Бунгало Панорама, Черноморец

  • 6 222
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте,

Планираме това лято да почиваме на Черноморец. Някой ходил ли е в Бунгало Панорама? Какви са ви впечатленията? Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 309
Еее, няма никакви отзиви, и аз се интересувам от тези бунгала. Никой ли  не ги е посетил вече? И в темата за Черноморец не видях отзиви за тях. Интересува ме как са отвътре и колко са отдалечени от плажа. Също има ли детска площадка и къде е този басейн, за който пише - на снимките не се вижда такъв. Ако някой може да пусне повече снимки. Интерсува ме и може ли да се приготвя скара около бунгалата, пише че има барбекю, но дали може да се ползва от гостите или си е към ресторанта.

# 2
  • Мнения: 0
да побутна темата,все още никой ли не е ходил,моля за мнения:)

# 3
  • Мнения: 0
да побутна темата,все още никой ли не е ходил,моля за мнения:)
НИЕ ХОДИХМЕ ТАМ МНОГО Е ХУБАВО ПРЕКРАСНИ БУНГАЛА  И КУХНЯ ИМА ДЕТСКИ  КЪТ ПРЕД РЕСТОРАНТА ЗАГРАДЕН КОМПЛЕКС

# 4
  • Мнения: 0
НИЕ ХОДИХМЕ ТАМ МНОГО Е ХУБАВО ПРЕКРАСНИ БУНГАЛА  И КУХНЯ ИМА ДЕТСКИ  КЪТ ПРЕД РЕСТОРАНТА ЗАГРАДЕН КОМПЛЕКС[/img][/img]bungalapanorama.com

# 5
  • Мнения: 117
Басейна е малък надуваем детски басейн. Централният плаж е далеч. Под бунгалата има плаж, но той не е хубав. Бунгалата се намират между Черноморец и вилната им зона Червенка. Плажа на Червенка също не е много близо (освен с кола) но е за предпочитане пред централния. Барбекюто в двора може да се ползва без проблем. В миналогодишната тема за Черноморец бях публикувала карта с означено място на бунгалата. Много е удобно за малки деца, че има къде да бягат.

# 6
  • Мнения: 63
така, под далече какво разбираш?С малко дете ще стигнем ли до центъра за 10-15 мин?

# 7
  • Мнения: 117
До центъра се стига бързо, понеже улицата е малко равна и после е надолнище  Laughing но връщането е по трудно за децата. Може да разгледаш през гугъл улиците, за да добиеш по-добра представа.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте,

Видях темата и реших да се включа с пресен отзив, продиктуван от тазгодишните ни преживявания в бунгалата. На фона на повечето бунгала на същата или подобна цена тези действително са в по-добро състояние. Всичко обаче приключва дотам... Още с пристигането „шефчетата“ (посредствени селяндури, които нямат представа нито от бизнес, нито от туризъм) ви информират за купчината „вътрешни правила“, които са изготвили. Те включват 10 лв за ползване на барбекюто, 5 лв за ползване на шезлонг около смешния басейн (който поради тази причина винаги беше празен), забрана за включване на електроуреди във и около бунгалата (кой знае какво ли ще включиш чак толкова...), 10 лв глоба при евентуална загуба на ключа за бунгалото и тем подобни простотии, които, трябва да призная, ме извадиха извън нерви. Абсолютно никакъв професионализъм от страна на обслужващия екип. Тъй като почивката ни започна от 1 септември, явно вече бяха решили, че сезонът е свършил, и от сервитьорката/камериерката чувахме неща от рода на „аз как мога да знам всеки къде го сърби“ и др. подобни. За интернета няма да говоря, тъй като нямахме никакъв достъп в самите бунгала и около тях – евентуално може да се използва в района на ресторанта... няма как с един рутер да огрееш цялата база. Касовите ни бележки за нощувките трябваше да си ги поискаме на тръгване, при което ни се скараха по български, че като не сме казали навреме, сме щели да чакаме – все едно е наше задължение да искаме касов бон... Направо плачат за Агенцията за защита на потребителя. Като цяло не препоръчвам на никого да ходи там, но ако все пак някой реши – най-добре е да се посещава плажът на къмпинг „Градина“.

Общи условия

Активация на акаунт