AST 2210 при дете

  • 23 755
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте! Моята дъщеря на 11 г. също е с мнооого високо AST 2224 беше последно през август. Започнахме терапия при доц. Върбанова - обичайното Ретерпен 4 инжекции през 20 дни + Бронховаксом. Ама така като чета в тоя форум и нещо започвам да губя надежда, че нещата ще се оправят с тия инжекции... Утре ще бием третата инжекция , а детето междувременно хвана вирусна инфекция и пак сме със зачервено гърло и течащ нос.
mishel моля Ви публикувайте как се развива при вашето дете лечението. Благодаря Ви!

# 16
  • Мнения: 817
Здравейте!
Влизам за да кажа,е ние направихме 4-тата инжекция преди седмица,а днес АСТ е 355,беше 560.Доц.Върбанова ни каза на последния преглед,че ако не е спаднало ще се наложи още 1-2 инжекции TiredСега трябва да изчакам и секрета от носа и гърлото и да отида да видя какво ще ми каже.При нас е голяма драма и слагането и взимането на кръв после.Обмислям да говоря с личната да му давам нещо успокоително преди това,защото е ад за всички.Не искам да описва,но днес за да му вземат кръв го държаха 3 сестри и аз Tired.Това е от нас,пак ще пиша как продължаваме.
Надявам се ,че всички деца са добре и са свалили АСТ-то.

# 17
  • Мнения: 1 448
Ох, милия! Наистина питай ДжиПи-ту какво може да се измисли по въпроса  Sad 355 и ако падне под 200 с още 1-2 инжекции е супер, поне виждате, че се повлиява от лечението  Flutter

При нас така и не падна кой знае колко, извадихме сливиците  ooooh! преди 2 седмици и сега пак AST по Коледа  Crazy И ако пак не е паднало - направо не ми се мисли  Confused

# 18
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ Baileys ! Бихте ли ми казали при кого оперирахте сливиците на детето ако тсе от Варна и  как протече възстановяването след операцията?Също така на колко години е вашето дете, защото това има значение? Притеснявам се, че с това наше супер високо АST  едва ли ще се разминем без операция Sad

# 19
  • Мнения: 1 448
При Сапунджиев, в Терапията, СТРАХОТЕН Е!!! И като специалист, и като човек  Hug На 7 е нашето дете, бих казала, че колкото е по-малко детето, по-лесно се възстановява, е не мина кой знае колко леко, но минава, само здраве да е  Wink Няма място за притеснение, действайте смело! Ако имаш още въпроси - може и на лични  Hug

# 20
  • Мнения: 52
При Сапунджиев, в Терапията, СТРАХОТЕН Е!!! И като специалист, и като човек  Hug На 7 е нашето дете, бих казала, че колкото е по-малко детето, по-лесно се възстановява, е не мина кой знае колко леко, но минава, само здраве да е  Wink Няма място за притеснение, действайте смело! Ако имаш още въпроси - може и на лични  Hug


baileys ,
При Сапунджиев по традиционния начин ли вадихте сливиците или .....те там имат някаква по модерна техника

# 21
  • Мнения: 52
Някой наясно ли е по следния въпрос.....

На няколко места чета нещо от сорта "при нас реактивния артрит мина в ревматоиден".

Това как се разбира?  Каква е разликата, до колкото разбрах изследването Ревма Фактор не е задължително завишено при ревматоиден артрит.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 616
Отдавна не съм писала, но с двама ученици и работа не винаги се сещам  Simple Smile Ние вече сме на 6та инжекция  Sad След 4тата АСТ-то беше паднало от 2200 на 1300. Изписа ни още 4 инжекции - да видим дали ще има смисъл.
Учудващо за мен, но госпожицата изобщо не трепва при поставянето на инжекциите, само на следващият ден като стане от сън обикновено и е схванат крака и казва, че я наболява - малко повече си пази дупето 2-3 дни Wink
 Слава богу нямаме проблем и с взимането на кръв - стига да е от вената  Laughing Сама си сяда и дава ръката. Даже наскоро бяхме лепнали някакъв вирус и Върбанова пак искаше да ни вземат кръв - момичето в лабораторията и хвана ръката да взима от пръста, а моята като ужилена подскочи АМА НЕ МОЖЕ ЛИ ОТ ВЕНАТАААААА - девойката беше лекинко изумена, но ни удовлетвори желанието.
 Казаха ми, че сребърната вода много помагала за сливиците и сега всяка сутрин правим гаргара с нея. Вечер давам прополисен разтвор за имунната система. Взела съм витамини Марсиянци и така....Силно се надявам да приключим с тия болести.

# 23
  • Мнения: 1 448
При Сапунджиев, в Терапията, СТРАХОТЕН Е!!! И като специалист, и като човек  Hug На 7 е нашето дете, бих казала, че колкото е по-малко детето, по-лесно се възстановява, е не мина кой знае колко леко, но минава, само здраве да е  Wink Няма място за притеснение, действайте смело! Ако имаш още въпроси - може и на лични  Hug


baileys ,
При Сапунджиев по традиционния начин ли вадихте сливиците или .....те там имат някаква по модерна техника

Да, скалпел и упойка  Mr. Green Споко бе, минава за нула време  Hug

# 24
  • Мнения: 52
При Сапунджиев, в Терапията, СТРАХОТЕН Е!!! И като специалист, и като човек  Hug На 7 е нашето дете, бих казала, че колкото е по-малко детето, по-лесно се възстановява, е не мина кой знае колко леко, но минава, само здраве да е  Wink Няма място за притеснение, действайте смело! Ако имаш още въпроси - може и на лични  Hug


baileys ,
При Сапунджиев по традиционния начин ли вадихте сливиците или .....те там имат някаква по модерна техника

Да, скалпел и упойка  Mr. Green Споко бе, минава за нула време  Hug

Да ясно. Просто исках да разбера кой работи с по модерната техника в Света Марина за вадене на сливици, при която уж имало по малък възстановителен период. Явно само доц.Недев и д-р Илиев. За възрастен питах за това, при децата знам че е по лек възстановителния период.

# 25
  • Мнения: 817
baileys радвам се,че всичко е минало добре и сте се възстановили бързо.
mishelin винаги съм знаела,че жените са по търпеливи на болка Mr. Green
Моят малък мъж не иска нищо да го мъчи,но сега в понеделник и ние сме на 6-та инжекция.При нас и бактериите в гърлото и носа са проблем.Преди имаше само в носа,а този път и в гърлото.Още не сме си направили и ние с дъщерями посявки,защото има вероятност да си ги менкаме.Синът ми НЕ трябва да има,защото има проблеми с едното оченци и не трябва да има никакви бактерии,възпаления и високи АСТ_та .Не знам дали да не пробвам и с хомеопат за тези бактерии,защото до сега АБ,които изпи не му помогнаха.Вие как мислите?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 616
След всичките гнойни ангини, АБ и инжекции, миналата седмица щерката разнообрази с бронхит  Close Направо вече в чудо се видях. Но пък го изкара доста леко - без температура, без да пие АБ. Не знам дали се дължи на всички лекарства, които погълна през последните няколко месеца или организма и е започнал да закрепва /ще ми се да е второто/. Много и тежи на милата - иска да е на училище, а не вечно болна вкъщи. Направо ми се приплака онзи ден като попита - Защо все аз съм болна и пия лекарства? Другите не се разболяват така! Не можели веднъж и бати да е болен? Да се чудиш как да и отговориш  Cry
Както и да е! Имаме още една инжекция от Ретарпена на 18.12 и след Нова година ще направим контролни изследвания. Чудя се дали да не пробвам пак с хомеопатия за укрепване на организма и при по-леките разболявания, за да не я тъпча излишно с химии.

# 27
  • Мнения: 52
:
Както и да е! Имаме още една инжекция от Ретарпена на 18.12 и след Нова година ще направим контролни изследвания. Чудя се дали да не пробвам пак с хомеопатия за укрепване на организма и при по-леките разболявания, за да не я тъпча излишно с химии.

Здравей,

Казваш че се чудиш дали да не опиташ с хомеопатия, това означавали че от ретърпена няма полза.

# 28
  • Мнения: 1 448
Да ясно. Просто исках да разбера кой работи с по модерната техника в Света Марина за вадене на сливици, при която уж имало по малък възстановителен период. Явно само доц.Недев и д-р Илиев. За възрастен питах за това, при децата знам че е по лек възстановителния период.

Няма такова нещо, не знам откъде си чула, възрастен, дете възстановяването е според зависи  Crazy Образно казано на колкото години е човека, толкова дни боли  Wink

# 29
  • Мнения: 52
Да ясно. Просто исках да разбера кой работи с по модерната техника в Света Марина за вадене на сливици, при която уж имало по малък възстановителен период. Явно само доц.Недев и д-р Илиев. За възрастен питах за това, при децата знам че е по лек възстановителния период.

Няма такова нещо, не знам откъде си чула, възрастен, дете възстановяването е според зависи  Crazy Образно казано на колкото години е човека, толкова дни боли  Wink

Аз не съм чула, а знам след лични разговори с доц.Недев и д-р Илиев от Света Марина че има някаква си техника(в смисъл уред-машина) с която се прави нещо по  различно от стандартната операция.

Дали човек се възстановява по бързо с нея реално аз незнам защото нямам личен опит, просто такива са думите на лекарите които рабятят с нея. Недев не е много словоохотлив,  и ме изпрати да ми обяснява колегата му Илиев та от разговор с този доктор знам за въпросното по бързо възстановяване при изполъването на новата апаратура Coblator  

Е да де иначе при възрастен е по дълго и сложно принципно , нали и аз така мисля. Вече какво ще се случи при конкретния човек, с конкретния оператор, в конкретното време е друг въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт