ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 657
  • 254
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 114
А, записахме се и не участваме в трето класиране. Цъкам от съпричастност към пишещите тук, а и...вече съм в отпуска. Laughing

Признавам си също, че ме гложди любопитство с какъв бал е заето мястото в НПМГ  биология-НЕ. Сигурна съм, че доста ще се вкисна, ако е по-нисък от този на сина ми, но.....май вече излишно се човъркам.

# 241
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
А, записахме се и не участваме в трето класиране. Цъкам от съпричастност към пишещите тук, а и...вече съм в отпуска. Laughing

Признавам си също, че ме гложди любопитство с какъв бал е заето мястото в НПМГ  биология-НЕ. Сигурна съм, че доста ще се вкисна, ако е по-нисък от този на сина ми, но.....май вече излишно се човъркам.

  Laughing Нали?????????  Laughing
И мен ме гложди любопитство за ЕГ с какъв бал са заети местата ..........Е, ще видим...... Mr. Green

# 242
  • София
  • Мнения: 403
Ами ако не сте се записали след второ класиране, ще стои- класиран.Ние се записахме на първо, и онзи ден преди да си изтеглим докумнентите, видях,че пише "Записан".А сега след излизане на трето ще стои отново Класиран, докато не го запишем- предполагам

Записан е след второ класиране и не сме подавали заявление за трето. Андариел е права, че ще излезе като "записан" след качването на третото класиране на сайта. Peace

Мисля, че качват резултатите, защото сайтът вече не се зарежда.

И ние сме записани и още се водим само класирани. Продължавам да стискам палци и чакам да се похвалите!

# 243
# 244
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Не излезе ли вече това трето класиране........Какво става?  newsm78

# 245
  • Мнения: 75
Не излезе ли вече това трето класиране........Какво става?  newsm78

Явно ще е след 14 часа.

# 246
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Не излезе ли вече това трето класиране........Какво става?  newsm78

Явно ще е след 14 часа.

Човек ще помисли, че обработват тонове информация  ooooh!

# 247
  • Мнения: 8
Успях да се свържа по телефона и ме информираха,че резултатите излизат след 17ч.   ooooh!  Praynig

# 248
  • Мнения: 390
При първото и второто класиране излязоха  към 12,00 ч., а сега............ А информацията е много по малко.

# 249
  • Мнения: 75
Успях да се свържа по телефона и ме информираха,че резултатите излизат след 17ч.   ooooh!  Praynig

Е, неееее..... Това е мъчение!!!

# 250
  • Мнения: 62
Ако си спомняте така беше и за 1класиране казаха след 17:00,след малко тормоз ги пуснаха доста по-рано! А дано и сега да стане така! УСПЕХ НА ЧАКАЩИТЕ 3 КЛАСИРАНЕ  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 251
  • Мнения: 45
Успях да се свържа по телефона и ме информираха,че резултатите излизат след 17ч.   ooooh!  Praynig

Е, неееее..... Това е мъчение!!!
Надявам се да е стандартен отговор, в който да не е вложена много"мисъл" Joy

# 252
  • София
  • Мнения: 472
Е..не! до последно ще ни мъчат! По стотици пъти  refresh-вам на РИО страницата! Shocked

# 253
  • Мнения: 8
Успях да се свържа по телефона и ме информираха,че резултатите излизат след 17ч.   ooooh!  Praynig

Е, неееее..... Това е мъчение!!!
Абсолютно мъчение...какво толкова правят ,че чак след 17ч..... #Crazy  newsm78

# 254

Общи условия

Активация на акаунт