Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 326
  • 863
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 13:39 от pollli

# 811
  • Мнения: 539
В момента си пред едно голямо решение, свързано с прекратяване на отношения.  Мисля, че си го взела и се надяваш на ново начало, нова връзка, която да е по-успешна от старата, сякаш вече я виждаш или се е появил някой с който искаш да опиташ. 28- го виждам като успешен, важен, романтичен, но и агресивен мъж, семеен. Ти също излизаш семеена, деца - 29+15 и 29+25.  Мислите ти са свързани с този мъж тое в 4,  имало е голяма любов 24+19, но в момента любовта ти е несигурна 24+6, което те измъчва и искаш да вземеш решение за край.

Друго, което обмисляш е някаква промяна в работата, сякаш не си от много отдавна на тази работа, но не те удовлетворява искаш нова работа. Има съобщение за нова работа или от нов работодател 14+1, нещо свързано с деца 14+13,
 Виждам и някакъв разговор с жена - труден, унизителен, свързан с промяна - всеки да си тръгне по пътя, но и някакво притеснение какво ще кажат хората.
Като цяло  си ангажирана с промяна, много ти се иска да се променят нещата

# 812
  • Мнения: 539
 как тълкуваш 7 в 28 и 14 в 26?

# 813
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 13:39 от pollli

# 814
  • Мнения: 0
Благодаря за тълкуването ти, ще дам обратна връзка, когато нещата се случат. Явно е , че картите показват проектите, но не и конкретни събития в случая, така че не ми остава нищо друго, освен да чакам ....Хубав ден, Калина!

# 815
  • Мнения: 539
аз за това и питах, излиза, че аз съм 14 ???

# 816
  • Мнения: 0
Калина..........аз не съм на тест!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако бъдеш така добра да дадеш обратна връзка по тълкуването ми, ще те погледна колегиално и етично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

До момента само въпроси, етиката изисква да и да поясниш!!!!!!!!!!!!!

# 817
  • Мнения: 0
Не се спирай само до 14, грешно е според мен. По веригата карти, ти си  и 17, и 22, и 13, и 7, да отбележа. Картите се тълкуват винаги в комбинация.

# 818
  • Мнения: 539
Извинявай,  bouquet нямам предвид това. Просто аз все още се уча и се мъча да си тълкувам и затова питам кое от къде, защо и т.н. На мен ми е трудно да определям кога мъжките и женските карти се разглеждат като отделни хора и кога са едно и също лице.

Умишлено не споделих тук, да не подвеждам ако някой друг иска да гледа картите.
Ако искаш мога да дам обратна връзка тук или на ЛС.

Сори, че така си ме разбрала  bouquet

# 819
  • Мнения: 0
.

Последна редакция: сб, 26 яну 2013, 13:38 от pollli

# 820
  • Мнения: 539


Pollli, мисля че се извиних и обясних.
ЕСтествено, че е твое право да общуваш с когото искаш.

Аз мисля, че този форум е за това, всеки да се учи,  да задава въпроси, да търси отговори и т.н.
Когато нещо не ми е ясно питам, ЗАЩОТО ИСКАМ ДА СЕ НАУЧА. 

# 821
  • Мнения: 3 181
При тълкуване на подредба, за мъж  той е 28, за жена 29. Само, ако хората са обвързани официално, и друг се интересува от тях се променят сигнификаторите.

# 822
  • Мнения: 0
Да, Калина, права си - форумът е за това, за да се учим. Но аз не оспорвам твоето незнание и некомпетентност, а твоето поведение. Ще го кажа директно - когато е поискано публично мнение, и е направена публична подредба, е редно да се даде отговор публично. Това е поведението на всички тук. И всеки ще ти подаде коректно ръка, така, както го направих аз след твоето тълкуване, така както го направи и Ани. Такъв от твоя страна и до момента няма. Не че държа вече да го има, но нали искаме доверие и етика. Хората с които общувам тук ме познават добре, аз също, и всички сме достатъчно колегиални, добронамерени и учтиви. Понякога повишаваме том и си задаваме въпросите по няколко пъти, с което може би си опъваме нервите повече, но никога не си позволяваме да се шантажираме.

Имай го предвид. Дали ще ме разбереш си е твой проблем. Аз бях коректна.

# 823
  • Мнения: 0
Въпрос към Ани:

Има комбинация от карти, които ме затрудняват да ги осмисля, когато си нареждам подредби, или пък на някой друг. Такива са змията  и кръста. Как да тълкувам 36, когато попадне в дом 7, и обратно: 7, когато попадне в дом 36. /съответно отнесени за любов и работа, за здравето, ми е ясно/. Ще ти бъда благодарна Ани да споделиш. Това е нещо, което и до ден днешен ме води до задънена улица.

Момичета, ако може и вие да споделите......благодарско!

# 824
  • Мнения: 539
Извинявай,  bouquet нямам предвид това. Просто аз все още се уча и се мъча да си тълкувам и затова питам кое от къде, защо и т.н. На мен ми е трудно да определям кога мъжките и женските карти се разглеждат като отделни хора и кога са едно и също лице.

Умишлено не споделих тук, да не подвеждам ако някой друг иска да гледа картите.


Ако искаш мога да дам обратна връзка тук или на ЛС.

Сори, че така си ме разбрала  bouquet

Мисля, че съм попитала за обратната връзка............................как  да ти отговоря. Не приемам тона ти и отношението ти.
А, и м/у другото- ти също не даде обратна връзка........

Сори за спама, тъпо е това и мисля да престана. Обясних, извиних се. Това, че някой се изявява като знаещ е др. въпрос.
 А относно моята компетентност - не мисля, че имаш достатъчно наблюдения за тези етикети.

ПП Сега разбрах, защо много момичета не искат да пишат в тази тема.....


Общи условия

Активация на акаунт