Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 067
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 277
Тинче!  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 6 105
Тинче,благодаря за сериите   bouquet

# 47
  • Мнения: 180
Тинче благодаря,леля  bouquet
За мен беше удоволствие да гледам и слушам едновременно.Дублажа ми хареса.Доволна съм да следя сериала с БГ превод.  Simple Smile
Лека нощ Hug

# 48
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче благодаря,леля  bouquet
За мен беше удоволствие да гледам и слушам едновременно.Дублажа ми хареса.Доволна съм да следя сериала с БГ превод.  Simple Smile
Лека нощ Hug

Лелче, знаех си , че ще ти хареса.Аз също съм мн доволна и гледам с удоволствие. Утре излиза 3 епизод. Peace

Лека нощ  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 6 105
Добро утро,момичета!  Hug
Пожелавам на всички един приятен ден!   bouquet


Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 07:41 от romanti4ka

# 50
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Романтичка  bouquet
Тинче надявам се и на трети еп. Praynig Simple SmileА както пишеш и ти ,така и аз ,сега хващам пропуснатите неща.С времето ще си изяснявам нещата ,но все пак  усещам разликата.  Peace

# 51
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро  Hug Hug Hug

Вани ,   bouquet

Лелче,  Hug

# 52
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Ванина,   bouquet

Меги,Тинче, Hug Hug

Харесаха ми сериите с дублажа! PeaceТинче, благодаря!  bouquet
Сега ги гледам и като ги дават по БТВ пак ще ги гледам! Mr. GreenГледам вкъщи да ги зарибя постепенно,да не ме мислят за луда! Laughing

Приятен ден! Hug

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте! Ох побъркала съм се с този филм понеже си го тегля от един сайт и съм по напред със сериите и доста си поплаквам.И свикнах със субтитри да го гледам и вчера с бг аудио ми беше малко странно.Та имам един въпрос! Някой знае ли как се казва песента която я пускат в сцените с Фериха и Емир. Много ми хареса.Благодаря предварително.

# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 180
Тинче.леля ще качиш ли трети еп. Praynig

# 57
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Лелче, не аз качвам епизодите в този сайт. Аз само го издирих снощи за да може и вие да го гледате. като го качат веднага ще пусна линк.

# 58
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте! Ох побъркала съм се с този филм понеже си го тегля от един сайт и съм по напред със сериите и доста си поплаквам.И свикнах със субтитри да го гледам и вчера с бг аудио ми беше малко странно.Та имам един въпрос! Някой знае ли как се казва песента която я пускат в сцените с Фериха и Емир. Много ми хареса.Благодаря предварително.

Зависи за коя песен говориш. Кажи на кой момент точно и ще ти кажем.  Peace

# 59
  • Мнения: 180
Лелче, не аз качвам епизодите в този сайт. Аз само го издирих снощи за да може и вие да го гледате. като го качат веднага ще пусна линк.
Благодаря за уточнението.Ще чакам. Simple SmileКак беше третият еп. във Войо?

Общи условия

Активация на акаунт