Бременни майки в чужбина - Тема 44

  • 37 223
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Много ви благодаря моми4ета Hug за милите. Дано никоя от нас няма подобни преживявания до края на бременността си  bouquet.
make_up lover, добре дошла Hug.Моето дете е ве4е голямо Thinking, информацията която имам аз е ве4е доста стара-8 години минаха от тогава. В "онези времена" нямаше нужда да се ходи до БГ за вси4ки документи които си споменала. На мен вси4ко ми направи майка ми(тогава) с пьлномощтно и необходимите документи издадени от посолството.Но пак казвам, минаха 8 години-всеки ден се мени нещо Thinking.
Сегашното бебе няма да минава през тази процедура(за мое огромно щастие, защото мразя вси4ката разправия по документи) и не мога да ти помогна много, много Sad.
Вьв Фейсбука има майки в Испания,които скоро са родили беб4етата си и те могат да ти помогнат с по то4на информация.
Сьщо така, предполагам ,4е сьщите тези моми4ета пишат в темата за "бебета родени в 4ужбина"-потьрси ги там.

Анеда, 4естит имен ден Hug.Имаш прекрасно дете, аз какво пове4е да ти пожелая Simple Smile, ве4е имаш вси4ко  bouquet.Да ти е живо и здраво и детето, и ти, и вси4ки които те заобикалят.

bibitka, все едно аз сьм писала твоя пост Mr. Green.И аз из4етох вси4ко, бях абонирана за абсолУтно вси4ки вьзможни списания за бебета и майки ooooh!. В пощата ми, през ден пристигаш нещо hahaha.Е когато се роди бебето, си дадох сметка, 4е няма как да го гледам по книга Laughing.Помогна вси4ко Peace из4етено, но всеки ден се нау4аваш на нещо ново от самото беб4е.

И сега 4ета, но сьм се абонирала само за едно списание този пьт:35:.

# 31
  • Мнения: 1 069
МОМИЧЕТА, Мелина е родила днес в 9,00ч. бебе Кирил - 3905гр., 51см. - да е жив и здрав малкия юнак, а на мама бързо възстановяване и дано не се разсърди, че донасям новината и тук!

 Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 2
Честито да и,да са живи и здрави Simple Smile Голям юнак,браво.1 ден преди термина не го преноси както се притесняваше.Скорошно възстановяване   Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 069
Хайде още една новина

soni  е родила юнак на име Борис - 3 370 гр. и 50 см. ЧЕСТИТО НА МАМА СОНИ и добре дошъл на малкия Борис! Живи и здрави да са цялото семейство!

# 34
  • Мнения: 2
Честито и на мама Сони,да и е жив и здрав малкия Борис Simple Smile   bouquet Hug

Нели ти от къде ги разбираш тези новини,толкова бързо Simple Smile ?

И на теб още малко ти остава  Simple Smile

# 35
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естито на Сони и Мелина Hug Hug.
Моми4ета, да са ви живи и здрави бебоците, много да ви слушкат, много да папкат и само усмивки да има около тях Hug.

Бьрзо вьзстановяване за щастливите майки  bouquet.

# 36
  • Мнения: 273
Честити рожбички на Мелина и Сони!  Hug  Да растат здрави и големи юнаци за радост на мама и тате! На мамите бързо възстановяване и повече спокойни нощи!  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 147
Честито на Мелина_3 и на Сони baloni
Живи и здрави бебоци, а на вас бързо възстановяване!

# 38
  • Мнения: 1 069
Нели ти от къде ги разбираш тези новини,толкова бързо Simple Smile ?

И на теб още малко ти остава  Simple Smile

 smile3521 Хахахаха, ами с Мелина сме заедно в отчетната за Юли, а със Сони в Белгийската темичка - та от там  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз изпратих децата за ваканцията в БГ на бабин дом, мъж ми се върна вчера от БГ, че той ги заведе и сега всичко е готово, ама малчо нещо няма намерение да излиза  Joy Joy Joy
И сега да ви кажа, понеже от няколко месеца се майтапя, че искам да раждам точно ДНЕС на тази дата и мъж ми си взел отпуск. А аз го разбирам едва вчера като го взех от летището. И го питам: "ЗАЩО?", а той ми вика - "ами нали ще раждаш"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ама това да не е концерт по желание бре? МЪЖКА МУ РАБОТА. Много смешно ми стана.
И днес понеже си е в къщи ще го юрна да боядиса последните две стаи, които ни останаха. Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 191
Леллееее Нели голяма веселба е при вас!  Mr. Green Успех с наближаването на събитието!
Мелина  и Сони, да са ви честити бебоците!!!!!

# 40
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.
Записче от мен.  Пиша ви от ЮАР.  Термин 18 Март 2013.  Ако може да ме запишете в предна страничка.  Hug

# 41
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен бъдещи и настоящи мами!
Разбрах,че съм бременна миналата седмица и съм много щастлива!Първа бременност ми е.Предполагаем термин 12март 2013г!
Живея в Лондон и ако позволите,ще се включа в хубавата ви темичка!
Имам и един въпрос:Запазих си час за GP-то и ще ходя днес,има ли още нещо,което трябва да направя или GP- то ще ми задвижи документите и ще ме прати на необходимите изследвания и прегледи?
 Grinning

