Скъсана кожа от кола маска

  • 3 342
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте,днес си правих кола маска на триъгълника за първи път от доста време насам.Всичко вървеше добре,но ми се сцепи кожата от вътрешната страна на срамната устна  Shocked.Козметичката ми много се притесни,всичко стана в кръв.Прибрах се и седнах в един леген с разтвор от тетра,след това се намазах с крем Здраве,но доста ме боли,а да не говорим когато ми се наложи да отида до тоалетна какви болки бяха.
Можете ли да ми дадете някакъв съвет,за нещо ефикасно за мазане,ако сте имали моя проблем.Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 310
 Shocked ooooh!
Преди време една пък писа, че и се цепнала срамната устна и с линейка я закарали от салона в спешното да я шият.
На твое място бих посетила веднага лекар.
Как ви хрумват тези щури идеи?! ooooh!

# 2
  • Мнения: 47
Shocked ooooh!
Преди време една пък писа, че и се цепнала срамната устна и с линейка я закарали от салона в спешното да я шият.
На твое място бих посетила веднага лекар.
Как ви хрумват тези щури идеи?! ooooh!
правя си кола маска от 7 години и за 1-ви път ми се случва такова нещо.

# 3
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
И на мен ми се е случвало 2-3 пъти когато реша сама да си правя интимна кола маска. Не се притеснявай, след няколко дни цепнатината сама ще заздравее без значение дали се мажеш с нещо или не.

# 4
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Межувременно може да пробваш да намажеш с Витасин. Спомага за по-бързото заздравяване.

# 5
  • Мнения: X
Shocked ooooh!
Преди време една пък писа, че и се цепнала срамната устна и с линейка я закарали от салона в спешното да я шият.
На твое място бих посетила веднага лекар.
Как ви хрумват тези щури идеи?! ooooh!

Тя е била тарикатка някаква. За такива пластики пари дават хората, ей....  Mr. Green

# 6
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Shocked ooooh!
Преди време една пък писа, че и се цепнала срамната устна и с линейка я закарали от салона в спешното да я шият.
На твое място бих посетила веднага лекар.
Как ви хрумват тези щури идеи?! ooooh!

Тя е била тарикатка някаква. За такива пластики пари дават хората, ей....  Mr. Green

 Mr. Green

Не мога да си представя каква пишман-козметичка я е "обработвала". Аз сама съм си причинявала такива щети и приключих с кариерата си на само-обезкосмител в тази конкретна област  Mr. Green

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
nadq_tay, как си? как е положението?  Rolling Eyes надявам се по-добре  Peace

Мисля, че си се сетила за два ефективни подхода - тетрата и крем здраве;

друго изпитано и много лечебно при такъв тип рани е един немски рекм с невен, продава се в аптеки и не е скъп (4-5 лв);  чудеса прави  Peace дано скоро се чувстваш по-добре  Peace

# 8
  • Мнения: 47
nadq_tay, как си? как е положението?  Rolling Eyes надявам се по-добре  Peace

Мисля, че си се сетила за два ефективни подхода - тетрата и крем здраве;

друго изпитано и много лечебно при такъв тип рани е един немски рекм с невен, продава се в аптеки и не е скъп (4-5 лв);  чудеса прави  Peace дано скоро се чувстваш по-добре  Peace
Aми по-добре съм,правя си на ден 2 пъти промивка с тетра и крем здраве  Peace Малко неприятно е като пишкам,но знам че ще мине.
Не обвинявам козметичката,и при друга ми се е случвало веднъж преди 4 години.Просто е въпрос на късмет.Неприятно е,но за мен кола маската е най-доказания метод за обезкосмяване с дълготраен ефект

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
При мен фотоепилацията има поразителен ефект - с 2-3 процедури - няма никой и после на 6 м правя по една поддръжка  Peace

Ако минаваш край аптека и се сетиш - пробвай и кремчето с невен; няма да забравя как малкия си беше раздрал лицето с нещо остро и колко кръв тече .... майка ми (бяхме и на гости) извади един правен от нея крем с невен (домашен за рани, лице ....), та намазахме и на другия ден едва-едва се виждаше бледа следа  Rolling Eyes нямаше да повярвам, ако някой ми разказва; след това купих кремчето от аптека и го ползвах при зачервяване под памперса  Peace не е мазно, лека текстура е  Peace

# 10
  • Мнения: 47
Mоята баба право такъв домашен крем от мас и невен,но за сега само с Здраве се мажа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт