Стоматолози в София

  • 132 587
  • 170
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
здрвеите аз искам да питам дали д-р Николета Маркова работи със здравната каса и ако не ако може да ми кажете  какви са цените

# 46
  • Мнения: 576
В КЛИНИКАТА НА " Дентал Лабор" НА СКОБЕЛЕВ , ПО ТОЧНО С/У СПИРКАТА НА АВТОБУС 260 НЕ СТЪПВАЙТЕ. ТАМ СЕ НАМИРАТ ЕДНИ ОТ НАЙ ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ.

Абсолютно съм съгласна. Гола вода са!

# 47
Цитат
944 30 60 - д-р Милена Каралийска, Шейново 10., София

наскоро ми прави декоративна пломба за 50 лева, която вече падна. През цялото време ме убеждаваха да си избелвам зъбите - от други зъболекари знам, че за моят емайл това е много вредно, но тя ме убеждаваше, че няма такова нещо....

# 48
  • Мнения: 1 878
Аз пък издирвам една добра детска зъболекарка, която навремето лекуваше и мъж ми, но за съжаление сме загубили координатите й, а ми се налага да заведа дребния на 2,9 г. спешно на зъбар .....та ако някой знае нещо за Д-р Динкова ще съм изключително благодарна  Hug

# 49
  • Мнения: 750
Д-р Лили Гайдарова - стоматолог в 3-та Градска болница в гр. София, работи със Здравната каса
92 11 483, 0889 551 761
Невероятен професионалист и е абсолютно оперирана от разпространения в лекарското съсловие търгашлък. Едва ли някой ходи с удоволствие на зъболекар, но при нея поне отивам спокойна, че няма да ме инквизират и че нещата ще са направени както трябва.



Такааааа!
След като два пъти момичета от форума ме питат за въпросния стоматолог, пък аз се чудя с кой акъл съм ги написала тези хвалебствия, без да съм докрай коректна и да уточня една доста съществена подробност: че въпросната стоматоложка ми сепада близка роднина, в частност майка.

Приемам, че дължа публично извинение за пропуснатото уточнение, въпреки че съм спокойна, че не съм подвела никого!

И сега ако не ме охулите за заблуждаваща реклама, все пак ще ви кажа, че нямам проблем да потвърдя горнаписаното.
НО все пак имам молба - ако някоя от вас има лични впечатления от д-р Гайдарова, моля, нека ги сподели тук, каквито и да са, за да внесе по-съществен обективизъм!

# 50
д-р Валентина Гатева, просто най-добрата, и като професионалист, и като човек....

# 51
Може ли някой да ми препоръча стоматоложка, която да знае турски език, дъщеря ми е родена в турция и от скоро живее при мен в София и ми трябва стоматоложка с турски език. Ако някой познава ще се радвам да ме насочите.

# 52
  • Мнения: 116
 Писах ти на лични   bouquet

# 53
Д-р Филка Даилова-стоматолог
ул.Хан Аспарух №2(до 5-те кюшета)
тел.952-08-53
GSM:0887 857 942


Много мила и внимателна,работи и с деца.


Наистина прекрасен професионалист! Sunglasses
Новият и адрес е кв.Драгалевци, ул.Крайречна №8а/пресечна на бул.Черни връх/
тел.967-18-71
GSM:0887 857 942

# 54
  • София
  • Мнения: 480
Чудя се към кой стоматолог вече да се обърна Sad

Имам проблем с умъртвен УЖ зъб /3 пъти арсен,още сума ти лекарства...и пак беше жив Sad не успя да извади третия корен до край,тъй като е прекалено тънък и нямало игличка,която да стигне до края/. Сега, година след приключенията...ме боли Sad

Моля ви,наистина някой добър специалист,независимо от цените на услугите му, вече не знам какво да правя..

Съжалявма,че се разписах толкова много, но съм в паника какво ли още ми предстои Sad

# 55
  • Мнения: 5
Стоматологична клиника "БУНАЯ"- София, тел.:846-66-42 / 08880 251 268 - работи и с НЗОК Grinning

# 56
  • Мнения: 233
Дано Данов

София
кв.Павлово
ул.Пирин планина12А
тел.02 855-9955
      02 855-9966

ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН КАТО СПЕЦИАЛИСТ smile3501

# 57
  • Мнения: 30
Д-р Дойчин Дочев
ул."Цветна градина" 19, офис 1
тел. 8660369

Страхотен и мил човек, много внимателен и добър специалист. Винаги, когато имам проблеми със зъбите, ходя при него. Миналата година трябваше да ми се извади един мъдрец, който растеше към бузата (навън), а и имаше и кариес, отидох при него. Зъбът се оказа костелив орех, та се наложи операция на венеца. Всичко мина много добре, а д-р Дочев си свърши работата много професионално.  smile3501

# 58
  • Мнения: 209
д-р Лушка Генова
работи с деца и възрастни и то на съвсем народни цени
жк.младост 3
0889568245
препоръчвам я горещо!

# 59
  • Мнения: 1
 Rolling Eyes
Токущо се прибираме от стоматоложката, която ми избистри мозъка, страхотна е Д-ц Маркова(Раковска и Дувдуков) препоръчвам я на всяка майка да си завада детенцето, прегледа е 20лв и съм супер доволна защото ни прие без ред-спешно бяхме.
Две думички за нашият проблем, детенцето ми е на 1.8месеца и сме на кърма(както и на обща), но проблема е в това, че той заспива с гърдата и будейки се нощем, пак с цицката в устата. Е и от това мое глезене почнаха да му се рушат зъбките, в момента е с развалени зъбчета до венците, които сутринта кръвоточеха, е каза ми да спра кърменето НОЩЕМ.(лактоза-прекалено сладка кърма)И дано ни се оправят зъбките, като преди това са и фиксирани със сребърен нитрат. Чудесна е като стоматолог и страхотен човек. ПРЕПОРЪЧВАМ, Я НА ВСЯКА МАЙКА.

Общи условия

Активация на акаунт