Някой друг да го дебнат така?

  • 24 983
  • 341
  •   1
Отговори
# 285
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Сутрин и вечер, предполагам, за по-мързеливичките; иначе при всяко отваряне  Mr. Green

Сутрин и вечер хладилника,по 8 пъти душ кабината,след всяко ползване кенефа.Че то за друго време ще ми остава ли?Ей,така съпругът ми ще си намери любовница  Mr. Green

# 286
  • София
  • Мнения: 17 403
Не четеш внимателно  Naughty Мъжът ти ще си намери любовница, ако си мърлява домакиня  Naughty Те при любовници затова ходят мъжете, да видят чистите им хладилници и тоалетни.

# 287
  • Мнения: 12 692
Ако знаеш в тия гъбички, кърпички колко бактерии има.  Трябва само с хартия да почистваш, евентуално  със спирт и белина.

# 288
  • Мнения: 676
Милена, много просто - наеми си домашна помощница на пълен работен ден  Joy Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 17 403
Какъв спирт, каква белина, само калиев перманганат, да си имаме уважението молим  Stop

# 290
  • Мнения: 12 692
За всичко ли? Аз знам за интимните части.

# 291
  • Мнения: 1 288
По-добре леко невротична домакиня с мания за перфектна чистота, отколкото откровена мърла, с каквато съм живяла. Stop

# 292
  • Мнения: 2 931
     Все си е залитане в някаква крайност. Аз срещам повече умерени хора, домакините-перфекционискти, които ходят в джоба с памук и шише спирт са три-четири. Крайни мърли нямам в обкръжението си, виждала съм такива, но контактите ми не са лични.
    Май някъде писахте за рускините. Нямам много лични наблюдения, но у една никога не отидох втори път на гости. Накара ме да се събуя пред вратата, да си внеса обувките, за които беше надлежно постлала найлонче върху пътеките в антрето и ме покани да седна на диван, завит с чаршафи, специално за моето посещение. Посочи ми точното място, на което да седна. Фотьойлите и табуретките не бяха "пременени". Става въпрос за жена на възрастта на майка ми.
     Да добавя, че не се посвени да сподели с мен защо е облякла канапето. Може да не мия банята три-четири пъти на ден, но нося чисти и изгладени дрехи, къпя се редовно и си мия и лъскам обувките. Много зле се почувствах и то без причина.

# 293
  • Мнения: 2 510
        Май някъде писахте за рускините. Нямам много лични наблюдения,
О, то и аз слагам найлонче и покривала на диваните / когато ги имахме/, но не за гости, а защото не ми се чисти.
Колко по - лесно е да изхвърлиш найлона и да изпереш покривките.

# 294
  • Мнения: 241
Наистина ли не е естествено да пишкат прави?

Хайде да не говорим за "естественото" при хората (мъже и жени), че няма да Ви хареса особено.
В тази насока, да се маркират бодливи храсти  прав, е по-лесно и безопасно, от клекнало положение. А защо по дяволите да се маркират?  Че то, ако не си маркираш територията, не само ще ти изловят дивеча от нея, ами и женската в пещерата ти ще на...ат. Все пак, най-ранната писменост е на 6000години, а модела Хомо сапиенс, е имал нужда от табела "Частна собственост — стой далече, че..." още, от преди 200 000 години.  Wink

Явно и "дебненето" е вековна традиция, която (може би) е надживяла смисъла си.

Не четеш внимателно  Naughty Мъжът ти ще си намери любовница, ако си мърлява домакиня  Naughty Те при любовници затова ходят мъжете, да видят чистите им хладилници и тоалетни.

Всъщност има нещо вярно в думите ти. Една любовница, може по-лесно да задържи мъжа, ако към секса, добави нещо, което го няма в дома му, но го има при нея. Например, една идея по-чисто (по мъжките критерии).

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 16:56 от гост22

# 295
  • Мнения: 2 563
Найлон бих постлала само на бояджии и на куче. Като дойдат хора, се радвам да ги видя и толкова.

# 296
  • Мнения: 2 931
      Снеже, така е, но когато в дома ти идва почти непознат човек, по твоя покана, едва ли му казваш - аз като каня гости, постилам чаршаф, за да не се цапа дивана. Laughing
     Много младичка бях тогава, та се пообидих. Сега само щях да се изхиля и да си поискам спирт и памук  Twisted Evil

# 297
  • София
  • Мнения: 2 856
        Май някъде писахте за рускините. Нямам много лични наблюдения,
О, то и аз слагам найлонче и покривала на диваните / когато ги имахме/, но не за гости, а защото не ми се чисти.
Колко по - лесно е да изхвърлиш найлона и да изпереш покривките.

Добре, де, какво от това, че са ти чисти диваните, като така или иначе не ги виждаш - все са под найлони и покривки? newsm78

# 298
  • Мнения: 1 288
Хърмаяни, след едната се налага да чистя, а другата ще чисти след мен, коя перспектива те блазни повече? Mr. Green

# 299
  • София
  • Мнения: 17 403
        Май някъде писахте за рускините. Нямам много лични наблюдения,
О, то и аз слагам найлонче и покривала на диваните / когато ги имахме/, но не за гости, а защото не ми се чисти.
Колко по - лесно е да изхвърлиш найлона и да изпереш покривките.

Добре, де, какво от това, че са ти чисти диваните, като така или иначе не ги виждаш - все са под найлони и покривки? newsm78

Винаги съм се чудела и аз.
Имаше една такава серия във Всички обичат Реймънд - когато Мари махна найлона от дивана и никой не смееше да диша  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт