Ваучери -50% за Делфинариум Варна

  • 6 713
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Някой възползвал ли се е от тази оферта? Пусната е в официалния сайт, но на мен ми звучи толкова невероятно  newsm78 Моля, споделете, ако знаете нещо!

# 1
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
През 2010г. ,както и миналата го бяха пуснали във страницата им на Фейсбука.Нашето семейство се беше възползвало през 2010г.,когато ходихме на море на Албена.Разпечатах си го на принтер и го представих на касите.Всичко точно беше.

# 2
  • Мнения: 30
Благодаря!
В сайта им пише, че така ще е и през 2012г.

# 3
  • Мнения: 389
Да! Миналата седмица ходихме в Делфинариума с ваучер и платихме 27 лв за детето, мен и мъжа ми. Бяхме си разпечатали ваучер и го представихме на касата, като купувахме билети.

# 4
  • Мнения: 16
Може ли повече инфо за тези ваучери? В официалния сайт нищео не намерих  newsm78.

# 5
  • Мнения: 3 157
Къде точно пише за ваучерите?На официалната им страница не пише,а във фейсбука пише,така ли?Тази годна със сигурност ще ходим и ще е хубаво ако е вярно това.

# 6
  • Мнения: 389
И в официалния сайт го пише- че промоцията -50% продължава до края на юли!

# 7
  • Мнения: 3 157
Жалко,ще я изпуснем за няколко дни:(

# 8
  • Мнения: 2 550
Жалко,ще я изпуснем за няколко дни:(

Обикновено я удължават, така че вероятно ще има и за август.

# 9
  • Мнения: 9
Да! Миналата седмица ходихме в Делфинариума с ваучер и платихме 27 лв за детето, мен и мъжа ми. Бяхме си разпечатали ваучер и го представихме на касата, като купувахме билети.
А откъде мога да си закупя ваучер? Не открих в сайта им.

# 10
  • Мнения: 1 272
Във ФБ Делфинариума пише, че няма нужда от ваучер. Отиваш и казваш, че си техен фен във ФБ и ти дават 50% отстъпка. Важи за цялото лято.

# 11
  • Мнения: 439
Във ФБ Делфинариума пише, че няма нужда от ваучер. Отиваш и казваш, че си техен фен във ФБ и ти дават 50% отстъпка. Важи за цялото лято.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 47 988
Много полезно да се знае  Peace

# 13
  • Мнения: 166
Бих искала и аз да разбера - кой е този официален сайт, за да го разгледам? Тази година ще почиваме в Албена и това е чудесна възможност да посетим Делфинариума.

# 14
  • Мнения: 3 157
http://www.dolphinarium.festa.bg/bg/

Ако намериш къде точно пише за ваучери,свиркай..и ние сме на Албена и ми се ще да отидем до Варна.Редовните цени ми се виждат доста високи,колко часа е представлението,знае ли някой?

Общи условия

Активация на акаунт