До СЕПТЕМВРИ много не остана, в кой ли ден ще стана мама!

  • 27 943
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 802

Фейтче, и от обикновените има за новородено. Белите са по-скъпарските Peace


Мдааа ... вече разбрах и това  Mr. Green

Но така или иначе съм ги нарочила тези да са първите  Crazy

# 691
  • Мнения: 184
Последно време гледам много майки ползват Пуфис. Като стане на 2-3 м. мисля и тях да пробвам. Не че има голяма разлика в цената, ама може и да са по-добри. И двамата само с памперс съм ги карала и нали знаете- едно си баба знай, едно си баба прай  Mr. Green

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 420
ФейтPeaceТъй де, докато си наредактираме постовете Mr. Green
Аглая, имаш ли инфо как върви (ценово) секциото в ОБ–

# 693
  • Мнения: 237
Melly.G, Фейт, благодаря за разяснението за памперса  Hug Те са голямо перо после в бюджета, така че, ще кара на обикновените памперси, да не му свиква дупето с белите  Mr. Green

Пуфис, за български пелени (Фикосота- Шумен ги правят), мисля, че имат висока цена.

# 694
  • Мнения: 5
Ей супер, много ми е полезна тази информация за памперсите... тъкмо почнах да проучвам, че нищо не разбирам и вие започнахте темата Simple Smile  Бях се спяла на Памперс, но четох, че не били подходящи за момиченца и сега явно ще трябва да пробвам всички....
Искам да ви питам и още нещо. Сега чух за тази еднократна помощ при раждане на дете, но информацията, която намирам е доста объркана относно кога се подава молба, къде и за каква сума става дума. Някоя от вас наясно ли е с това? Според сайта на МТСП след раждането се подават документи в дирекция "Социално подпомагане" по постоянен адрес(звучи логично). Но ми попадат и много различни мнения от форуми, че се подават някакви молби преди раждането и т.н...Знаете ли как стоят нещата реално?

# 695
  • Мнения: 8
ФейтPeaceТъй де, докато си наредактираме постовете Mr. Green
Аглая, имаш ли инфо как върви (ценово) секциото в ОБ–

Ами Мелче, за теб трябва да е безплатно.... освен, ако не искаш определен екип... тогава си плащаш само избор на екип... което беше около 300-350 лв. мисля...
Ти на отворени врати няма ли да ходиш? Ако не ти се ходи сама мога да те придружа Simple Smile

# 696
  • Мнения: 55
Сега чух за тази еднократна помощ при раждане на дете, но информацията, която намирам е доста объркана относно кога се подава молба, къде и за каква сума става дума. Някоя от вас наясно ли е с това? Според сайта на МТСП след раждането се подават документи в дирекция "Социално подпомагане" по постоянен адрес(звучи логично). Но ми попадат и много различни мнения от форуми, че се подават някакви молби преди раждането и т.н...Знаете ли как стоят нещата реално?
Това за тези 240 лв. за първо родено дете ли е?

# 697
  • Мнения: 10
Аз мисля да ползвам Молфикс.Със малкия ги ползвах и бях много доволна.
При нас се случи следното-когато родих баткото и майка ми пращаше непрекъснато от остров Крит от техния Лидъл памперси Памперс.Излизаха и адски евтини,тук за Лидъл бяхме чували само хората,които са били в чужбина,все пак беше преди 6 години.Та наложи ми се веднъж да купя и малкия така се изрина,само дето кожата не му падна.Погледнах пакетите-еднакви.Със една разлика,която се забелязва между редовете,но явно доста съществена.На памперсите,които майка пращаше пишеше ,че са произведени в Италия,а на тези ,които аз си купих,че са турско производство...
Може партитата да е била нещо скапана,не знам,но втори път аз лично Памперс не бих си взела.Не съм проверявала цените на Молфикс,но смятам тази седмица да си взема два големи пакета,от онези по 96 броя.Да съм запасена.И АМ-Лактана Био.И с това всички покупки за малкото човече ще са напълно завършени....
Днес си приготвих и чантата за болницата,утре ще спретна и нещата за малката и вече само ще чакам
 Hug

# 698
  • Мнения: 5
Това за тези 240 лв. за първо родено дете ли е?

Да ама не знам дали са 200, 240 или 250. Попадам и на трите суми...

# 699
  • Мнения: 184
yael, погледни тук http://www.pomosti.oneinform.com/sp.html .Молба се подава след раждането и когато е издаден акт за раждане.

# 700
  • Мнения: 8
Здравейте мами  Hug
Отдавна не съм се включвала в темата, ама какво да се прави, не мога да ви изчета  Mr. Green
Гледам, че си говорите за някакво "хълцане на бебето", може ли някоя от мамите дето са наясно да разясни за такива като мен дето никога не са го чували това нещо какво точно става.

# 701
  • Мнения: 5
Мерси Stefiss!!!! Hug
Точно това търсех!!! Simple Smile

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 420
ФейтPeaceТъй де, докато си наредактираме постовете Mr. Green
Аглая, имаш ли инфо как върви (ценово) секциото в ОБ–

Ами Мелче, за теб трябва да е безплатно.... освен, ако не искаш определен екип... тогава си плащаш само избор на екип... което беше около 300-350 лв. мисля...
Ти на отворени врати няма ли да ходиш? Ако не ти се ходи сама мога да те придружа Simple Smile
Ааа, не знам кога е, иначе отивам“ Ако искаш да ме джойнеш си уелкъм Hug Ако ще съм в ОБ, ще отида само заради Добрева Peace
МАрти Heart Eyes Така си е.  Peace
Канела, най-вероятно нещо не сте уцелили партидата Wink За мен пък това са пелените с главо "П" Peace

# 703
  • Мнения: 237
skoklinata, ето обяснението на Рошличка за хълцането. Няма как да се обясни по друг начин.
И аз така го усещам.
точно като потупване в някакъв ритъм, все едно е някакъв много много бавен пулс, а в същото време е по силно като усещане от пулс Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз ще съм напред с 600 лв за второто Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт