БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 98

  • 113 510
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 904
За гобленовия бод питах с колко нишки , да. Аз не уточних  Blush

Ето я моята Жасмин, много я харесвам:

http://media.snimka.bg/s1/0809/027861963-big.jpg?r=0



# 466
  • Мнения: 572
Ето и един скромен етап от подаръка ми от играта http://ania1.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.645325.27858082  До сега не бях шила на 18-ка. Май ще трябва да си купя гергеф.
И аз шия същия гоблен- това ми е първия Димейшънс. Малко ми е трудно защото панамата е доста ситна , но няма да му се дам- шия бавно- имам малко време, но пък никой не ме гони- когато стане. Аз шия доста по-разхвърляно и още не си личи какво ще става. Ето етапче и от мен:
http://rossiii.snimka.bg/tapestries/etapi-far-po-izgrev.690396

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 23:45 от люска

# 467
  • Мнения: 643


Това го завърших

и  започнах нов :



# 468
  • Мнения: 228
Ина, страхотен е! А новия също ще е страхотен! Много си бърза, браво!  Hug

# 469
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Ина, Инат, Иренка  smile3501 newsm10

# 470
  • Мнения: 124
Има ли бг сайт от който може да си поръчам Дименшънс?

# 471
  • София
  • Мнения: 27
Аууу, Инче страхотен е. Аз да се похваля с почти завършения ми фар-останаха само фр.възелчета и малко контур.

# 472
  • Мнения: 265
ina smile3544 много скоростно го уши този красив зимен пейзаж  smile3501
А тези кончета и аз ги имам ушити, но моите не са Дименшън. Бях си ги купила готова комплектовка от едно магазинче тук в Бургас. Отдавна са ушити, но имам контур да им правя Blush. Много ги харесвам Peace

# 473
  • Мнения: 1 840
Ина, Инат, Иренка,красота  bouquet

# 474
  • Мнения: 643
 

Дидида , много са хубави и твоите ,контурът кат му седнеш за два дена и е готов  Simple Smile
Аз много отдавна съм ги харесала тези кончета , но все нещо не стигах до тях.Моите са със схема от рускинята и даже ключът е в дмц и анкор .

# 475
  • София
  • Мнения: 224
ина, как се казва зимния пейзаж? направо очите ми останаха в него..И другите красоти са красоти, поздравления, момичета  Hug, ама това мнооого ми хареса, все едно съм там в картинката..   bouquet

# 476
# 477
# 478
# 479
  • Троян
  • Мнения: 141
Браво Ина,много хубав е станал!

Общи условия

Активация на акаунт