старо дюшеме

  • 12 316
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 485
Eй, благодаря ти, въобще не ми е идвало науч! А сега ако ми посочиш и кой майстор го е правил това чудо - цена няма да имяш! Разликата е драстична и след ремонта ви изглежда много добре! Ще споделя в къщи непременно! И аз съм навита на това, стига да намеря кой да ми го изпълни.

# 16
  • Мнения: 22 867
..... А сега ако ми посочиш и кой майстор го е правил това чудо - цена няма да имяш!........

milittana, специално за пяната, половинката си я слага, колеги му бяха казали за тоя начин, като се стараеше да не прекалява, изобщо със страх го правихме, да не надигнем дюшемето, нали тя се разширява при изсъхването. Но пък бяхме решили, че ако не се получи, махаме го и слагаме ламинат. Та, той вкарва пяната, аз пищя покрай него, че е много, големи скици бяхме. Grinning  Хич не ми се искаше да слагаме ламинат. А за другите майстори, дето циклиха и лакираха, няма да пиша, че вече се наоплаках навсякъде. Бързо го направиха, но точно толкова и изтрая лакът им, сега все едно го няма от години. Всъщност много наскоро след правенето се изтри. Така че пак трябва да се лакира. Но скърцането беше премахнато. Колко ще трае, не мога да кажа, тепърва ще видим. Peace

# 17
  • Мнения: 19 485
О, благодаря - вие май сте имали "бутиково изпълнение". Моят мъж не е от сръчните и всичко с майстори си правим, а пък те - както е известно не винаги се справят...но ще му споделя идеята - така или иначе много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт