Хайде на море с ЯНУАРСКОТО дете! (40)

  • 30 082
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Бубе bouquet
Привет и от мене,щях да пиша доста ,но все време не остава.При два компа в къщи не мога да се вредя.
Събота и неделя водихме децата на плаж,Нелката най накрая се престраши и влезна в басейна,да ама сега няма изкарване от там Mr. Greenчак в големия басейн искаше да скача ooooh!Ох в тази жега няма къде да заведеш децата в Пз,само кафета правят в нашия град.Днес заведох Нели в един детски център и останах приятно изненадана,хич не ги обичам тези центрове ,но в този ми беше много приятно,а на Нелката още повече.Беше изключително чисто,много уютно,а играчките здрави и забавни.
От днес Таня е на лагер(две седмици),та ще ми е малко по широко около врата,но така съм свикнала да е шумно в къщи ,че сега чак ми е шуто,е нямам угодия Embarassed
Буби радвам се за добрите резултати,все така да е за напред Hug
Вярвам ,че и с мама Зайка всичко е наред
Ети spokoмухабета "С деца на баня"чувала ли си го?

И да ви разкажа една случка от която съм потресена и същевременно бясна,от събота още ме държи.Прибираме се от плажа на обяд и точно пред табелата на входа на Пз,виждам възрастен мъж паднал от колелото,беше в поза в която не може човек да седне и да си почива.Веднага се обадих на 112 и точно след три минути ми се обажда сърдит мъжки глас(предполагам от месно ниво)да ме попита защо не съм помогнала на човека ,а звъня да ги притеснявам,и затвори.При което аз бях шокирана,най малкото защото още не беше пристигнал на мястото за да види човека.Побеснях,веднага се обадих на 112 за да ги попитам дали е практика да правят позвънявания със забележка ,че едва ли не ги тормозим.За сетен път се убеждавам,че много сган в тая наша държава #2gunfire

# 16
  • Мнения: 180
Тути, такива типове като чуя и ми иде да... #Cussing out
И аз имах подобна случка. В най голямата жега малко преди обяд пред една банка се подхлъзна възрастен мъж(дядо).Пред банките нали има лъскави теракотени плочки,та бяха и прясно измити и хлъзгави... И старчето се подхлъсна и падна доста лошо(така поне изглеждаше)Аз бях с количката и с една друга мама с количка.Стреснахме се и спряхме евентуално за помощ.Приятелката ми забелязах, че не толкова заинтригувана, а хората наоколо също се направиха, че нищо не са видели. Една жена дори си закри очите с ръка и продължи в противоположна посока.(Явно слаби нерви имат всички)Ама мама му стара, ако на тях се случи такова нещо и никой не пожелае да помогне как ще се чувстват.Само аз останах на място с поглед към човека.Като се запътих към него, той се надигна, каза нещо шеговито по повод подхлъзването и мокрия под и тръгна....
Ми как да не ти докривее в такива моменти.Малко хора останаха в тази държава....
Щях да пиша нещо, ама отидох в друга посоха и нещо спек....
Бубе, мерси за темата.
Влади как е?

# 17
  • Мнения: 192
Записче Hug

Бубе  bouquet

Я,да метна едно ледено коктейлче Wink


Много жега.... взехме кухнята и се прибрахме. То не се издържа навън Tired Ама айде да не се оплакваме,че четох че от другата седмица температурите щели да паднат с 10 градуса Tired
 Whistling Тогава пък сигурно ще ми е студено Mr. Green

Връщам се да ви чета Hug


# 18
  • София
  • Мнения: 415
Бубе!  bouquet

Буби, много се радвам за резултата! Сега дишай дълбоко и се наслаждавай на
бременността! Hug

Елч, аз взимам Хер бебе и съм що-годе доволна. Peace

Ети, и аз от сега се притеснявам как ще мине морето с тая наша хала! ooooh! Та в този ред на мисли все още събирам мнения за хотел на морето, за предпочитане на север, но не е задължително. Морските мами моля е те да помогнат! Hug

Тути, Еления, и аз съм на мнения, че добротата ни някъде се е изпарила и е останало предимно лошотия и завист! Tired

# 19
  • Мнения: 81
Здравейте. И при нас жега. Излязохме на кафе и до люлките, да вземем храната и обратно. И накрая яде мляко  с бисквити, не щя кухнята. То и на мен не ми се ядат манджи Joy
Сеги си спи вече час.
Да се похваля от 6 дни без биба Joy
Изрина се на брадичката ама много яко. И хайдееееееееее кучето я взе. Става едната сутрин и в всекидневната има голямо плюшено куче - застава срещу него и казва" Дай бамбата, дай , дай " ама много нервна. Направо смях.
Сега ако успеем и с памперса, ама не се получава нещо Sad
А за това че на по-вечетохора не им пука за другите, просто нямам думи.....
Включвам се към молбата на какче. И ние търсим нещо по морето за няколко дни. Но по скоро на юг. Харесах бунгалото на elenia, но се притеснявам че ще е топла а нашето вирее на климатик главно

# 20
  • Мнения: 748
Аз съм отложила махането на бибата някъде за към първи клас  Close Мислех поне памперса да е по-скоро, ама май и той ще е там някъде  Rolling Eyes

Ние бяхме на Албена на море. Аз най-много се бях притеснила от чревните вируси и се бях помъкнала с готови пюрета, готвени манджички, стерилизирани от бабата, а тя тотално ги отказа и нагъваше хотелската храна. Не знам дали това, че бяхме през юни, има значение. Нали казват, че тези вируси се развихрят по-късно.

Я кажете ако оставяте мъниците за по-дълго на баба и дядо, те как го приемат. Пепита? В смисъл мъчно ли им е първите дни, следващите по-лесно ли става или обратното. Ние мислим да я оставяме през август за 10 дни и аз много го мисля.

# 21
  • София
  • Мнения: 172
Запис и от мен!

Бубе,   bouquet

Елч, ние харесваме Българче.

Голяма жега, ей! Потя се нон стоп. А ММ пожела кекс, и сега за разкош работи и фурната.

Буби, много се зарадвах на ЧХГ-то ти. Помня аз как следях стойностите на моето, защото имахме съмнения за извънматочна бременност. Важното е, че всичко е наред  Hug

Бебеш, направо ти завидях за моренцето. Искам и аааааз. Има още месец и нещо  Tired

Тути, Елениа, позната картинка. Такива са повечето хора. Жалко, но факт.

Ох, не ми идва друго наум. Май ми е блокирал мозъка от жега. Приятен следобед!

# 22
  • Мнения: 180
Какче на Елените много ми харесва.Имам невероятно романтични спомени от там...Тишина ,спокойствие, хармония, любов... Heart Eyes
...а ако ти дойде в повече спокойствието, Слънчев бряг е наблизо. Mr. Green

# 23
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Буби радвам се за добрите новини, надявам се сега и на прегледа да те успокоят!  Hug

Елч, от сърце ти желая "тези" дни да са възможно най-рядко,че то хич без тях и не може!

Тути, Еления
, за съжаление (за кой ли път и за какво ли не) живеем в такава държава! Вече нищо не може да ме учуди!

Влади е добре! ДА чукна на дърво даже перфектно! Кръвоизлива изчезна след появата на зъбчето и венците поспаднаха след третирането с кислородна вода! Бенджи, пробвай това, което Буби ти е казала!

