БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 98

  • 113 510
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Та да попитам за конците Ариадна какво ще кажете? Чешки ли бяха, полски ли? Хубави ли са, избеляват ли или да си заложа на ДМЦ- то? До нас продават Ариадна , харесах и нов гоблен и съм в чуденка да ги пробвам ли.
Всеки си има предпочитания, но аз шия с Ариадна и съм доволна. Всички гоблени ( с изключение та готовите комплекти) съм шила с Ариадна. Играчка е докато преобразуваш цветонете, но резултата също е хубав. 

# 241
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Поръчвала съм около шест пъти от 123 и все на поща ми идва.  Peace

# 242
  • Мнения: 228
Да се отчета с две етапчета и първото гобленче на дъщеря ми /контура го направих аз/ Слагам скрит текст, защото не успях да намаля снимките. Извинявам се!  Embarassed Embarassed
Скрит текст:
Скрит текст:


# 243
  • Мнения: 961
Да се отчета с две етапчета и първото гобленче на дъщеря ми /контура го направих аз/ Слагам скрит текст, защото не успях да намаля снимките. Извинявам се!  Embarassed Embarassed
Скрит текст:
Скрит текст:


Lady,  коня е страхотен! Браво на щерката  Laughing  добре се е справила   bouquet А малкото етапче от кой гоблен е ?

# 244
  • Мнения: 265
Lady N  не зная колко е голямо детенцето ти , нооо.... newsm74 браво - много се е постарало явно и хубаво се е получило първото гобленче. Веднага да го сложиш в рамка, че да се радва детето newsm44
Кончето с кръстче ли го шиеш или гобленов бод?

# 245
  • Мнения: 10
От 123 ...идваха по пощата до тази година ...не знам  кой кога е поръчвал.Преди и аз така ги получавах, но тази година два пъти пратките ми дойдоха  в митницата.

# 246
  • Мнения: 228
Пламс, третата снимка е подаръка ми от играта, много си го харесвам и нямам търпение да го ушия.
Дидида, златното ми момиче през август ще стане на 13 години. Ши Смърфиетка сигурно 3 месеца ... но е разбираемо, нали ходеше и на училище, а и можеше да шие само ако брат й спи  Laughing
Иначе да, коня го шия с кръстчета - много конци отиват, доста броене пада, но си заслужава, харесва ми как става. Нали трябвало жена, която шие гоблени да ушие кон, икона и слънчогледи.  Mr. Green
П.П. А за рамката - ще купя още днес, ще гледам да я изненадам, снощи сигурно половин час си гледа Смърфиетката ...

# 247
  • Мнения: 506
Момичета, много ви моля за информация  Praynig - някой има ли представа къде във Варна мога да си купя такива закачалчици, намерих в онлайн магазини за гоблени 


Но за една-две бройки ще ми излезе много скъпо да ги поръчвам онлайн  Tired
Само магазина зад централна поща ли остана в целия град  Tired

# 248
  • Мнения: 13 540
Само магазина зад централна поща ли остана в целия град  Tired

За кой град ?

# 249
  • Мнения: 13 297
Само магазина зад централна поща ли остана в целия град  Tired

За кой град ?

В първото изречение пише - Варна  Laughing

А аз искам да помоля Биляна за схемичката на това букетче рози, много са хубави  Heart Eyes.

# 250
  • Мнения: 265
Момичета, много ви моля за информация  Praynig - някой има ли представа къде във Варна мога да си купя такива закачалчици, намерих в онлайн магазини за гоблени ...........
Flutter

# 251
  • Мнения: 13 540
Само магазина зад централна поща ли остана в целия град  Tired
За кой град ?
В първото изречение пише - Варна  Laughing

Ми пише - да, ама кой да види  Grinning

кокошчица, знам няколко магазини във Варна ( не съм сигурна, че ще намериш това което търсиш, но може да провериш) мога да ти пиша едно ЛС, ако искаш.

# 252
  • UK/София
  • Мнения: 7 686

      -=Деси=- , благодаря за обясненията! Hug

    mibobo , st. Dobri тук ми даде схемата.

  ina, мерси! Simple SmileУчителките много харесаха подаръците.Вчера и трите са благодарили на мъжа ми като е взимал децата.Днес една от тях ме догони като излизах от училището и ме прегърна.Каза, че с този подарък съм й докоснала и стоплила сърцето и че оценява колко труд съм положила за да го направя за нея.Наистина няма по-голям подарък за човек от милите думи.

 ...N... (Lady N), браво на дъщеря ти!

# 253
  • Мнения: 13 297


    mibobo , st. Dobri тук ми даде схемата.


Мерси  Hug, абе и аз имах спомен че съм я виждала някъде схемата ама като не помня къде Blush ooooh!

# 254
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
       Оооо- хаааааа, балсам за очите ми, поезия за душата ми, песни в главата ми... Мноооого бе, братче!!!...                
       Докато прелиствам страниците си казвам, че ще изброявам всяка една, после забравям никовете (много сте!) и... ми остава само онова усещане, що хората наричат "живителна глътка", от досега с изкуството! Респект, момичета!
       По някакво чудо съм сама в момента и се отдадох на блажено мързелуване и "сърфиране", за разкош- разтоварващо боцкане в паузите... на поредния започнат проект... В този ред на мисли, споделям, че започнатото е с конци "АРКО"- италиански аналог на ДМЦ, под същата номерация... Уточнявам, че шия на лен, който купих като 14-ка, но си е жива 16-ка, много по-мек от Аида- та, та не мога да кажа дали конецът добива "обем" (размъхване!). За сметка на това, смело твърдя, че е далеч по-тънък и, ако трябва да се прилага на по-едра панама, е нужно да се съобрази броят нишки! Мога да кажа, че върви леко, без особени усуквания. Като се има предвид, че вече успях и да сбъркам, и да разшивам без да се скъса..., значи може да се ползва тук- таме... Друг е въпросът, че ако се наложи да се удвояват нишките за друг каунт панама, идва "едно към гьотере" с ДМЦ, като се знае, че АРКО струва 50ст. чилето... Остава само да свърша с шева, да изпера и да кажа дали пуска боя...

       Приятен, прохладен и красив следобед от мен!

      

Общи условия

Активация на акаунт