LA REDOUTE.FR - 218 - Намаление Лято 2012!

  • 45 633
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Пък аз пак го изпуснах...
За потника на Дерхи също се разколебах...Преди време поръчвах един пак бял, но с кръгли топчета отпред- много интересни. Обаче е чисто бял и честно казано с полата не би се вързал. А и с тези шарки, които нямат нищо общо с цветята на полата...Не знам може пък аз нищо да не разбирам  newsm78
Благодаря ви за линковете!

# 736
  • Мнения: 2 180
За тази Дерхи ли: http://p-media.laredoute.fr/Product/EUHDPICTURES/6/7/3/324190673 … 15cd0660_1200.jpg
Коментарите са, че е прекалено "бляскава" и всичките тези пайети по нея натежават на иначе тънката материя.

# 737
# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
когато имам в моите връщания надпис, че ми връщат парите с чек, как всъщност си ги получавам, къде е номера на чека или друго?
Envoi de la lettre chèque

# 739
  • Мнения: X
Аз имах предвид, че този топ/ потник, който се появява не се връзва с полата. А тази тениска тъкмо се питах коя е от линкчетата, че не е налична вече...То и тя не се връзва де...Wink

# 740
  • Мнения: 327
Момичета,много моля някой да ми препоръча ботуши номер 40 !

Пуснах поръчка,но съм копнала адреса без №3 отпред на адреса на Сд. #Cussing out.И сега каквода правя.Видях,че и на адреса за фактуриране пак изписва адреса на превозвача,а преди не беше така..май. newsm78

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 14:49 от irkata7

# 741
  • Мнения: 1
Не знам как е при вас,но на мен ми се отваря само една страница от ла редут и след това не се променя!А да не говорим ,че чакам поръчка направена от 01.07 и я няма и в този курс на СД.

# 742
  • Мнения: 2 180
Аз имах предвид, че този топ/ потник, който се появява не се връзва с полата. А тази тениска тъкмо се питах коя е от линкчетата, че не е налична вече...То и тя не се връзва де...Wink


Топа е екрю- цвят като на полата. Съчетаването им е въпрос на вкус и може би ще стане прекалено шарено, но иначе би трябвало да се връзват откъм екрюто.  Grinning
Edit: Не бил екрю- бял бил Grinning http://www.laredoute.fr/vente-top.aspx?productid=324190647&d … 1&secintref=0

когато имам в моите връщания надпис, че ми връщат парите с чек, как всъщност си ги получавам, къде е номера на чека или друго?
Envoi de la lettre chиque

Ей това не е приятно- пиши им да ти пратят ваучер по мейла. Чекът ще отиде на адреса на превозвача, а осребряването му е свързано с банкови такси и не е никак изгодно. Не може да се ползва за разплащане в сайта.

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 14:42 от Coolmummy

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ужас, не знаех...малко се замотах от 13.07 ми е чека...
 ooooh!

на кой мейл да им пиша и на френски ли да им пиша?  bouquet

# 744
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Аз имах предвид, че този топ/ потник, който се появява не се връзва с полата. А тази тениска тъкмо се питах коя е от линкчетата, че не е налична вече...То и тя не се връзва де...Wink


Топа е екрю- цвят като на полата. Съчетаването им е въпрос на вкус и може би ще стане прекалено шарено, но иначе би трябвало да се връзват откъм екрюто.  Grinning
Edit: Не бил екрю- бял бил Grinning
 
Получихте ли го вече?
В отзивите пише, че всъщност е бял... та ми е интересно в крайна сметка един цвят ли са.

# 745
  • Мнения: 2 180
Намерих това:

Писмо с искане за номера на ваучера по електронна поща: – попълнете тази контактна форма: Адресът, на който да изпратите e-mail, за да изискате ваучер

L’objet de mon mail: Voucher number via e-mail

Dear Sirs,
I checked my account and saw, that there is missing product (products) in my refund page. You have received the cheque and have issued a voucher for the ammount of …. euro. (сумата, която трябва да ви възстановят)
I would like to please you, to send me the number of this voucher in an answer to this e-mail. In this way, I can use it imediately without waiting it while it arrives through the post mail.
Thank you in advance,
Best Regards
….. Името Ви

# 746
  • Мнения: X
Тц, ако е бял няма да са един цвят, полата е екрю.

# 747
  • Мнения: 790
Аз пак с проблем,от смарта ми писаха че няма как да ми вземат поръчката от пункт,и сега какво става като никой не вземе поръчката?Ще ми върнат ли парите или не?

# 748
  • София
  • Мнения: 35 327
Аз пак с проблем,от смарта ми писаха че няма как да ми вземат поръчката от пункт,и сега какво става като никой не вземе поръчката?Ще ми върнат ли парите или не?
Ще изчакаш пакета да се върне в ЛР. После в рембурса ще ти се отрази как ще ти върнат парите.
Може 2-3 седмици да почакаш.

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Намерих това:

Писмо с искане за номера на ваучера по електронна поща: – попълнете тази контактна форма: Адресът, на който да изпратите e-mail, за да изискате ваучер

L’objet de mon mail: Voucher number via e-mail

Dear Sirs,
I checked my account and saw, that there is missing product (products) in my refund page. You have received the cheque and have issued a voucher for the ammount of …. euro. (сумата, която трябва да ви възстановят)
I would like to please you, to send me the number of this voucher in an answer to this e-mail. In this way, I can use it imediately without waiting it while it arrives through the post mail.
Thank you in advance,
Best Regards
….. Името Ви

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт