Тема Незабравима(Unutulmaz)-230

  • 57 466
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 257


Привет в новата тема! Hug Hug Hug
Рекси, огромно благодаря за нея! txtloves txtloves txtloves txtloves

Два дена бях без Интернет,
но вече съм съвсем наред!!! Party Party Party
Така е, който не плати овреме,
скучае пред ТВ-и и дреме! newsm47



Моят поздрав към Бганьо за оригиналното стихче гледа отгоре!Да казвам ли, че нямам думи? smile3506



Дани, поздрав и за теб - една широка и сърдечна усмивка! newsm03

На Ивва и Леман огромно БЛАГОДАРЯ за новия преведен 80 епизод! lovekiss lovekiss lovekiss


Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 19:10 от winona

# 16
  • Мнения: 27 735
Здравейте....  Hug Hug Hug
Днес цял ден пък се опитвам да кача преведените епизоди някъде  ooooh!, но се оказа, че не е толкова лесно.  Naughty
То одобрения, то истории.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е, успях за сега само в Escape-bg.net . Качих първите 3 епизода, но това са същите онези 54, 55 и 56 /по-точно части от тях  Peace /, които са качени в you tube. Няма нищо ново и различно в тях, но ако някой желае да си ги свали:  Hug

http://escape-bg.net/torrents.php?search=unutulmaz&cat=0& … dead=0&lang=0

Това са първите ми качени торенти, така че не ми се смейте много на описанието на 54 и 55-и епизод.  Embarassed Embarassed Joy

Ще кача и всички останали, както и тези, които предстои да преведат момичетата.  Peace
Mapla, надявам се да се отворят и при теб.
 Peace

# 17
  • Мнения: 186


Вени, прекрасна снимка на Еда.......
Наистина много, много красива.  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 315
Здравейте....  Hug Hug Hug
Днес цял ден пък се опитвам да кача преведените епизоди някъде  ooooh!, но се оказа, че не е толкова лесно.  Naughty
То одобрения, то истории.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е, успях за сега само в Escape-bg.net . Качих първите 3 епизода, но това са същите онези 54, 55 и 56 /по-точно части от тях  Peace /, които са качени в you tube. Няма нищо ново и различно в тях, но ако някой желае да си ги свали:  Hug

http://escape-bg.net/torrents.php?search=unutulmaz&cat=0& … dead=0&lang=0

Това са първите ми качени торенти, така че не ми се смейте много на описанието на 54 и 55-и епизод.  Embarassed Embarassed Joy

Ще кача и всички останали, както и тези, които предстои да преведат момичетата.  Peace
Mapla, надявам се да се отворят и при теб.
 Peace
Ивче, ти пак се мъчиш заради нас!Благодаря ти!
Благодаря Ви  и за новия преведен епизод!Радвам се ,че все още не сте се отказали!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Като се има предвид ,че мина вече година от финала на филма/ който да отбежа - беше достойно почетен от Дани newsm51/,съвсем не се сърдя на хората , които се отказаха да чакат и се разпиляха по другите теми!
Ами то бива ...... бива .....ама това на нищо не прилича.След десет- единадесет месечно чакане се появи една "фотография", която ни хвърли в смут и почуда! При това се появи без никакъв коментар................пълна загадка newsm78 newsm78 newsm78
Мина още месец , но нищо ново................мълчанието продължава!
Една част от нас , обаче/няма да коментирам кои newsm57/все още проявяваме огромно търпение и не се отказваме.Въпреки ,че следим други сериали , все още намираме време да надникнем и тук , да видим дали са се появили някакви новини, да погледнем някое клипче,да напишем няколко реда!!!!
Лично аз се бях "позагледала" по КВФ , но последните епизоди ме отегчиха доста и дори последните три все още не съм ги изгледала със субтитри!
Сега хвърлям по едно око на "Щастливи заедно",но нищо интересно и нищо впечатляващо- и там един красив турски актьор.За отбелязване обаче е факта ,че съм изненадана от многобройните турски красавци!Машаллла...... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green........стройни и красиви , а пък и талантливи!!!!Почти няма продукция /турска/,която да не блести с някой красавец.
Замислих се за български такива и защо ли не се сетих за такъв???!!!!! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Може би..... само Калин Врачански ,но и той не е нищо особено!!!
Ох........... аз се раздрънках много!!!! smile3505 smile3505
-------------------------------------------------------
Рекси благодаря за новата тема  smile3525 smile3525 smile3525 , която може да се нарече юбилейна по две причини:

1.Защото е започната една година след финала на сериала;
2.Защото все пак е 230,а с това темпо на изписване не се знае кога ще стигнем до 240. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 315
Ох......аз исках да кажа нещо , но се отнесох и така и не написах това , което бях решила !!!!
Аз съм на  "Вие" със свалянето от торенти , затова съм особено доволна за клиповете в Ютуб , пък макар и  накъсани.Дори мога да кажа ,че 6 броя не са чак толкова много.
Така ,че Ивче , аз съм доволна newsm51 , сега остава да ги изгледам,защото тази вечер май няма да успея да свърша тази работа!
Надявам се утре да си доставя това удоволствие! tv tv tv tv tv tv tv tv

# 20
  • Мнения: 315
 


Рекси е сложила чудесен колаж в началото на новата тема.
Разбира се, заслуга има и неговата авторка Диди, която се е справила невероятно! newsm51 smile3525 smile3525 newsm51

# 21
# 22
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Ивва  bouquet,благодаря за положения труд!
Успешен и усмихнат ден ви желая! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 79
Здравейте, Незабравими! Днес се сетих за една песен на Тоника, която сякаш за нашите хора е писана. Оше едно потвърждение за универсалното звучене на Незабравимата любовна история, каквото другите сериали просто нямат. Те си имат нюанси, акценти, аспекти и други подобни работи, но не и тази всепоглъщаща универсалност. Поздравяваам ви с песента на Тоника и ви желая лек ден сряда!


Обич - Не се сърди
 
Не се сърди, не се сърди
винаги си бил дете голямо
капризен, гневен и ревнив
гледаш през сърдитото си рамо.
Не ме вини, не ме кори,
тежкият ти поглед ме смразява.
Едва - едва думите преглъщам,
думите горчиви,
едва - едва дните отминават,
дните милостиви.

Припев:
Луд съм, изумявам щом те видя,
от любов изгарям (х2).
От любов изгарям,
цяла те изпивам,
жаден все оставам (х2).

Не се сърди, не се сърди
винаги си бил дете голямо
добър и нежен, и свенлив
топлиш ме през силното си рамо.
Не ме виниш, не ме кориш,
светлият ти смях ме напоява.
И как така всеки ден по нещо
в тебе аз намирам,
и как така всеки ден по малко
аз те преоткривам.
 

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 09:49 от baigun

# 24
  • Мнения: 79
Сряда отново

Сряда отново настъпи, но няма
даже и клюка за нашите двама
Само колажи и снимчици стари
в темата всеки пак ще завари

Сряда отново настъпи, но няма
до късно да гледаме нашата драма
Всичко приключи, финалът е ясен
Отдавна Бату не е вече опасен

Сряда е днеска, сряда поредна
Довечера няма пак да поседна
с чаша в ръката мъка да давя,
а жената да чака да я оправя

# 25
  • Мнения: 3 203
Привет незабравими. Hug Heart Eyes

Рекси благодарности за новата темичка.  bouquet Heart Eyes
Диди колажът е прекрасен немож човек да откъсне очи от тази незабравима красота. #Crazy Hug Heart Eyes

Ивве безкрайни благодарности за труда който полагаш ти и останалите момичета. newsm51  love001 newsm51

Бганьо уникален си . newsm51 Голям поклон пред таланта ти. newsm20

Като няма нищо ново ще се задаволим със старите спомени за който нашите златни момичета са се погрижили. txtloves newsm51  love001

# 26
  • Мнения: 3 203



За добро настроение  Peace Професионализъм или химия  Thinking каквото и да е важен е крайния резултат който оставиха в сърцата ни "НЕЗАБРАВИМИ" Hug Heart Eyes 

# 27
  • Мнения: 46
Привет,Незабравими Hug
Бганьо,отново хубав стих  bouquet
Сряда е....за мен тя ще си остане вечно свързана с Незабравима Heart Eyes
Иве   love001  love001  love001




# 28
  • Мнения: 46
 wavey ehoooo,къде сте се покрили всички в тази лятна вечер?

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 21:40 от manpla

# 29
  • Мнения: 315
wavey ehoooo,къде сте се покрили всички в тази лятна вечер?

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Всички са се разпръснали нанякъде!Кой гледа Гордата Аси , кой пък нещо друго!Друг пък търси прохлада навън!!!Темата е опустяла!
------------------------------------------------
Бай Ганьо, пак успя да ме разсмееш със завършека на твоето стихотворение! hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт