Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 52 085
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 554
сега ще ви кажа какво ми сподели една приятелка снощи Grinning за комарите де Grinning

лосиона за тяло на дав с краставичка,откакто го взела не са я хапели комарите и на нея са и го препоръчали по същия въпрос Wink

голяма жега тук sweating

вчера се видях с Сонита,многооо са пораснали нейните момчета Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 243
В Добрич  повече от час вали и е толкова прохладно  Mr. Green Не, че те дразня  Naughty
Хич даже, искам слънце и плаж  Sunglasses

# 62
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При нас е облачно, гърми и е задух. Надявам се поне да не дойде порой, а само кратък, разхлаждащ дъжд.

# 63
  • Мнения: 22 427
В Плевен до обяд имаше надежда за приятно време....дори ръсна дъждец.
От 13ч е отново ад. (((

# 64
  • Мнения: 361
За Сандански няма да обаждам  Nature Sunny #Onfire  Nature Sunny

# 65
  • Видин
  • Мнения: 685
Тук валя малко сутринта и поразхлади, точно за тогава, когато трябваше да ходя на зъболекар, но после какво стана, не е истина. Поспах около 2ч., но се събудих цялата мокра. Сега ще хапна малко диня и отивам да се изкъпя, че не се търпя така.
Морска, ако видиш пак Сонита я поздрави и й кажи да пише по-честичко Hug

# 66
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И при нас е мор Tired...

...Андриан се държа почти отлично днес - само за малко се наложи да го държа. В четвъртък слагаме едновременно двете пломбички, та другата седмица да продължим от другата страна.
Та намаза по случая часовник-прожектор на Бен10 и огромен воден пистолет. Е, поне се разхлаждаме, ако не друго hahaha...

Поздрави на Сонитка и от мен Hug!

# 67
  • Мнения: 1 554
Или,а тук гърмя трещя и замина ooooh! при вас е дошло Sunglasses

# 68
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Привет. Нетът тук е нечувано нещо. Но пък жегата е като за световно - преди малко погледнах: 40 градуса на дебела сянка. Ужаст.

Със закъснение, но от сърце
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТИЛИ! ДА РАСТЕ ГОЛЯМ, УМЕН И ДОБЪР!

# 69
  • Мнения: 22 427
При нас и днес не се диша....някакъв ад е.
Калина се побърква в къщи, с голям зор я държа до към 19ч, и чак след това излизаме. Но и тогава не се диша.

Тя вече иска да си избира торта за рождения ден. ))) Та гледаме от време на време различни варианти.
Тази година обаче се чудя как и къде да го правим.

Момичета от Варна, на 31ви пристигаме в града и мислим да отидем на Делфинариума. Гледам ,че във фейсбук имат съобщение, че до края на месеца има 50% намаление. Дали наистина е така и може ли да се възползваме? Или на касата ще се направят на разсеяни. )
И още нещо, струва ми се, че някъде прочетох, че около Св.Константин и Елена има някаква екопътека, или нещо подобно. Къде се намира? Или инфото ми е грешно. )

# 70
  • Мнения: 1 554
Мирама,миналата година делфинариума пуснаха брошури с намаление в фейсбук страницата си която трябваше да се принтира и с нея се ходеше на делфинариума и така плащаш половината Simple Smile а еко пътеката е ЕКО ПАРКА,той е от другата страна на дружба(св.константин и елена)

а за делфинариума най добре се обади и питай за най сигурно Peace

много ме напече слънцето не мога си събера мислите....

# 71
  • Мнения: 22 427
Морска, и сега е същото за Делфинариума, от Фейсбук гледах това с намалението. )
Значи ще го посетим тази година. )

Еко Парка подходящ ли е за деца, какво има там всъщност?
Че ще сме 10дни в комплекса, а вече сме за 3та поредна година и в него самия няма нищо интересно. )

# 72
  • Мнения: 1 554
Да подходящ е!Ние бяхме на няколко детски рождени дни там,голяма веселба,поляни,трева,дръвчета много се забавляваха децата Grinning

ами ела те до Варна в морската градина има доста забавления и може да се видим Sunglasses

# 73
  • Мнения: 22 427
Да подходящ е!Ние бяхме на няколко детски рождени дни там,голяма веселба,поляни,трева,дръвчета много се забавляваха децата Grinning

ами ела те до Варна в морската градина има доста забавления и може да се видим Sunglasses

Е, супер, може и до там да отидем. ) И манастира не сме посещавали, този скалния.

В Морската градина ходим поне 2пъти в увеселителния парк. ) Там минава по всички въртележки и др.подобни. )

# 74
  • Мнения: 338
Ох, Деян е с болки в главата, корема и повръща. Вече три пъти. Разкапах се психически. Сега заспа. Много се мъчи милото.
За комарите и бълхите - и на нас аутан ни помага - на спрей. Но само ако съм го пръскала. Постоянно е в пъпки, едни едри хроли, не е за разправяне.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 21:36 от sas3

Общи условия

Активация на акаунт