Какви ролери са подходящи за 4-годишно дете?

  • 2 088
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 24
Добър вечер! Имам питане относно това какви ролери са подходящи за 4-годишно дете? Проблемът е че носи 25 номер обувки а повечето са от 27 нагоре. Също така се чудя дали да са с 4 колелца в една линия или 2 по 2. Момичето ми много моли да и купя, но аз се колебая както относно моделът и марката още и дали ще може да ги кара вобще. Ако някой има опит моля да ми го споделите. Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 965
И аз съм на този хал! Но мисля да я убедя да и купя зимни кънки( защото аз самата съм по добра на тях) и другото лято да я кача на ролери. Зимата все ми се струва, че по дебело облечена и с каска по-малко ще боли като пада!

# 2
  • Мнения: 12
Най-добре би било,  ако може да вземете от някой назаем и да пробвате как ще му "понесе" на детето, за да прецените за колелцата - дали има добро чувство за равновесие и т.н. Или поне да пробвате в магазина. Иначе нашите са от Спорт Депо, на тях пише  Good Year и по номерация са 30-33. Но според мен са уголемени малко, защото миналата година, когато носеше 26-ти номер й ставаха на най-прибраното положение и й бяха удобни.
Другото, което мога да дам като съвет, за зимните кънки, вземете под наем. Ако й се удава, може да купите после от пазара на стадион Юнак - има и нови и втора употреба, запазени на много добри цени.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 862
Моята е на 5 и и взех ролкови кънки на по 4 колелца. Мисля, че засега това е по-добрия вариант. Нямам представа как би се крепила на ролери. Като си спомням аз като малка колко падах с ролковите кънки направо не ми се мисли к ролерите как ще е  Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Дъщеря ми първо се научи на зимни кънки (на около 5г.) и след това й взехме ролери. Зимните кънки не сме ги купували, а под наем ползваше на пързалката  Peace

# 5
  • Мнения: 439
Имаме такива който са на 4колелца,регулират се мисля до 30номер,също така имат 3 скорости(1-само ходи,2-леко се пързаля и 3-бързо пързаляне) и двамата си ги карат с радост,а и още са здрави
ето за тези става въпрос http://www.topbikes-bg.com/index.php?step=module_action&modn … 8&lang=2&

# 6
  • Canada
  • Мнения: 649
На дъщеря ми й взехме ето такива: http://www.mytoys.de/Hudora-Inliner-HD-168-pink/Inliner-Rollschu … r01.10.05/2069413 когато беше на 4 годинки. Обаче кракът й беше голям - носеше27-28 номер.
Много бързо се научи да ги кара, че и аз покрай нея... Mr. Green Отделно взехме протектори и каска.
Лично аз като дете съм карала обикновени кънки и ми беше по-лесно, отколкото сега с ролери. Но повечето деца май казват, че ролерите са по-лесни.

# 7
  • Мнения: 180
И моето дете много искаше ролери. Взех му тези - http://www.laredoute.fr/vente-patins-a-roulettes-ajustables-prot … n&prodcolor=1 (линкът може да не се види с Мозила; с Хром става). Регулира се според крачето от номер 25 до 32. Като качество не са кой знае какво, но като за цената и способностите му са супер  Peace В комплекта има вкл. протектори.

Общи условия

Активация на акаунт