-5 месеца

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 420
Melly.G, трябва да си поделим първото място с теб  Laughing. Обаче от един месец съм герой, задържам килограми.
Завидях ти Simple Smile)))))) хахаха а пък уж не съм наддала визуално толкова много. Не знам.....имам си още дрехи дето без проблем влизам в тях. Вода ли задържам newsm78 то ще стане ясно  Wink Sunglasses
Фейтче, и от обикновените има за новородено. Белите са по-скъпарските Peace

ето тук има много подробно (и обективно) описание на пампите на БГ пазара:
Скрит текст:

# 688
  • Варна
  • Мнения: 773
Антония, браво за хубавите резултати  Simple Smile Няма да я мисля миомата щом казваш  Wink
Ходихме на преглед. Кракът на дребното е добре. Питах кога ще махаме чашките, които носи, а доктора вика -еее, поне до 8 г. Shocked Ама какво да се прави. Поне вече не я болят краката, ходи на дълги разстояния и не са Х-образни Crazy
diva_free ето тези си купих аз http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10543&cat=39 Помпата на Авент от Ибей още я чакам . Защо я бавят, незнам.

# 689
  • Мнения: 8
ами... ориентирах се в Окръжна...
днес док. ми вика: -Е.... два месеца... не остана... как си?
-Ами как да съм док... страх ме е ... вкарвам се в едни филми..
-А бе какви сте такива вие, какви филми гледате, луди ли сте глупави ли сте?? Оня ден ми казва една майка че гледала секцио в нета... Бооооже..... аз го правя и не ми се гледа, вас как ви се гледа не знам... -  и т.н. яко се накара... а както разбрахте аз нямам предвид че съм гледала някъв си филм  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт