Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 525
  • 731
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 44
Някой беше похвалил полския филм-Roza, гледах го и ми хареса. Благодаря! Сигурно сте гледали  A Woman In Berlin направен по биографичната книга на една берлинчанка. Ето и линк за него.http://www.imdb.com/title/tt1035730/. Най-тъжното от цялата история е, че когато издава своите записки, обществото в Германия я обвинява, че всичко е измислено и тя остава отринтната от съгражданите си и обречена на самота. Години по- късно отново изкачат нейните записки и правят филма по тях. Дано не съм ви доскучала.  bouquet

# 286
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 151
Снощи гледах Убийството на Сорая МCry Cry Cry Колкото и да съм наясно с нещата, много съм ядосана, че може да има такава "жестокост и лошотия", което е слабо казано!!!   
Когато гледах този филм не спах две нощи, а после исках да обявя война на целия арабски свят...Не ми го побира главата как може това да се случва в 21 век!!!!

# 287
  • Мнения: X
Мтака, изгледах два......да речем неприятни за мен филма (Peau d'ange и La prima cosa bella) преди да попадна на наистина хубав филм (за мен)-La guerre est déclarée, само да спомена, че не е за майки, със слаби сърца....

# 288
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 726
La guerre est déclarée, само да спомена, че не е за майки, със слаби сърца....

Много ревах на него Embarassed Наистина е много хубав.

# 289
  • Мнения: 30 479
Не знам дали сте споменали вече този филм, но горещо препоръчвам - много е... женски.  Simple Smile

La source des femmes

Има го и в Замунда.

# 290
  • Мнения: 2 404
La guerre est déclarée, само да спомена, че не е за майки, със слаби сърца....

Много ревах на него Embarassed Наистина е много хубав.
Може ли линк

# 291
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 726
La guerre est déclarée, само да спомена, че не е за майки, със слаби сърца....

Много ревах на него Embarassed Наистина е много хубав.
Може ли линк

Потърси го в замунда, но без ударенията на е-тата. За съжаление нямам достъп до замунда и не мога да помогна.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 660
Да ви препоръчам една семейна комедия с Робин Уилямс, RV.
Очаквах нещо тъповато, предвид ниския рейтинг, но може би бях в подходящо настроение
и искрено се забавлявах, и аз, и децата. Половинката сбърчи нос, явно не е за всеки вкус  Laughing

# 293
  • Мнения: 107
La guerre est déclarée, само да спомена, че не е за майки, със слаби сърца....
Много ревах на него Embarassed Наистина е много хубав.
Може ли линк
Потърси го в замунда, но без ударенията на е-тата. За съжаление нямам достъп до замунда и не мога да помогна.

Точно в този вариант го открих... и го качих на клона на чакащите, че ме заинтригувахте!!!  Hug

# 294
  • Мнения: X
Не знам дали сте споменали вече този филм, но горещо препоръчвам - много е... женски.  Simple Smile
La source des femmes
Има го и в Замунда.
Аз го бях препоръчвала, много ми хареса.

La.Guerre.Est.Declaree в Пиратитев КАТ    и в Isohunt   и в Замунда и само субтитри от замунда: http://DMCA-removal-from-Google/getsubs.php/5rFF-gestdecl.srt

 Така, това беше малко лирично отклонение! Аз ще си 'счупя краката' от бързане да ви напиша кой филм гледах снощи! Седях до посред нощите, но си заслужаваше всяка минута от двата часа, отишли за гледането на Kahaani!!! Аз не гледам индийски филми, но този просто....много завъртян, много заплетен, от любимите ми. Препоръчвам го с две ръце  Money.
 И понеже днес явно съм бяла и добра  Mr. Green ще пусна линкове и за него за максимално улеснение:
в p2pbg в Енерджи; и в Замунда

# 295
# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 28 981
Аз искам да препоръчам едно ТВ предаване - "Пътници във времето". http://en.wikipedia.org/wiki/Time_Team Британско е, много добро. "Time team" оригиналното заглавие.  Аз съм гледала по няколко пъти 10 и 11 сезон. Свалих и някои други сезони. Само се чудя дали из бг-торентите няма някъде и субтитри? Защото понякога не разбирам всичко, английския ми е на ниво да разбирам обикновен разговор, а те ползват някои специфични термини.

# 297
  • Мнения: 5 462
Аууу наистина сте бели и добри , цели два замундови линка дадохте .
Много благодаря , ще си ги изтегля още сега .
Мерси още веднъж . Hug  bouquet

# 298
  • Мнения: 2 849
Горещо препоръчвам този!!! Страхотен филм, страхотна актьорска игра!
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=305991&hit=1
Tres metros sobre el cielo !!!!
  bouquet  Благодаря за препоръката ,прекрасен филм ,много ,много ми хареса  Hug Hug

Vanya_I ,споделям напълно мнението ти за 5X2 ,не ме докосна този филм и това е ,изгледах го до края ,но не заслужаваше тази чест  Twisted Evil

Чакам с нетърпение "Игрите на глада " и Снежанка с хубаво качество ,ако ги пуснат  по торентите сигнализирайте  Crazy с линк  Mr. Green

И с мнение за още един филм http://www.imdb.com/title/tt1365474/  - драма ,много тежък ,пуснах си го една вечер - не можах да издържа  ,на другата го довърших ,много ме разтрои ,но невероятно силен филм ,просто трябва да имаш здрави нерви и психическа нагласа ,за да го гледаш .Става дума за млада жена ,на която откриват рак на гърдата , на предишната страница някой беше писал мисля


Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 23:01 от Киф

# 299
  • София
  • Мнения: 1 660
От сърце препоръчвам две филмчета по любимата ни вкъщи поредица за дръндьото
(съвременният "малък Никола"  Grinning)
Diary of a Wimpy Kid ("Дневникът на един дръндьо") и
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules ("Дневникът на един дръндьо - Родрик командори")
Много свежи и разтоварващи ученически комедии.
В лятно настроение съм   grinning039 и не ми се гледат тежки филми ...

Общи условия

Активация на акаунт