# 42
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Добро утро сладурки  Hug
Първо :
Честити юнаци на Мелина и Сони !!! Да са живи и  здрави и да носят само радост на мама и тати , а мамите бързичко да се възстановяват и ги чакаме с разказчета !!!   party006  party006  party006
NellyDi хич и не искам да те изпреварвам , доброволно и без бой се съгласявам ти да си преди мен  Party , че и аз някак държа бебчо да е лъвче ,  тогава да му  спрем на тати тока   hahaha, за инфо и аз и той сме лъвове  bowuu
 Ама и твоя мъж е голяма работа  Laughing , но поне да свърши в къщи , че ти да си спокойна  Peace А иначе и аз харесвам днешната дата , обаче нямам никакъв шанс  Wink
Val съжалявам за всичко , през което си минала , но в последна сметка важното е , че всичко е наред с теб и бебето , мисли позитивно и се опитай да пренебрегнеш отрицателните емоции  Hug
Sarnia гадно това с безсънието , но ще отмине , а ти се опитай просто да се наслаждаваш на бременноста си , да си намираш само приятни забавления , а лошичките се опитай просто да игнорираш  Hug
LamaRina то да ти кажа и аз не държа много да бърза човека , обаче вече толкова ми тежи , че ми идва да викам от това колко безполезна се чувствам  #Cussing out Само докато измия чиниите и вече съм се сдобила с ужасни болки в кръста , които не минават хич бързо , а трябва  да седя поне 1ч , че да спрат  #Crazy
.bibitka. абсолютно съм съгласна с теб относно четенето , най-добре е да се действа по инстинкт и да се напасваш с бебето , че те не са по калъпче и са си с характерчета още първата минутка  Simple Smile
Добре дошли на Биби-джиби и Кофеин Simple Smile , лека бременност в нашата готина компания   bouquet
Ние пък в къщи разместваме и на мъжо вече му се повдига от мен ,че аз все не харесвам какво е измислил  Mr. Green Онази нощ като си лягаме и ми разправя - ти знаеш , че си лудичка понякога , нали ? А аз най-спокойно му казах  , че си ме е харесал такава и ще трябва да ме изтърпи има няма още 30.40 години  hahaha
Ходихме на гости на една приятелка , която роди преди 1 мес  и честно да ви кажа бях забравила колко мънички са бебетата в началото  Whistling Та там снимахме каката с бебчето и аз качих снимката във фейса - ейййййййй като се почна - ама ти роди ли , ама кога , ама ние как не разбрахме  smile3532 честно , направо ме побъркаха  #Crazy
Ето я да я видите :
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/582589_2625 … _1446914672_n.jpg

А тя милата както не беше впечатлена за бебето , сега само разправя на корема ми - хайде дребен да излизаш  , че кака да те гушка и да ти се радва  Heart Eyes
Оставям ви сладурки  Hug отивам и аз да гърча мъжо , че остана само креватчето на бебчо да сглоби  newsm48 Хубав и слънчев ден ви пожелавам  Hug

# 43
  • Мнения: 2
Добър ден!  Hug

NellyDi,а ясно е от къде си разбрала.Аз помислих,че имате група в фейсбук  Mr. Green
Браво на теб,сега малко без деца,мъжа в къщи при теб и само остана да се появи бебока.Ама като чета,той мъжа ти бая се е шашнал    newsm62  Децата ще постоят ли в България или като се роди бебо ще си ги вземете?

Добре дошли и от мен на Биби-джиби и Кофеин ,лека бременност и на двете   bouquet


MilaB побъркала си хората с тази хубава снимка.Наистина бебето е много малко и много сладко Simple Smile

Лек ден и от мен  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 1
Sarnia ние още не можем да се наканим за курсовете. Хем ми се иска да отида, хем ми се вижда загуба на време... Rolling Eyes

Августа, благодаря за споделените линкове - ще се регистрирам и аз за мейли. На мен ми е първа бременност и съм малко паника. Знам, че като се появи малкото всичко ще си дойде на мястото и ще се справя, но сега явно имам много свободно време да си се самошашардисвам  Laughing

Честити бебчета на Мелина и Сони! Да са живи и здрави и голеееми да пораснат newsm32

NellyDi много се смях на историята ти hahaha Все такива весели моменти ви желая Simple Smile

Добре дошли на Биби-джиби и Кофеин Simple Smile Настанявайте се и приятно прекарване сред нас Simple Smile

Кофеин Simple Smile, доки ще те изпрати при акушерка, която ще ти движи нещата през цялата бременност. Тя ще ти даде 'големият тефтер' /както аз наричам maternity notes/ и ще ти обясни кое, как, какво Simple Smile

MilaB, ааа говори ми за чиниите...коремът ми е много голям от самото начало и съм в големи приключения с мивката. Направих си устата за съдомиялна, но кухнята ни е малка и няма къде да я сложим Close Добре, че половинката помага много, та се справяме някак засега.
Много мил момент си хванала да снимаш каката Simple Smile Ще си имаш голяма помощница Simple Smile


И аз за моят мъж съм му подготвила голям гърч, ама ще е от другия уикенд. Фризерът ни е пред прецакване и аз намерих удобен момент да изплача, че ни трябва по-голям хладилник и купихме 2 в 1, разбира се досега бяхме с малки за под плота, ама в понеделник пристига голямото чудо...та ще се къртят шкафчета, ще се режат плотове и по този повод трябва да се боядиса. Черна съм му пред очите, ама ще му мине Whistling Twisted Evil

Иначе стаята на бебчо е готова, но продължава да мирише на нов килим и мебели, доста осезаемо. Държа прозореца по цял ден отворен и няма и няма оправия. Притеснявам се доста заради това, но пък не ми идва никаква идея какво може да се направи newsm78 Някой да има някакви идеи - препарати, нещо?

Общи условия

Активация на акаунт