Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 140

  • 69 314
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 428
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ. Не мога да гледам последните 4 серии на сериала онлайн, компютъра ми загрява и изключва. От линковете на 1-ва страница също не мога да ги изтегля, а сайта, който е даден не ми зарежда. Нещо аз ли не правя, както трябва? Има ли ги на друго място откъдето мога да ги дръпна?

Онлайн можеш да ги гледаш и във вибокса-напиши си каквото ти трябва и ще ти го предложи във варианти.

# 691
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Kerim Fatmagül ∞ "Herkes Aynı Hayatta"∞

# 692
# 693
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Само дето изведнъж се оказа,че нямало било удоволствие в химията,страстта и желанието,ама сценаристка му работа newsm78

Нямаше въобще да е реалистично, ако бяха изпитали удоволствие още първата нощ. Едно е да изречеш на глас, че си готов, друго е да го изпиташ. Фатмагюл беше скована като дърво още при първата целувка, Керим се притесняваше да не я нарани. Иска се време за да свикнат един с друг и накрая видях, че свикнаха. Естествено това е лично мнение, много хора няма да се съгласят с него, но аз така усетих нещата. И въпреки че нямах никакви очаквания, останах много изненадана от решението им и безкрайно доволна. Успяха да ме шашардисат с тази сцена, признавам си. Grinning

п.п. Дейзи и за мен бяха много въздействащи тези целувки. Усетих много химия и страст и желание.

# 694
  • Мнения: 428
Здравейте,момичета.Изчетох ви и се изкушавам да споделя впечатленията си,макар че никого не го интересуват Joy
Прави ми впечатление,че в последно време темата доста се измести и може би, когато беше променяно заглавието и,трябваше да бъде отразено,че се превръща в : Енгин Акюрек преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” Не че имам нещо против,просто отбелязвам за протокола.

Не смятам, че Енгин Акюрек единствен владее изкуството да говори с очите си.Всички театрални актьори,включително и турски,имат изключително детайлни и образни мимики и погледи.Тук вече дадох пример с артиста Серхат Тутумлуер.Някой беше писал и за Мурат Йълдъръм.Съжалявам че не мога да дам повече примери от турското кино,но това определено не е силата ми.

Виждам,че сте захванали и ВВ.Не забравяйте,че това е историческа сага-героите и историите са действителни, случвали са се и не може да се коментира само на база слухове и догадки.Във темата   на форума има изключително компетентни и аргументирани постове,просто трябва да се прочетат.Именно погазването на историческата истина в началото на сериала е променило неговото продължение.За разлика от нас ,сърби и гърци бранят националните си истории и не се притеснават,че някой ще ги обвини в шовинизъм.

# 695
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ENGİN AKYÜREKÖZEL SEN ALLAH'IN BİR LUTFUSUN ELOŞH

# 696
  • Мнения: 23 352
Енгин / Керим в първи сезон



Във втори сезон



Добре, че няма трети.....Момчето явно с възрастта се разхубавява

# 697
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 698
  • Мнения: 428
Само дето изведнъж се оказа,че нямало било удоволствие в химията,страстта и желанието,ама сценаристка му работа newsm78

Нямаше въобще да е реалистично, ако бяха изпитали удоволствие още първата нощ. Едно е да изречеш на глас, че си готов, друго е да го изпиташ. Фатмагюл беше скована като дърво още при първата целувка, Керим се притесняваше да не я нарани. Иска се време за да свикнат един с друг и накрая видях, че свикнаха. Естествено това е лично мнение, много хора няма да се съгласят с него, но аз така усетих нещата. И въпреки че нямах никакви очаквания, останах много изненадана от решението им и безкрайно доволна. Успяха да ме шашардисат с тази сцена, признавам си. Grinning

п.п. Дейзи и за мен бяха много въздействащи тези целувки. Усетих много химия и страст и желание.

Нямаше да е реалистично,Хриси.Но не е реалистично и след толкова обещания и изречени истини да не можеш да погледнеш любимия в очите.Дори и да помълчиш,гледайки в тях.Ей така,за да видиш и в неговите собствените си чувства.И от нищото хоп-свикнаха,ей така посред бял ден се шльопнаха в леглото в Ава.За мен това си беше претупване на финалните епизоди без да се следва логиката на предишните 78 серии.Просто трябваше да видим един дълъг и неочакван финал набръжки.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ. Не мога да гледам последните 4 серии на сериала онлайн, компютъра ми загрява и изключва. От линковете на 1-ва страница също не мога да ги изтегля, а сайта, който е даден не ми зарежда. Нещо аз ли не правя, както трябва? Има ли ги на друго място откъдето мога да ги дръпна?

Онлайн можеш да ги гледаш и във вибокса-напиши си каквото ти трябва и ще ти го предложи във варианти.

Точно, че не мога онлайн да гледам. Искам да си ги дръпна на флашка и да ги гледам на ТВ, че лаптопа ми изключва.

# 700
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Точно, че не мога онлайн да гледам. Искам да си ги дръпна на флашка и да ги гледам на ТВ, че лаптопа ми изключва.

http://data-bg.org/browse.php?search=%EA%E0%EA%E2%E0+%E5+%E2%E8% … ldead=0&cat=0

# 701
  • Мнения: 428
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ. Не мога да гледам последните 4 серии на сериала онлайн, компютъра ми загрява и изключва. От линковете на 1-ва страница също не мога да ги изтегля, а сайта, който е даден не ми зарежда. Нещо аз ли не правя, както трябва? Има ли ги на друго място откъдето мога да ги дръпна?

Онлайн можеш да ги гледаш и във вибокса-напиши си каквото ти трябва и ще ти го предложи във варианти.

Точно, че не мога онлайн да гледам. Искам да си ги дръпна на флашка и да ги гледам на ТВ, че лаптопа ми изключва.

Извинявай,не съм те разбрала.Съжалявам,не мога да помогна,аз всичко гледам онлайн и нищо не тегля.

# 702
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Виждам,че сте захванали и ВВ.Не забравяйте,че това е историческа сага-героите и историите са действителни, случвали са се и не може да се коментира само на база слухове и догадки.Във темата   на форума има изключително компетентни и аргументирани постове,просто трябва да се прочетат.Именно погазването на историческата истина в началото на сериала е променило неговото продължение.За разлика от нас ,сърби и гърци бранят националните си истории и не се притеснават,че някой ще ги обвини в шовинизъм.

Аз го гледам като приказка.
Скрит текст:
В сериала има доста интересни исторически факти, но мен повече ме вълнува главната героиня. Ако искам история, книги бол. За това и не се задълбочавам в тази му част, настроена съм ваканционно. Grinning Прочетох доста от темите, наистина много и интересна информация, но няма как да изчета всичко. Къде ти време. Това е интерпретация на Мерал, и на мен ми харесва начина по който е предала събитията. Със сигурност има доста неточности, но не мисля да я съдя или да се дразня от това.



Берен също има много красиви очи.

# 703
  • София
  • Мнения: 2 642
Виждам,че сте захванали и ВВ.Не забравяйте,че това е историческа сага-героите и историите са действителни, случвали са се и не може да се коментира само на база слухове и догадки.Във темата   на форума има изключително компетентни и аргументирани постове,просто трябва да се прочетат.Именно погазването на историческата истина в началото на сериала е променило неговото продължение.За разлика от нас ,сърби и гърци бранят националните си истории и не се притеснават,че някой ще ги обвини в шовинизъм.

Аз го гледам като приказка.

Това е проблемът ми  с ВВ, че не мога да го гледам като приказка. Колкото и да сме малки и незначителни като народ и държава в глобален мащаб, не мога да съм безпристрастна! По всяка вероятност изпускам много добри актьорски изпълнения, но не мога, поне засега, да се преборя със себе си и да започна да го гледам.

# 704
  • Мнения: 2 645
Хич не ми се коментираше ПБН,но ме сърби клавиатурата като чуя за нея.
Преди все обвинявах Фатмагюл,защото отдавна знаеше за силното чувство за вина на Керим,но нищо не направи по въпроса.За нас беше ясно,че тя лично му е простила,но той само допускаше.Въпреки това,прошката на Фатмагюл е едно,а прошката,която трябва да си даде на себе си е друго.Вече доста сме дъвкали темата за прошката,много преди Керим казахме,че това е трудна работа,че човек трябва да се научи да живее с чувството си за вина,така,че да не рефлектира върху живота му в такава степен,а да е един житейски урок и пример,който не трябва да се повтаря под никаква форма.Сега от дистанцията на времето допускам,че Фатмагюл не е свързала чувството за вина на Керим с неговия проблем касаещ интимната близост с обекта на любовта му,който е и причината да има такова чувство въобще.В тоя ред на мисли,трябва най-сериозно да обвиня психоложката.Прегледайте сеансите,които Мариана любезно ни предостави в два клипа.На тази психоложка би следвало да и е ясно за какво става дума.Аз разбрах,значи за нея не би следвало да е по-различно.Спомнете си,че още при Бодрум ви говорех за това.Тази психоложка беше близка на семейството:ходеше у тях,обаждаше се по телефона,присъства както на процеса,така и на сватбата им.Не всичко от това спада към професионалните и задължения.Очевидно е,че е взела присърце проблемите на семейството.Питам тогава,след като разбра всичко,знаеше,че Фатмагюл е готова,а Керим не,защо не намери начин да образова Фатмагюл,за която се знае,че няма опит в тази сфера?Както можеше да и обяснява преди това,че секса е приятно преживяване и той ще дойде ,когато тя е готова за него,така можеше да и подскаже за проблема  на Керим и да и даде идея как да му помогне,защото единствено тя може да стори това.Не,тя регистрира проблема и реши да не се намесва,защото при тия двамата времето ще го реши.Изведнъж не ми се вижда да взима толкова прицърце младото семейство.
Това,което най не ми хареса в този сериал,беше отвличането и допускането на именно такава ПБН,защото това е спомен.Иначе как няма да е скована първата целувка на Фатмагюл?И пред мен да се развие такава сценка,не само целувката ами всичко ще ми е сковано.А аз не съм изнасилвана и по принцип нямам проблеми със секса.Факт е,че Фатмагюл беше психически готова,несигурността на Керим я объркваше и вероятно си мислеше,че тя идва заради нея,защото той отново си мисли,че тя се страхува и не иска да я нарани.Затова Фатмагюл предприе първите стъпки към ПБН.За нея като жена,това беше голяма крачка и тя я направи решително.Това,което последва, я  върна обратно в тинята.Всичко,което направи след това беше заради него,а не защото в този момент искаше.Неговата несигурност се прехвърли  върху нея.Така че,моето лично мнение е,че след като допуснаха такава ПБН,по-добър вариант от този нямаше.И за да няма недоразумения,повтарям,това,което не ми харесва не е ПБН по принцип,а това,че се допусна да бъде такава,която видяхме след  това-беше разочарование и отчуждение.Добре,че сериите продължиха и след 80-та,че поне там да се изясни,че тази нощ може да се превърне в хубав спомен,защото тогава получиха най-големия си подарък-зачеването на Енисе.

Общи условия

Активация на акаунт