Farmville-45

  • 22 480
  • 458
  •   1
Отговори
# 45
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз да се похваля. Най- сетне минах Jade Falls мисия, а тази с понитата я повторих даже  Peace

# 46
  • Мнения: 22
Знаете ли някой работещ линк за бушели Голяма мъка са ми тези мисии с рецептите

# 47
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз пиша в гугъл Link for farmville bushels и пробвам всичко. Което стане, стане...

# 48
  • Мнения: 2 774
Мисля, че в момента няма работещи  Thinking, от Зинга са ги спрели.
С аскове на стената, с препращане на лични, засега така  Peace

# 49
  • Мнения: 4
Здравейте!

От вчера я заиграх пак и ми стана интересно, общо взето цялата игра е супер променена.. та си търся съседи..та ако има желаещи (дано да има де) казвайте да ви добавям  Hug

# 50
  • Мнения: 2 774
Здравейте!

От вчера я заиграх пак и ми стана интересно, общо взето цялата игра е супер променена.. та си търся съседи..та ако има желаещи (дано да има де) казвайте да ви добавям  Hug

m_poli@abv.bg   bouquet

# 51
  • Мнения: 271
Здравейте!

От вчера я заиграх пак и ми стана интересно, общо взето цялата игра е супер променена.. та си търся съседи..та ако има желаещи (дано да има де) казвайте да ви добавям  Hug
zornica_a@yahoo.com welcome

# 52
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Зори, пратих ти покана Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4
Добро утро!

Поканих и 2те ви..много ви благодаря Hug

Ако има други моят мейл е j1ltyrch3@mail.bg    bouquet

p.s. ама голяма съм патица  Embarassed....а така дали ще стане http://www.facebook.com/profile.php?id=100000445268145 

Последна редакция: чт, 26 юли 2012, 10:53 от ₪ Elle ₪

# 54
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Елл, пише че няма резултати от моята заявка. Не мога да те намеря, а ти самата не можеш да ми пратиш покана ако нямаме общи приятели

Довечера почва нова мисия, засега е обещаваща. Само , че пак ще сеем едно и също. Като за начало Golden poppy. Няма ли да измислят нещо друго да се сее, по дяволите  ooooh!

# 55
  • Мнения: 4
Момичета, имам въпросчета - могат ли разни неща да се преместват от ферма в друга (напр от Хавайската в Английската и тн.) и какво става ако не изпълня някоя мисия  Confused И моля някоя да ми обясни (като на идиот) къде се намира този хамбар - пише ми, че нямам.. а като влезна в магазина да си купя не се ориентирам кое точно е  Rolling Eyes

# 56
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Може да местиш, ако имаш лиценз. Аз мога да местя само от английската в хоум фарм. Иначе не зная за какъв хамбар става въпрос. Да не е Storage дето си прибираме ненужните неща? пак ще опитам да те намеря

# 57
  • Мнения: 271
Момичета, имам въпросчета - могат ли разни неща да се преместват от ферма в друга (напр от Хавайската в Английската и тн.) и какво става ако не изпълня някоя мисия  Confused И моля някоя да ми обясни (като на идиот) къде се намира този хамбар - пише ми, че нямам.. а като влезна в магазина да си купя не се ориентирам кое точно е  Rolling Eyes
Хамбарът е сградата, която показва в маркета - Билдингс. но не е задължително да я имаш, за да местиш предмети от ферма във ферма. Може да си вземеш дупка (в повечето ферми я има в различен дизайн) - слагат се лопати в нея, за да разшириш мястото, или склад (пак от маркета).
Но основното е, че ти трябват лицензи за местене. За сега има в Основната, Английската, Зимната и Фара (Ковето). Чакаме за Хавай и Азиатската. За сега можеш да вземеш лиценз за Зимната и фара, ако построиш до 10 ниво зимната гара и пристанището на Фара.
Ако съм пропуснала нещо, моля, някой да допълни...

# 58
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Аз да питам. От Prize machine някой взимал ли е кешчета?

# 59
  • Мнения: 4
Точно за тия ненужни неща ми трябва  Thinking

А такова зимно май все още не ми се е отворило, а иначе вчера ми се отвори в Англия-та една дупка за лопати, ама не й обърнах много внимание..ще ги разгледам и в другите нещата, че да разбера повечко за тия лицензи

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт