МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 99 136
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 272
Нашата мечта е да запалим българските деца за науката.

Страхотна инициатива!

# 61
  • Мнения: 7
Няма абсолютно никакви ограничения за възрастта - от 0 до 18г.  Идеята ни е да популяризираме науката сред децата и тийнейджърите. За наблюдението с телескоп единственото необходимо е да има желание.

Ако някой е над 18г, може да доведе своя непълнолетен брат, сестра или приятел в качеството си на придружител.

Ето например, до момента имаме записани деца от 4 до 16-годишна възраст.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте, като казвате, че става и за малки мишоци, може пък да доведа дребния. Той е голям любител на луната - всяка вечер я търси и коментира имал ли я, няма ли я, колко е голяма...

А по въпроса за новите бебета - едната ми щерка много настоява да си родим още едни близначета - момче и момиче да са, та да станат 5 деца, защото 3 били прекалено малко... даже измисли къде щели да спят  ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 12 225
esma браво на щерката, а и щом вече е измислила къде да спят, значи няма проблеми  Simple Smile
Само трябва да внимавате да са близнаци и то този път разнополови  Simple Smile Пак предвид малкият имате по-голям шанс от нас да са шаренки  Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз се записах да ходя с момичетата  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 324
Танче, тогава там ще видим. Записах се и аз с децата.

# 66
  • София
  • Мнения: 309
И аз ще дойда с малките  Peace
А за басейна в петък има ли желаещи?
П.С. Оле затвори очички съм, писах от профила на сестра ми  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 022
Дойде време да се похваля.
Имам студент по медицина!
Дано следването му бъде много успешно.  Praynig  Поне колкото приемните изпити.  Wink
Благодаря на всички за стиснатите палци.  Hug
Наздраве!


# 68
  • София
  • Мнения: 1 272
 Hug Пролетна страхотна новина!  bigdance2 Браво на детето! Браво и на вас , че сте отгледали такова умно и упорито дете!  Hug

# 69
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Пролетна, чудесна новина!   Hug  Браво!   bouquet  Честито на младежа, много успехи му желая!  Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 1 057
Здравейте и от мен.


Пролетната Фея, браво на детето и честито на вас! Пожелавам му успешно следване и дипломиране с отличие.  smile3501

Диди, да са ти живи и здрави дечицата.   bouquet
Сподели някой път, ама с подробности как е с 5 деца  Laughing, защото аз с три съм  #Crazy

Записах и аз моите двама по големи за мероприятието, те много се зарадваха, като им казах. Почти всяка вечер седят на двора и гледат звездите  Laughing

# 71
  • Мнения: 1 685
Честито, Пролетна! Tada Желая всичко най-хубаво на студента и вас също!
Предполагам сте много щастливи, това е невероятно събитие.Пожелавам и на себе си подобни емоции след време Grinning

# 72
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Пролетна, честит ти студент! Да му върви и да учи с желание и с лекота /а очевидно ще бъде точно така  Peace/.

Ние, за съжаление, няма да ходим на мероприятието, защото няма да бъдем тук. Иначе и мъжът ми, и децата щяха много да се зарадват. Надявам се само да се повтори някой ден, когато сме тук.  Praynig

# 73
  • Мнения: 723
Пролетна Фея, страхотна новина  Simple Smile,
Късмет в живота му пожелавам, и да му върви учението леко Simple Smile

# 74
  • Мнения: 741
Пролетна фея, ЧЕСТИТО!
Да ви е жив и здрав, все така да му върви в учението!!!

Общи условия

Активация на акаунт