КИВИ + КОМ = КИС - 20

  • 42 834
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 972
Абсолютно съм съгласна с мнението на Мастерчето! Peace
Люска, освен да искат от нас и непрекъснато да мрънката,както се случва в повечето случаи,децата трябва да знаят че имат и отговорности!
Иска-труди се-получава определени резултати!
Това е! Верно е,че ние майките все гледаме да им угаждаме,ама накрая май се получава мечешка услуга! Peace

Аз днес нещо пак съм разконцентрирана и...тъжна!
Сутринта още рано ми съсипаха настроението с едно изродско клипче във фейсбук,с една идиотка която пребива 4-5 месечно бебенце.Една от приятелките ми във фейса го беше копнала на стената ми.Докато се усетя какво е точно го пуснах и ... ShockedУспях да изгледам около 10 сек,защото се вцепених от ужас и не можах веднага да го спра...
Цял ден вървя като парализирана ....Поне няколко дни ще ми държи влага,ама да ми е за акъл...

Сега да ви кажа и за вчерашния рожден ден на Катето и...да почерпя,макар и със закъснение.
Благодарение на Лили-Пепел от рози,за тези които си я спомнят,се сдобих с прекрасен подарък за рожденичката. Лил и направи филмче със снимки откакто се е родила до днес.И всичко това на фона на тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=IRjlU3_D3wA.
Стана много хубаво.
Освен това имахме бутилка вино от годината,в която се е родила Катето-1994.Пазя по една такава за всяко от децата си от деня на раждането им.Ще ги отваряме за пълнолетия-здраве и живот!
А най-забавното беше,че съвсем,ама съвсем случайно и Лили попадна на рождения ден и в момента на подаряването на подаръка.
Прекарахме една много емоционална и много приятна вечер.
Ако прочетеш това ,Лил,още веднъж благодаря на теб и на Слави за прекрасния подарък!  bouquet

Та такива ми ти работи при нас!
А на всички вас,благодаря ,че гласувате за рисунката на Солетка!  bouquet

# 61
  • Мнения: 681
Добър вечер дами  Hug
Рожденници сме имали - да са живи и здрави и радост в къщи да носят   bouquet
Сиссс, аз затова съм си заключила стената за публикации във фейса - така се предпазвам от всякакви желани и нежелани публикации. Аз каквото кача това е  Mr. Green
Анкасче, добре дошла в отбора на обичащите жегите  Laughing И на мен ми е супер. Точно тази вечер с една приятелка коментирахме, че няма нищо по-хубаво от лятното време - ходим боси, много тънко облечени, топличко е, доматите са по 1 левче, краставиците по 0.50 стотинки  Mr. Green  Ядем салати на поразия. А сега чакам вече и дините, че да ги мятам със сиренце и тях.
Люска , важното е че си се  постарала и девойката е видяла че се стараеш. Каквото се е получило, това ... Като не й хареса, следващия път вече няма да те кара да правиш  Joy Joy Joy
Елииии, къде си  newsm78 Кажи какво ще има на 23-ти бе жено, искаш да ни довършиш тук всички от любопитство ли  Laughing

# 62
  • Мнения: 398
 Hug Hug Hug
Мърдам още  hahaha

Бисе ма май ти е леко топличко на теб  Joy :35 Писах бе душа, нищо особено.Просто отиваме тогава малко на море(чек да го почервеня, че да не изпуснеш пак  Hug ).Малката е много ентусиазирана, да видим.

Юле направо ме закопа бе мила.То каръщина, каръщина, ама това вашето е МЕГА  #Crazy Дано всичко е минало и заминало, тати и сестричето да се оправят бързо и да забравите за тоя вторник.

На Катето честит рожден ден на патерички  Hug Hug Hug

И успех на кандидат доктора  Hug Hug Hug

Забягвам, че едвам гледам.Анита вчера беше с 38.3 и нощес беше весело.Пък тая сутрин в 5:45 бях като ранен самолет  Tired

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 614


Само да ви кажа здравейте ако не ми спре нета дее че вече втора седмица ту го има ту го няма.
ЩЕ ПУБЛИКУВАМ И ПАК ЩЕ РЕДАКТИРАМ ДАНО НАПИША НЕЩО.

Фейче, той е умен и ще е вътре със сигурност ,ако че там се приемат много наши и ваши без акъл.
Това е за съжаление нашата действителност ,кадърните остават да се борят.

МАСТЕРОНКИ ,ти де се запила пак брее Hug Hug Hug
Юле направи това за което ти писах моля те много помага. Peace Peace

АНКАСЧЕ,ти добре ли си вече? Hug

ЖАКИ,вие как се из Видин с жегите?

Люска охх блазе ви за дъжда.
За малката не се притеснявай всичко с времето си. Peace

СИСКА, МНОГО ХУБАВИ СНИМКИ гледах и във ФБ на Катето на стената.
Да ти е жива и здрава, но много оправна ти е момета. Hug
А за това клипче оххх ooooh! аз го гледах вечерта и то само за секунди и не спах цяла нощ ooooh!Мислих го не знам колко дни  и тази кучка ако ми падне ще я разчленя ти казвам. Naughty
Охх  ooooh!пак се ядосах стига ..

ЕЛИ бързо да оздравява Анитка PraynigОххх тези деца ще ни побъркат бее ooooh!
Бистре на тебе ти пожелавам жега и пак жега нали си я обичаш Wink Hug Hug Hug

Много липсващи още има хайде обадете се дееее само че сте добре нищо повече.
Иренка пък нацяло ни забрави никаква я няма. ooooh!
Хайде гушкам ви всички и прохладен ден! Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 08:21 от ЗИЧЕ

# 64
  • Мнения: 681
Елиии  Hug ще спя спокойно довечера  Hug Hug  Къде ще ходите на моренце?
Юле, на вашето семейство искрено съчувствам, преживяла съм нещо подобно и напълно те разбирам  Hug Дано всичко лошо да е останало назад  Peace
Фейче, успех на младежа - медицината не е за всеки, щом е решил това да кандидатства очевидно си го влече натам. Пожелавам му успех  Peaceи да влезне там където желае още на първо класиране. Кога са изпитите?

# 65
  • Мнения: X
Добро утроооо   bouquet

Петък е, петък е  newsm68 newsm44 newsm68

Зиче, е днес рано рано успях да вляза в темичката ни и с кеф си пия кафенцето което си сервирала  Simple Smile Heart Eyes Hug Hug Hug

Ели, що така с малката сладурка бе, вирус ли летен пак върлува  newsm78 Дано бързо да отшуми, обади се да кажеш как е малката и  Hug Hug Hug

Жаки, и при вас май отпускарския сезон си дава отражението и работата е на макс. Отпуска ще излизаш ли, няма ли да има скоро почивка?

Бистре  Hug - ".... ех жега , ех кеф, лятната жега голем кеф...."  hahaha Joy Joy

Мастерче  Hug Hug Hug, така ми е хубаво като те виждам тука по-честичко  Hug

Люска, да ти е жива и здрава порасналата госпожица! Много късмет и сбъднати мечти!


и за мама Люска  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 66
Ауууу,докато напазаря по хладинка Анкасчето ме изпреварила  Hug
Преди 14 години станах за първи път майка,беше същият хубав и топъл ден...Сега порасналото ми съкровище се оглежда в очите ми,в бръчките ми и ме кара да се чувсвам мнооого горда и щастлива.Пожелавам и преди всичко много,много здраве,безброй успехи и да сбъдне всичките си мечти!
А сега и да ви почерпя както си му е реда
   

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 614
           


Празнуваме деня на целувката Mr. Green
Хайде да се целувамееееееее Hug







целувам ви и аз!




# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМИЧЕТО!
МНОГО ЩАСТИЕ И ПОЖЕЛАВАМ И УСПЕХИ ВЪВ ВСЯКО НАЧИНАНИЕ!

# 69
  • Мнения: 972
Люси,здраво и щастливо да бъде девойчето! А ти като една горда майка да бършеш само сълзи от радост за нея!  bouquet

# 70
# 71
  • Мнения: 5 001


Празнуваме деня на целувката Mr. Green
Хайде да се целувамееееееее Hug



Брях! Аз се чудя що днес ме спукаха от целувки,пък то що било ...... smile3532 #Silly

Зиче......Липсвам отвреме навреме,мА иначе гледам да съм редовна де..... #Silly

Анкасче...Старая се душа!

Люска,включвай по-често девойката да ти помага в домакинските - готварски работи.....Да обели печените чушки,да нареже салата,да прави заедно това -онова.....Да знае,че кат вариш леща - върви чубрица и чесън.....Пък на зелен боб или грах - копърче.....

Полека-лека ще се научи......Иначе няма да излезе от кръжока "Ръцете ми пречат" ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Хайде сега ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да е здрава и щастлива рожденничката!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много късмет и успехи във всичко!

Последна редакция: пт, 06 юли 2012, 17:10 от TheNMaster

# 72
  • Видин
  • Мнения: 961
Люска, честит рожден ден на момичето ти!
Желая и здраве, късмет, сбъдване на всички мечти,
съпътствани с много вълшебни мигове!




За мама Люси:



Аз  да ви кажа пък че мама утре прави 60 години и много се вълнувам.
Ще ходим семейно на ресторант.Тя реши че по голямо тържество ще прави когато се пенсионира живот и здраве след четири месеца.Сега ще си бъдем само петимата.Купихме и златна гривна, че тя отдавна има мерак да носи такава.Букети, украса на масата, музикален поздрав всичко е договорено.Сигурна съм че много ще се изненада, защото ние се държим все едно че ще ходим само на вечеря и това е.Утре ще вляза да ви почерпя за нейно здраве.

Зиче, жега е душко, та всичко се пука CrazyМоите мъже са от два дни за риба на Дунава, там спят, там ядат и викат че им е много добре.Утре сутрин ще си дойдат и съм сигурна, че ако ги пусна в ромската махала няма да се различава по цвят от брат'чедите изобщо Joy

Анкасче, права си мила, работа е на макс и скоро отпуска не се очертава Crazy

Лека вечер, девойки! Hug

Честит ден на целувката!


# 73
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, момичета! Hug

Слагам почерпката за мама, че после имам куп задачки.
ДА ми е жива и здрава и дай боже 100 години да празнува!







Хубави и прохладни почивни дни ви желая! Hug

Последна редакция: сб, 07 юли 2012, 09:28 от ღ Жаклин ღ

# 74
  • Мнения: 66
Жаки , да е жива и здрава,майчицата ти и още дъъълги години да сте заедно!
Дано изненадата,която сте подготвили много да и хареса!Весел празник!
Аз да дам отчет-рождения ден мина и замина.Тортата-изядена.Дъщерята много я хареса,макар че не беше това,което аз знам.От сега замисля с какво ще ме тормози следващия път #Crazy Снимки по-късно/че дребният не ме оставя на компа/ и то във фейсбука.
Лек и спокоен уикенд,момичета  Hug И по възможност стойте на хладно,че тия жегиииии  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт