До СЕПТЕМВРИ много не остана, в кой ли ден ще стана мама!

  • 27 986
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 24
А аз мисля да взема на Либеро, ама не мога да намеря 1. Навсякъде са от 2 и нагоре.

# 661
  • Мнения: 468
Джорджия, ваничката си я поръчах от Пакостник за 50 лева. Никъде в магазините не намерих такава. Ако решиш да си вземеш имай предвид, че е много малка. Но наистина така компактно се сгъва, пълни ми душата  Simple Smile
Барбера, не съм запозната, ама диагнозата миома не се ли слага след изследване на нещото  newsm78 Мисля си, че консултацията с добър специалист е задължителна. Стискам палци всичко да е наред  Hug
Палчета и за Мама Зайка и другите болнички мами. Бързо се оправяйте.
Сигурно пропускам някой или някоя тема, ама докато ви прочета и забравих за кое исках да пиша.
Памперси задължително ще взема двойка, белия пакет. Помня на малкия как му бяха супер голями и най-малките памперси  Simple Smile Той се роди 2.750 и ни изписаха на 2.500 И това сега не върви голямо бебе, така че най-малките ще ползавм. Проверявали ли сте къде са най-изгодни като цени? В Кауфланд има ли бял пакет? Не съм се заглеждала досега.

# 662
  • Мнения: 0
Привет и от мен, момичета! Hug
Личи си, че има доста отпускари. Изписали сте набързичко сума материал.  Wink
Аз се връщам от трета ФМ. Всичко на бебо му е перфектно.  Laughing Такива чупки и стойки правеше, направо се скъсах от смях. То си завира ръката м/у краката, после си я постави пред лицето, сякаш да се скрие от "камерата".  Joy Ама успяхме да го фотнем.  Wink Тежим 1547 кг. Доктора каза, че ехографите дават разлика най-много +/- 100 гр. За съжаление обаче нямаше дискове, та уж ми качиха снимките на флашката, която си нося в мен, но като се прибрах нямаше нищо на нея. #Cussing out Обадих се и обещаха за сряда да ми ги качат и изпратят по наш общ познат. Таткото направо приритва вече от нетърпение да го види, а то... Сутринта тъкмо викаше, че няма търпение да се прибере от работа, че да му ги пратя, но...  Whistling ще потърпи до сряда.  Wink
Барбера аз съм вече +13кг, като ти гледам снимката си мязаме като телосложение.  Wink А и от това, което пишете май бия рекордите засега. Здраве да има. А щерка ти най-вероятно е с разтегнато сухожилие. Моите момци често правят такива "аварии", та ги лекувам с компрес от равни части спирт и риванол. Още от първия отшумяват болките.  Simple Smile А за миомата- и при мен се виждаше такава в първите седмици от бременността, но след това никой нищо не ми е споменал, а и аз не питам. И на моя приятелка и бяха махнали при секциото и то доста голяма по думите на лекаря тогава. Така, че споко.  Wink Не се вкарвай в излишни филми.
Мама зайка скорошно оздравяване и от мен. Hug Бая си се проточи твойта настинка.

# 663
  • Мнения: 2 802
Памперси задължително ще взема двойка, белия пакет. Помня на малкия как му бяха супер голями и най-малките памперси  Simple Smile Той се роди 2.750 и ни изписаха на 2.500 И това сега не върви голямо бебе, така че най-малките ще ползавм. Проверявали ли сте къде са най-изгодни като цени? В Кауфланд има ли бял пакет? Не съм се заглеждала досега.


Защо съм останала с впечатление, че 1-цата са най-малките модели памперс  newsm78 и вече двойката е след тях, после тройка и т.н ... аз ли нещо не съм разбрала пак  Crazy
Иначе, да в Кауфланд има всички модели на памперс  Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 453
Зайче, стиснати палци и от мен и бързо оправяне  Hug  Praynig
Ех, как отворихте темата - бях забравила за това хълцане - моят още не е хълцал, брат му помня, че по един час хълцаше, но май повече от 8 месец нататък  Thinking

# 665
  • Мнения: 468
Фейт, като казах двойка имах предвид от 2 до 5 кг. Не се сетих, че те си имат и номера  Simple Smile Мисля си, че тези са най-малките, обаче не споря, отдавна ползвах. Утре може да отскоча да взема един пакет Simple Smile
Някой питаше за количка Бертони Астра. Аз съм предубедена към всеки продукт с марка Бертони. Но отделно от това Астрата май е една от най-големите колички. Хубаво премерете дали влиза в багажника и асансьора.

# 666
  • Мнения: 55
При нас в Русе май доста отдавна не съм ходила в търговията, дори не знам дали още работи някой магазин, от как отвориха Кауфландите и други от сорта, там бизнеса позападна. Може би ще отида да потърся нещо, най-малкото за да знам, а за един пакет - айде, прежалих го, дори и да е по - скъп, еми, признавам, изкуших се, ама поне как да кажа, ми е по - сигурно като знам че поне нещо имам вкъщи, ама аз като влязох в седмия месец и си накупих нещата за болницата, да не се окажа неподготвена поне в това отношение, че изобщо не знам как ще се чувствам като дойде момента, а той доста наближи вече.

# 667
  • Мнения: 131
diva_free , страхотен е, но това са цени на едро  Confused АКо не бях напазарувала толкова неща, щях да се възползвам от идеята за над 100 лв. ,
Може да се комбинираме по градове и да се поръча и за по-малко Simple Smile имат склад в Илиенци може да се видят нещата първо дали са качествени.
Много са хубави и изгодни нещата. Смятам да отида до Илиянци да ги видя, но ме притеснява, че изискването за търговия на едро е да имаш фирма, която се занимава с търговия на детски стоки. Знаете ли как може да се заобиколи това изискване?

# 668
  • София
  • Мнения: 58
diva_free , страхотен е, но това са цени на едро  Confused АКо не бях напазарувала толкова неща, щях да се възползвам от идеята за над 100 лв. ,
Може да се комбинираме по градове и да се поръча и за по-малко Simple Smile имат склад в Илиенци може да се видят нещата първо дали са качествени.
Много са хубави и изгодни нещата. Смятам да отида до Илиянци да ги видя, но ме притеснява, че изискването за търговия на едро е да имаш фирма, която се занимава с търговия на детски стоки. Знаете ли как може да се заобиколи това изискване?

ето ти я и уловката  ooooh!
http://plastform.net/index.php?%D0%A3%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F,58

# 669
  • Мнения: 2 802
... а за един пакет - айде, прежалих го, дори и да е по - скъп, еми, признавам, изкуших се, ама поне как да кажа, ми е по - сигурно като знам че поне нещо имам вкъщи, ама аз като влязох в седмия месец и си накупих нещата за болницата, да не се окажа неподготвена поне в това отношение, че изобщо не знам как ще се чувствам като дойде момента, а той доста наближи вече.

Няма да ти остане спокойно  Mr. Green просто ще го ползваш малко по-късно  Wink

Антониа ... браво за хубавите резултати  Hug


Аз моя бажаж съм го стегнала /купила нещата/ но на малчо нищо не съм подготвяла  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 02 юли 2012, 16:41 от F.a.t.e.

# 670
  • Мнения: 201
pecata наистина има неща на много добра цена, жалко че с дрехите за сега съм приключила, искам пелени да си взема, но няма да мога да направя поръчка за 100 лв.
Ако някоя мама от Пловдив ще поръчва можем да се комбинираме

# 671
  • Мнения: 0
Момичета аз май си избрах шишета,  baby_neutral чудя се още, но мисля да са тези http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10572&cat=39

# 672
  • Мнения: 201
diva_free и моите шишета ще са такива Simple Smile

# 673
  • Мнения: 0
diva_free и моите шишета ще са такива Simple Smile

 newsm10 чудех се, колко ли броя ще ми трябват, ама така като са комплект чиста работа  Grinning

# 674
  • Мнения: 272
По въпроса със шишетата: все още се двоумя дали да са стъклени или не.
Едни казват в никакъв случай стъкло, а други, че точно това е най-подходящото за новородено. Whistling Tired
Наскоро се видях с колежка по майчинство и ми сподели, че има стерилизатор, който не е ползвала изобщо защото е кърмела до годинка и по същия начин не е ползвала и шишета.
А за помпата, взела си е за да има в болницата, но също много малко я е ползвала.
Мисля да изчакам и аз с тези покупки докато не видя как ще потръгне с кърменето. Най-много едно шише и обикновенна помпа за болницата. 

Общи условия

Активация на акаунт