Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIII

  • 54 525
  • 731
  •   1
Отговори
# 300
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
По препоръка от британската тема гледах Saving Grace- много, ама много се забавлявах Grinning. Просто великолепен Heart Eyes

# 301
  • Мнения: X
Аз гледах He Loves Me.....He Loves Me Not; http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=63137&hit=1
едва ли има някой в темата, който да не го е гледал, но все пак....лелиииии, хвана ме страх от туй Одри Тоту  Mr. Green. От друга страна си мислех, ако реалния живот ги събере някога с Гаел Гарсия Бернал, какви ли нахилени деца ще им се родят  Party. И двамата имат страшни усмивки, като на малки деца.

# 302
  • Мнения: 196
От сърце препоръчвам две филмчета по любимата ни вкъщи поредица за дръндьото
(съвременният "малък Никола"  Grinning)
Diary of a Wimpy Kid ("Дневникът на един дръндьо") и
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules ("Дневникът на един дръндьо - Родрик командори")



О,вкъщи също много се забавлявахме с тези книжки-интересни са и на 12 годишната ни дъщеря,и на мен Grinning
Сега разбирам,че има и екранизации по тях,с удоволствие ще ги изгледаме.
 
Carmela Biscuit, newsm20

# 303
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Емма, как ми напомни за Гаел, отдавна не съм гледала негов филм, а толкова много го харесвам Heart Eyes. Много искам да гледам ето този, ама нещо не мога да го намеря из тракерите Confused

# 304
  • София
  • Мнения: 1 660
Емма, как ми напомни за Гаел, отдавна не съм гледала негов филм, а толкова много го харесвам Heart Eyes. Много искам да гледам ето този, ама нещо не мога да го намеря из тракерите Confused

Страхотен филм наистина и силна роля за Гаел! Все още го има в Замунда,
но все не мога да запомня кой я вижда и кой не  Simple Smile

bacardi,  Hug, и вкъщи така тръгна от нашия 12-годишен дръндьо, но
всички се влюбихме в поредицата. Вече е готов и третият филм "Dog days",
официално излиза на 3 август, дано скоро да стигне и до нас.

# 305
  • Мнения: 1 995
Джой, нямаш ли достъп до замунда?

# 306
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам, за съжаление, само при наличен магнет мога да се облагодетелствам от богатия им набор филми Confused

# 307
  • Мнения: 1 995
Точно този филм няма магнет. Ако мога да помогна по друг начин - насреща съм.

# 308
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не се притеснявай, ще помоля някое мило другарче да ми го дръпне и пусне през скайп Hug.
п.п. жалко, че Арената е толкова еднотипна откъм каталог Rolling Eyes

# 309
# 310
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Следят ни ги стриктно тук, страх ме е от честитка newsm43. Ще се пробвам от Мастърс, благодаря ти много за труда Hug Hug Hug

# 311
  • Мнения: 2 833
С Одри Тоту, която много харесвам, вчера гледах Beautiful Lies - леко ме отегчи тази комедия, имаше няколко свежи момента, но оценка среден от мен.

District 13: Ultimatum - хареса ми. Препоръчвам за релакс и бойните сцени са истинска наслада за окото.

И един лежерен, тъжен и в същото време оптимистичен филм с прекраснат Барбара Стрейзанд The Prince of Tides

Джой, котето от аватара е просто невероятно  Heart Eyes

# 312
  • София
  • Мнения: 25
Flypaper - http://www.imdb.com/title/tt1541160/
Защо ми се видя толкова тъп не знам. Грам не ми хареса!  Naughty

# 313
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Самсара, обожавам "Принцът на приливите" Hug. А любимият ми с Барбра е "Такива, каквито бяхме", много вихрена любовна история, в която и тя, и Редфорд са в най-върховната си форма Heart Eyes.

# 314
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 726
Flypaper - http://www.imdb.com/title/tt1541160/
Защо ми се видя толкова тъп не знам. Грам не ми хареса!  Naughty

Ми щото си е тъп, единственото хубаво нещо в него е Патрик Демпси и то да му се наслаждаваш като картинка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт