Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 110 - след финала

  • 43 229
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А, този отряд не важи пред онзи от първа страница  Joy Направо ще ги изядем с автоматите.

Лека нощ и от мен  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=mPtoaBgGXoE&feature=related

# 61
  • Мнения: 9 541
Е, то тези от първа страница са специализиран отряд, тип барети, сравнение yok! #2gunfire Crazy

# 62
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Добро утро!  Hug



# 63
  • Мнения: 1 064
Добро утро-о!  Hug Мерси за сутрешното кафе.

Вчера се майтапех за морето, иначе пожарите не са нещо за майтап. Преди години попаднах в средата на огромен пожар, на едно голо място, към което бяха подкарали огъня от всички страни, та там да се засрещнат фронтовете и те сами да се унищожат, като няма какво повече да гори. Зловещо е и човек разбира колко крехък е живота и колко безпомощен пред стихиите. Обаче някои хора продължават да пускат духа от бутилката.

На новозавършилите "Сон" - честито.  Peace Каквито и недостатъци да има, все пак положителните неща си остават в превес. Да видим какво би могло да ни задоволи оттук нататък. Единственото, което ме успокоява, е, че същото го мислехме и след Мелодията, и след Езел.  Grinning

# 64
  • Мнения: 1 064
Нов ТВ сериал за историческия период на Фатих султан Мехмед

След огромния успех на "Фатих 1453", игрален филм за завладяването на Константинопол от Фатих султан Мехмед (когото все още не можем да краднем и да изгледаме) и благодарение на рекордните 6 и половина милиона зрители, започват снимките на телевизионен сериал на същата тема. Според по-рано оповестена информация сериалът ще бъде от 30 епизода с бюджет от 25 млн. долара. Сценарият ще бъде по романа "Първият ден" на Беязът Акман. Той няма да повтаря видяното в игралния филм, а ще бъде своеобразно негово продължение - Истанбул след завладяването и вероятно - и след Фатих. Снимките ще започнат в средата на август. В момента се строят декорите в обувна фабрика Бейкоз върху 10 хиляди кв. м. площ. В същото време продължава каста на актьорите, които ще участват. Засега се оповестяват единствено имената на някои от актьорите, които са участвали в игралния филм, и ще участват и в сериала - Деврим Евин, който изпълнява ролята на Фатих, Шахика Колдемир (Гюлбахар хатун), Дженгиз Джошкун, Седат Мерт и Дилек Сербест. Визуалните ефекти и в игралния филм, и в сериала са поверени на Серкан Зелзеле, за когото пише, че се е разписал в доста холивудски продукции (повечето ни са познати). Сериалът се подготвя за Шоу ТВ.

Инфото е смесица от различни източници.

# 65
  • Мнения: 31
Привет  Hug
по 1 лимонада за всички патета  Hug Laughing

  Heart Eyes

аз грабвам моята и засядам с последната серия  Heart Eyes на хепи Сон  Grinning

Бланка, Лакуна  Hug  хиляди благодарности  lovekiss lovekiss Two Hearts newsm51
и на цялата компания  Hug  bouquet

# 66
  • Мнения: 9 541
Здравейте и от мен, патета. Късметче, много ядене за закуска, много нещо. То това всичкото ако го изядете, ще станете тлъсти патки /аууу много лошо....!/. Себе си не включвам, аз сутрин не мога да близна нищо.....виж чашата кафе ми е малко, отивам за бидона с кафе /разбирай каната с кафе/.

Брей имало хора, които и след мен свършват филмчето /СОН/, да не повярва човек....Бланче, право казваш, повече плюсове, отколкото минуси беше филмчето.
Виж исторически филми недолюбвам, особено епопеи /е, пак зависи как са направени, разбира се/. Не знам дали има друг човек, чиито най-омразен предмет беше историята, не математика, физика, литература и т.н., а историята /а много обичам приказки!/. Но в училище ни преподаваше едно неописуемо чудовище - ти учиш като побъркан, тя те изпитва, говориш 30 мин. и тя ти вика: седни си среден. Ама как така, та аз мисля, че всичко отговорих? Отговорът на историчката беше: да, ти отговори всичко, но аз ти зададох въпрос за тройка. -Защо не ми зададохте въпрос за 5 или 6? - Еми, така като те гледам, няма да можеш да отговориш, а и ще ми загубиш времето - Леле, казвам ви луда жена, всичките ни тормозеше много... #2gunfire

# 67
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Пенде, много готина песньовка  Peace Направо може да се наложи и за химн. Laughing

Бланче, благодаря за инфото. Носеше се слух, че ще има и сериал по Фетих, явно е било истина. Ми да го видим, въпреки че и аз като Лиа не си падам ни по история, ни по исторически филми (е, има изключения, разбира се).  Hug

Скрит текст:
На шега на майтап днес сутринта и аз станах свидетел на пожар. В блока зад нас, под апартамента на моя съученичка и приятелка от детските години лумна пожар. Оказа се, че е умишлено предизвикан, което е гнусната част, но още по-гнусната беше, че пожарните коли дойдоха след 15 до 20 минути. За справка самата сграда на пожарната е на 15 минути път с трамвай до нашия блок. Естествено благодарение на "бързата" реакция, замина и апартамента на съученичката ми. Да не говорим и на тези надолу какво им се случи от течащата вода и сажди. Толкова съм афектирана, бясна и обезверена, че ми иде да ревна и да не спра до другата седмица... Не знам, просто не знам вече какво да мисля в тая държава.

# 68
  • Мнения: 234
Лакун Hug
Ний патета ли сме или лукова глава,
не може лесно да сведем крила.
Порой, пожар, земетресение,
суша, градушка, наводнение,
и на държавата и на света напук,
ще преживеем и ще оживеем  тук !
Дали за лошо или за добро,
във този гьол като сме се родили,
ще трябва да намерим сили!

За всички с  Heart Eyes
Поздравявала съм ви отдавна с това, но за затвърждаване Joy  Heart Eyes, пък и за жегата, малко вода Mr. Green
Скрит текст:
Не знам защо ,в тежки моменти, този клип, песента,музиката гласовете, изпълнителите,  веднага ме вдигат на крака, а в радостни, просто им се кефя, обожавам ги  Peace

http://vbox7.com/play:ff54e941


Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 15:46 от nikita1

# 69
  • Мнения: 9 541
Никита1, нямам думи, просто супер, и стихчето и Андреа Бочели /един от любимците ми!!!/ - направо ме изпълниха! newsm10 newsm10 newsm10

# 70
  • Мнения: 1 064
Беррак топи дупе в Чешме
Отишла е на море с близка приятелка и си прекарва дните в клуб Маракеш бийч. На плажа била с парео. В един момент не издържала на горещината и влязла в морето. Но плувала едва 5 минути и забелязала, че я снимат, след което се оплакала. Когато излизала от морето, събрала всички погледи.

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 18:28 от B l a n k a

# 71
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


http://www.acunn.com/haber/yakisiklilik-avantaj/1620  Нещо за нашия с днешна дата  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 40
Eeee, разгеле, жив бил! Лакун, благодарско за инфото Hug

а на Беррак да и имам проблемите Mr. Green

# 73
# 74
  • Мнения: 0
Па па па ....долита една стара патица......най-после ви открих къде сте...... толкова ми липсвахте! txtloves Two Hearts newsm51
Не съм гледала филма освен първите няколко серий но при първа възможност, че го видя! Щом ятото е тук- значи си струва да се гледа, но аз съм на работа от януари и нямам грам време вече!
ОБИЧАМ ВИ! Целувки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт