ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 147
  • 732
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 254
Радвам се да те "видя", НР! Hug Аз в такива случаи обяснявам, че това го правя, защото не искам да й се развалят очите и да не може да вижда, а от много телевизия очите се развалят. И че много ме обижда да чуя, че съм лоша майка. И така Simple Smile

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Честит празник на всички празнували   bouquet
Били, честит рожден ден. Да си здрава и финала да е успешен.   bouquet
Дани, Ицко кой клас е? Сега чух че имало нова наредба до четвърти клас без бележници.  newsm78
Ох това с отговарянето е болезнена тема, Кривчо и той си позволява.  ooooh! Да не говорим че си има "учител" в  лицето на батко си.  Confused

# 482
  • Мнения: 329
Вики днес бях в парка,утре също ще съм там,ако позволява климата GrinningОт 17.00 до 18.30 съм там и може да се видим Hug

# 483
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДД
Шуши Ицко е пети клас.
Май само аз исках да я запиша моята на предучилищна в училище, но се оказа че в нашия район няма такова училище, което да е отворило и групи за предучилищна! Засега се отказах. Tired

# 484
  • sf
  • Мнения: 10 144
е що така ? никакви ви няма  Crossing Arms

при нас започна работата, децата по задължения и така.
днес за първи път готвих пълнени тиквички с кайма и ориз, станаха чудесни  Mr. Green

уф,това време ми напомня,че скоро идва зимата  Sick

# 485
  • USA
  • Мнения: 559
Ето ме Simple Smile.
НР, не знам дали е готов Криси. По-скоро да. Радва се, но резервирано  Laughing. Той е голям вече и добре може да прецени плюсовете и минусите. Пък и има наблюдения върху приятелите си и му е ясно, че за него няма да е изцяло положително изживяване. Говориме и се радваме заедно, но го виждам, че има резерви.
Приготвил е подарък за бебето - негови любими играчки, което за мен беше хубава изненада. Мисля, че ще е добър с бебето, защото той по принцип е добър с децата, но ще видим Simple Smile. В момента е много привързан към мен и трудно ще ме подели. Споделете при вас как беше?

# 486
  • Мнения: 1 098
Добър вечер!
Дели е готов за градина и утре тръгва. Много се радвам. Вече му беше скучно и започваме да се караме често. И ние имаме доста работа, а с деца вкъщи е сложно да се свърши нещо.
Утре с Вили заминаваме за Орешака на рожден ден на кума. Връщаме се в неделя.
Опитва се да ми дойде и ми е адски нервно. На нож сме вкъщи. Не мога да разбера как веднъж не ми влезе в положението като знае на какво се дължи сприхавостта ми.

# 487
  • USA
  • Мнения: 559
Ох, момичета, тъкмо разбрах, че майка ми е в болница с оперирана става.  Cry Много ми е тежко, че не съм наблизо и дори не мога да отида да я видя...

# 488
  • Мнения: 43
Уинкс, прегръдки, обаждай се по телефона. Гласът ти пак ще й е от полза  Hug
НР, аз съм чувала и ти си най-гадната майка. Обиждам се, но после ни минава и на двамата  Grinning

# 489
  • Мнения: 984
Winx  Hug как така изведнъж? Стискам палци бързо да се възстанови.
Аз съм във Варна с децата. Вчера успяхме и на плаж да отидем. Сега има буря и вече си има мирис на есен.

# 490
  • Мнения: 766
 Hug
Winx   Hug Hug
Значи можем да си направим конкурс за "най-лоша майка на света" Wink, че освен това аз съм и такава, която "изобщо, ама изобщо не искаш да разбереш какъв ми е проблема и да ми помогнеш" - изказването е свързано с 10 повтаряне от моя страна да се събуе и да си прибере маратонките в шкафа  Mr. Green
Били драсни 2 реда  Hug
А днес какъв е студ - есен си е
  bouquet

# 491
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Уинкс , сигурно са го крили от теб и са ти казали като е минало , за да не се тревожиш.Операцията е минала , сега трябва само да се възстанови и всичко ще е наред  Hug.Има ли кой да и помага ?

Там-там  Hug.Взех да свиквам с безделието , станах преди малко  Laughing.А в началото на седмицата не можех да спя , защото не се изморявах достатъчно през деня.Всеки ден правя хляб , имам мнооого време и го чакам да втасва бавно , мъжа ми е на семинар от сряда , Тедо е у свекърва ми и аз вчера и днес правих меденки и маслени бисквити  Laughing.Довечера се прибират и двамата, чакам ги с нетърпение.

# 492
  • София,
  • Мнения: 4 267
Уинкс, не се притеснявай ще се оправи, сега ти трябва много да се пазиш, те явно затова не са ти казали!
Честито и на Дели че е тръгнал на градинка! И аз вече нямам търпение да я пратя Confused, уви всичко обаче е против моето желание. Вчера направи някаква странна алергична реакция и цял ден киха и и тече носа. Мислех че се разболява, но днес пък нищо и няма - съмнявам се че е от фреша, от два дни и стискам пресни портокали и явно от това - вчера очите и се зачервиха отдолу под клепачите и много, ама много киха. Днес не и направих и не и дадох и цял ден и няма нищо, само я сърби носът доста, и очите са оче леко зачервени отдолу. Ще изчакам още малко. А някой да знае колко бяха годин чревните изследвания - до колко време след като са направени, да не изпуснем срока, че не ми се правят нови?
Били наслади се на почивката, че като дойде моментът и тогава и да искаш няма да можеш да си поспиваш! Peace
Аз пък тая реплика " Ти си най лошата майка" никога не съм я чувала, нито от големия, нито от малката - дори напротив, особено тя често се гушка и ми казва колко много ме обича и че съм най добрата майка на света!!! Blush Много мило ми става! И снощи как се бяха сгушили и двамата при мен каква смешна картинка бяхме, Ицко е два пъти по голям от мен и като ме гушне немога да дишам, ще ме смачка Joy. Сега той прилежно си учи и си пише домашните, а тя тихо и кротко си играе покрай него - и понеже все си говори на куклите нещо, няма как, но само им шепти, не говори на висок глас Laughing, голям майтап са....

# 493
  • Canada
  • Мнения: 231
ayka, и аз се радвам да те "видя"! Hug И аз обяснявам и казвам, че съм обидена, пък той по някое време ми казва "Е, нали вече ти се извиних!" ooooh!

Winx, прегръдки, опитай се да не се тревожиш много. Hug
Не знам дали такъв е случая, но въобще не е приятно като крият неща от нас, знам, че го правят с добро чувство, но поне аз после се чувствам още по-зле.
Winx, сигурно си се сетила, но да напомня за подарък за Криси от бебето. Почти 2 г. по-късно Раян още го споменава и играе с него. Heart Eyes

НР, аз съм чувала и ти си най-гадната майка. Обиждам се, но после ни минава и на двамата  Grinning
Мимозка, то при нас липсата на речник е важен фактор. Mr. Green Знае думата "гадно", но предполагам не я свързва с характеристика за човек и затова няма идея, че може и така да се употреби. В една от книжките за Франклин се говори колко гадни били видовете зеле, аз доста време замествах с думи по мое усмотрение Laughing, но той вече знае текста наизуст и ме хваща. Crazy

М@я, поздрави на Варна! Много обичам есента във Варна!

И Раян се ядосва като му повтарям нещо, а в същото време не изпълнява. Голям зор да обясня затворения кръг. Laughing

Аз пък тая реплика " Ти си най лошата майка" никога не съм я чувала, нито от големия, нито от малката - дори напротив, особено тя често се гушка и ми казва колко много ме обича и че съм най добрата майка на света!!! Blush
Това не са взаимноизключващи се неща Simple Smile, чуваме ги според ситуацията. Laughing

# 494
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз пък тая реплика " Ти си най лошата майка" никога не съм я чувала, нито от големия, нито от малката - дори напротив, особено тя често се гушка и ми казва колко много ме обича и че съм най добрата майка на света!!! Blush
Това не са взаимноизключващи се неща Simple Smile, чуваме ги според ситуацията. Laughing
Това е вярно че са две взаимноизключващи се неща, но явно ние просто дори не сме попадали в такава ситуация, за да се наложи да употребяват такива думи!

Общи условия

Активация на акаунт