Аз да ви кажа нещо съм изпаднала в някакво състояние, което хич не ми харесва и скоро ако не изляза от него ще стане зле (за мен). От има няма месец-два се боря със себе си, че бая целулит натрупах и не мога и не мога да се стегна  Embarassed До сега никога не ми се е случвало така да се отпускам и да не мога да вляза в час! Дали жегата, дали умората, дали нещо друго, но не мога да си наложа да се храня правилно и да започна да тренирам! Ужасен инат съм и като си наумя нещо винаги го правя...сега обаче  Confused Ама ще мине, ще мине! Сега се надъхвам с едни снимки (това винаги в помагало) и се надявам скоро да ви се похваля

# 24
  • Мнения: 192
Буби Радвам се за добрите новини Hug Heart Eyes

Надявам се и Мама Зая да са добре Praynig Peace

Елч - аз взимам за събота и неделя или от Хер бебе, или от Вълшебник. Доволна съм Peace

Тути,Еления - БГ реалност,за съжаление Tired

Бубе Радвам се, че при Влади вече всичко е ОК Hug

За вирусите по морето - има си ги през цялото лято,просто въпрос на късмет дали ще ги пипнеш. Но пък ние си изкарахме един стомашен вирус миналия месец цялото семейство,нищо че не сме ходили на море,все още Whistling Може би го "пипнахме" от парка Crazy

И аз се чудя как ли ще ми се отрази морето с двете човечета. Mr. Green Heart Eyes newsm78
Ети  spoko

# 25
  • Мнения: 180
По мои наблюдения летните вируси ги хващат предимно туристи....
Което си има и своето логично обяснение де...
Организмът(особено детския) се изтощава двойно повече и затова стават по-податливи на вируси.
 - смяна на климата;
 - смяна на режима (от обикновена разходка и детска площадка на изморителен плаж)Стоенето на слънце и къпането в морето измарят възрастен човек, да  не говорим за невръстно дете.
 - емоцията също е фактор във "хващането" на вирус
...................
Малииии, голяма лекция ooooh! Embarassed Wink
Дейзи, никога до сега децата ми не са нощували някъде без нас.Не сме ги оставяли на баби.

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 16:22 от elenia

# 26
  • Мнения: 1 687
камчето, като написа, че мъжът ти пожелал кекк бях убедена, че имаш предвид секс и си викам "само фурната за какво им е?"  Laughing Laughing Laughing

бебо, браво за бибата!
аз съм решила в сряда да я махна. снощи я бях оставила да заспива без биба. дра се 15 минути и тъкмо да заспи и аз й я дадох. ами не издържах, като чух как вече си губи гласа и ми стана мъчно Sad

бубе, малко прекалено мускулеста в тази твоята надъхвателка Simple Smile ама бива де!
аз ако ти кажа тези дни от какво се надъхах ще паднеш. цъкайки из програмите мм попадна на някакъв фолкконцерт. е, много готини мацки из тия концерти бе. изключихме звука и погледахме - ами то да ти е кеф да ги зяпаш.

аз поръчах ози за утре, да видим дали ще го яде.

# 27
  • Мнения: 93
Привет момичета,

аз бързам да ви разкажа за първото оставяне на Ема някой друг да  я приспива, в случая ММ. Абе като чета, как ги оставяте за дълго при баби  и тн. направо се чудя, при нас това няма да се случи скоро. Та снощи ходих на концерт и ММ гледа Ема, всичко прекрасно до момента в който вече адски и се приспало и като отишла в леглото, като писнала, не дава баща и да го приближи, а тя мънинката стояла права, хванала си пеленката и водата и пищяла, пищяла до като се катурнала изтощена в леглото, след два часа се събудила и същата песен  Sick #Crazy Sick- Та скоро едва ли пак ще пробвам  Mr. Green

Елч- аз ДК пробвах и Ян Бибиян и Ози и Хер Бебе, мен ако питаш почти все тая, всъщност най ми бяха гадни май Ози, но тя така или иначе нищо не ядеше.

# 28
  • Мнения: 493
Инка има ли смисъл да ти казвам защо е така? Преди 3 месеца не можех и да си представя че ще оставя децата на мм и ще духна на море  #Shocked Тея без мен оврещяваше света, но ето че имало начин  Wink

# 29
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
уффф айде пак - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4964171

и уффффф айде пак - http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=277366
Събудих се аз вчера сутринта в 8 и бях сигурна, че е имало, но нищо не пишеше в БГ сайтовете, сега виждам, че в Турция е имало.... А днес и тук

Елч, има какво да се види там  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт