Великобритания - тема 42 Лятна - И замириса на море

  • 42 628
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 959
Определено да се спасяват по отделно и да се намерят на гейта за София.
Да не бъдат като по на 15, когато дори до тоалетната-само с приятелка  Laughing
То са такива лабитинти от коридори по тези летища, че може ръкав до ръкав да са
и да не могат буквално да се намерят и да минат през различен контрол.
 Ако пък се случи да са на една опашка-супер.

# 286
  • някъде из облаците
  • Мнения: 507
zlatnata tolumba  Hug,  и аз това си мисля от няколко дни, макар като купувахме билетите идеята ми беше заедно да си търсят полета до София, но тогава не се замислих, че все пак това е голямо летище и макар да кацат на един и същи терминал, то трудно биха се намерили, още повече като не го познават.
Още веднъж благодаря.

# 287
# 288
  • Варна
  • Мнения: 522
Извинявам се че питам , но има ли тема във форума за жени работещи в Англия.
Търся за гледане на дете. Embarassed

# 289
  • Манчестър
  • Мнения: 2 637
Извинявам се че питам , но има ли тема във форума за жени работещи в Англия.
Търся за гледане на дете. Embarassed

Не става много ясно какво търсиш...някои да то гледа детето или ти да гледаш дете...иначе много от майките пишещи тук работят...

# 290
  • Мнения: 1 959
ev:) какво реши на края ?

# 291
  • Варна
  • Мнения: 522
Аз да гледам дете.

# 292
  • Мнения: 1
Здравейте аз преди 3 дни пристигнах в Бромлей. Ще работя като Аu pair. Настаних се при семейството. Те са много мили,но много трудно се разбираме.Аз съм само с основни познания по английски Embarassed . Има ли някои от вас наблизо. Ще се радвам от време на време да има с кой да си поговоря на български и можеби да разхождаме децата заедно.
 Сега още всичко ми е толкова различно и чуждо. Не смея да излезна сама да не се изгубя. Знам че с времето ще свикна,но сега ми е много трудно Sad

# 293
  • Мнения: 45
Момичета, как е извара на английски? И дали има тук?

# 294
  • Манчестър
  • Мнения: 2 637
Момичета, как е извара на английски? И дали има тук?

cottage cheese

# 295
  • UK
  • Мнения: 1 335
в полските магазини има (майка ми там си намери мин. година),на руски е "тварог", предполагам и на полски е нещо подобно. На английски не знам как е.

# 296
# 297
  • Мнения: 176
Момичета, как е извара на английски? И дали има тук?

Извара като в БГ има в полските магазини и се казва curd, а cottage cheese е англ. извара, но е по-различна.  Peace

# 298
  • Мнения: 45
Мерси за инфото  Laughing

# 299
  • UK
  • Мнения: 727
http://1.bp.blogspot.com/-YQ6LVMYX5Dc/TvJNSQAP18I/AAAAAAAAKg8/CM … 20111217-1202.jpg
Това е полска извара, която се продава в Теско - twarog

Общи условия

Активация на акаунт