Карамел Му - къде?

  • 5 444
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Искам да пуснат едновремешното Ескимо.  Crossing Arms

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Кауфланд, Лидл? Или ние от провинцията ще ядем "Карамел Му" догодина. Crossing Arms

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
При нито един от партньорите на производителя ли ги няма?

# 18
  • София
  • Мнения: 15 466
И защо рекламират преди да са заредили магазините?Рекламират нещо, което го няма.

# 19
  • Мнения: 3 670
Във Фантастико- не, за другите не знам.

# 20
  • Мнения: 1 310
Аз търсих в Била, Кауфланд и Пени - няма.
И аз се издразних, че ги рекламират, а не са заредени по веригите.

# 21
  • Мнения: 12 665
Хит, Пикадили, Била  - не.   И не се обаждат никакви.

# 22
  • Мнения: 5 001
Преди 1 седмица в Метро на касата ми прелагаха на промоция, обаче не погледнах тези ли са.

# 23
  • Мнения: 2 022
В Метро има, току що купихме. Не са от тези, които вадят пломби, консистенцията малко се приближава на тази на бонбоните Лакта (тези, които помнят Карамел Му  помнят и тях) Simple Smile Супер са, благодаря за темата   bouquet

# 24
  • Мнения: 128
Кауфланд, Лидл? Или ние от провинцията ще ядем "Карамел Му" догодина. Crossing Arms

Има ги в Горнооряховският Кауфланд,а също и във фирмения магазин на Захарни заводи ГО...Учудвам се ,че ги няма,не сме спирали да си ги купуваме  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 322
В Пикадили има, преди няколко дни видях  Peace

# 26
  • Мнения: 3 670
Карамел Му бяха унищожителите на пломби нали, че ги бъркам с Лакта?
И колко струват сега?

# 27
  • Мнения: 4 892
Заради вас днес от кварталното магазинче си купих Карамел Му. Боже, колко съм пощелива....
Има в пликче и кутия. Пликчето струваше 1 лв., в кутията са повече и струва 1.90 лв.
Имаше и бонбони Лакта. Мисля да мина на тях, че щеше да ми падне моста от Му-то. Ехххххххх, старост-нерадост  Grinning Едно време нямах тия проблеми.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 466
  Това карамел му, което аз помня, беше меко отвън и с твърда дъвчаща сърцевина отвътре.Имаше едно време едни бонбони Дипломат, млечен шоколад и няколко дъвчащи между тях, все тях си избирахме.

# 29
  • Мнения: 1 377
Кауфланд, Лидл? Или ние от провинцията ще ядем "Карамел Му" догодина. Crossing Arms

Мисля, че тъкмо в Търново ги видях за първи път преди 2-3 седмици някъде.
В м-н Лия на Пишмана.

Общи условия

Активация на акаунт