УЖАС - изцелулитих се

  • 3 160
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Дори и след липосукция целулита може да остане. Ако правиш липосукция с цел да махнеш целулита.. не е много добра идея, защото може и да не се махне. Чрез липосукция се изсмукват мазнините, доколкото знам и килограмите не се променят дори. Но някои струпването на някои мастни депа си остава (явно) и целулита не се повлиява.

# 16
  • Мнения: 3 423
оki не съм съгласна,може би не си ходила на антицелулитен -изобщо няма нищо общо с това което човек може да си направи сам в къщи-това не е просто да си втриеш крем в бедрата,при масажистката първо се използва лазер ,който да вкара антицелулитния крем в дълбочина и  второ повярвай боли .

# 17
  • Мнения: 177
... май си заслужава да се пробва първо с масаж. а какво да се яде? или по-точно какво да НЕ се яде? и по колко вода да пия? аз ако пийна днес 2 чаши пак е добре

# 18
  • Мнения: 217
оki не съм съгласна,може би не си ходила на антицелулитен -изобщо няма нищо общо с това което човек може да си направи сам в къщи-това не е просто да си втриеш крем в бедрата,при масажистката първо се използва лазер ,който да вкара антицелулитния крем в дълбочина и  второ повярвай боли .
Добре има ефект съгласна съм,но колко процедури трябва да направиш и колко пари да хвърлиш за да ти се махне целулита, временно , и после какво няма ве4но да ходиш на тези процедури нали ,защото това е временно ,бъди сигурна,а на масажи антицелулитни толкова сам ходила,и то не защото ми се хвърляха пари на вятъра ,а защото изпробвах масажистките дето работеха при мен,но пак казвам ,болка има но трябва да е поносима,това е мойто мнение,но не го налагам просто споделям Naughty

# 19
  • Мнения: 217
... май си заслужава да се пробва първо с масаж. а какво да се яде? или по-точно какво да НЕ се яде? и по колко вода да пия? аз ако пийна днес 2 чаши пак е добре
Зна4и на първо място водата,приготви си поне две бутилки 1,5ли за деня да ги изпиеш,второ продължавай да ти4аш и да спортуваш,трето намали кафето и сладкото,трето алкохола някоя 4аша винце не е страшно ,но концентрат не,4етвърто махни тестените храни,пето белият хляб ,бял ориз ,замени ги с кафяв ориз и бонус ,да ре4ем,сок4ета само фреш,грйпфурта е много добър в слу4ая,захарта махни я ,замени я с ка4ествен мед,по4ни да готвиш на пара,манджи,пърженотии махни ги,полуфабрикати салами,всякакви такива махни ги,само 4исто месо,пиле ,риба,телешко,кашкавал намали го,замени го с извара,4ай4ета зелени пак казвам много са добри,наблегни на салатките,плодовете,те4ностите,спорта,избави се от стреса,смени ги теа хап4ета може и те да имат намеса тук,след баня си прави масаж4е и ела ми пиши след 2 3 месеца ,ефекта ще е налице.Гаранция Peace

# 20
  • Мнения: 369
незнам какви са отзивите от липосукцията? само съм чела, че не ти се появява отново целулит.

Това не е вярно, появява се отново целулитът, и то понякога много бърzо.  При мен zапочна да се трупа отново около една година след процедурата #Cussing out
Рискът, болките и неприятностите около въzстановяването си zаслужават само, ако има наистина големи натрупвания, например бричове. Остават и малки белеzи  Confused

# 21
  • Мнения: 3 423
според масажистката ми ,oki ,след като масажа махне целулита тогава се спортува,не преди или по време на процедурите.иначе хранителния режим който предлагаш разбира се е хубав .
Бибинка ако отидеш на масаж самата масажистка ще ти каже и за водата и за всичко което те интересува,тя както писах е и лекар .
УСПЕХ  bouquet

# 22
  • Мнения: 217
ш
незнам какви са отзивите от липосукцията? само съм чела, че не ти се появява отново целулит.

Това не е вярно, появява се отново целулитът, и то понякога много бърzо.  При мен zапочна да се трупа отново около една година след процедурата #Cussing out
Рискът, болките и неприятностите около въzстановяването си zаслужават само, ако има наистина големи натрупвания, например бричове. Остават и малки белеzи  Confused
Правилно!Моми4ета не раз4итайте на тия неща,операции,лазерни терапии,това са глупости,вси4ко идва от главата ,просто се настройвате на едно хранене и това е ,но за дълго,тия маги4ески пръ4ки са само заблуда,реклами,променете си на4ина на хранене,това е,но не като,тук се сещам слу4ай с мои клиентки,ама аз днес нали само две пар4ета баница,нищо не е,верно не е ,но това е принципно положение,или го ядеш или не ,не е за мен и то4ка,то като се по4не едно пар4е,утре друго и така няма край.Или го правиш, Hug или не това е!

# 23
  • Мнения: 217
според масажистката ми ,oki ,след като масажа махне целулита тогава се спортува,не преди или по време на процедурите.иначе хранителния режим който предлагаш разбира се е хубав .
Бибинка ако отидеш на масаж самата масажистка ще ти каже и за водата и за всичко което те интересува,тя както писах е и лекар .
УСПЕХ  bouquet
ОК!Аз няма да давам съвети пове4е StopНека лекарката да ви обясни GrinningСтотици жени са приемали съветите ми и са ми и до днес благодарни,няма проблеми.Просто аз съм за вси4ко ЗА Naughty,стига да е полезно Peaceи да не се пълнят гушите на някой хора

# 24
  • Мнения: 5 370
Офф топик-това, което на мен ми каза кинезитерапевтката, която ми почна процедурите-писах за тях-каза 90% от споменатото от ОКИ.
Аз лично смятам да се вслушам в нея, в Оки де, особено в частта за черния шоколад.
Щото съм....фен на шокото, какво да правя? Embarassed

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз мисля, че на всички ни е повече от ясно за какво става въпрос като си говорим за целулита.. в това число целулита като проблем, лекуване, поява.. но като че ли се надяваме някой да каже нещо с което бихме могли да го караме през просото(в това число съм и аз). Както каза приятелят ми - ако всичкото това време дето го прекарваш по форумите го прекарваш за упражнения, и спомен нямаше да има от целулита Mr. Green

# 26
  • Мнения: 108
Ох и аз съм се изцелулитела покрай бременността. Затова сега се взирам в съветите ви за да знам занапред какво да правя. Май хич не е лесна борбата с тази напаст. Ами ще се борим и няма да се предаваме пк резултат поне малко трябва да има. Не е лесно да се става майка все пак  Wink

# 27
  • Мнения: 177
Момичета, като начало почвам с водата. Аз съм странно пиле - злояда та знае ли се. Яденето не ми е проблем. Шоколадът може да е млечен, може и да е черен... все ми е едно. И спирам гадните хормонални таблетки анти-бебе. Ако две седмици няма никакъв ефект ще почна и с масажи. Но трудно ще издържа финансово...
Е, стискайте ми палци!
... и спирам уискито.... Tired
Ще ви държа непрекъснато в течение!

# 28
На мен най- добре ми повлия дермосоника. След като родих си направих ударно 20 процедури и резултата беше впечатляващ - не само, че загладих кожата, но и намалих обиколките с 4см. Апарата е много добър и гласувам с две ръце за него. В момента продължавам да си правя поддържащи процедури - веднъж, два пъти месечно. Излиза сравнително на добра цена - при пакет по 20лв на процедура.

# 29
  • Мнения: 5 103
Антицелулитни процедурки и масажчета, но оправи си храненето от него ти идва целулита, храни се правилно и няма да имаш проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт