Гледачки и разни вещици

  • 9 975
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 544
Момичета хайде малко да разровим темата за ходенето по гледачки и разни баячки и има ли смисъл изобщо от това  Tired Tired Tired

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 20:22 от Mamma

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и има ли смисъл изобщо от това  Tired Tired Tired

не, няма.

# 2
  • Мнения: 6 365
Може да има, но иска майсторлък.

На повечето хора им липсва, затова да не ходят.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Трябва ми майсторлък, за да ходя по врачки?!  Crazy

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Който се чувства достатъчно прост и ограничен - да ходи.

# 6
  • Мнения: 563
Какво има да се рови в тази тема? Не, няма смисъл от посещаването на врачки, ходжи и други подобни. Ти защо искаш да ходиш всъщност?

# 7
  • Мнения: 1 310
Пак ли?! Tired

# 8
  • Мнения: 4 569
В тая тема са се събрали ходещите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=664825.0 , така че  smile3513

# 9
  • София
  • Мнения: 28 781
Определено има - за тях.

# 10
  • Мнения: 6 365
Трябва ми майсторлък, за да ходя по врачки?!  Crazy

За ходенето майсторлък не трябва. Майсторлък трябва, за да има смисъл и полза, а не неадекватни действия и психози.

Много зависи дали ССФ ходи на врачка, дали е Пенка от Сусурлево или аз. Резултатите и разбитането ще са съвсем различни, както и причините.

# 11
  • Мнения: 2 482

Как да няма??? Има и още как! Докато съществуват балами и тях ще ги има. И ще печелят на техния гръб.

# 12
  • Мнения: 1 288
Не, имат смисъл информирането, четенето, вдигането на задника от дивана, упоритостта и многото труд. А забравих - и вярата в себе си и собствените възможности.

Още ме е яд за едни 50 лв., дето можех да изпия и изям, ама, пусто, да успокоя майка ми, че и това съм пробвала. Tired

# 13
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На запад хората ползват помощ на психоаналитици  Wink  в България тази работа 'вършат' врачки , баячки , гадателки и тям подобни  Whistling

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Щом ги има тези гледачки и други подобни-някой им ползва услугите!А дали има смисъл могат да споделят тези,които са ходили при тях.

# 15
  • Мнения: 945
bilqnita , в заглавието на темата споменаваш вещици, би ли ме свързала с някоя от тях, че трябва да си подновя метлата, моята е бая стар модел Whistling

# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
bilqnita , в заглавието на темата споменаваш вещици, би ли ме свързала с някоя от тях, че трябва да си подновя метлата, моята е бая стар модел Whistling

Метла не с е подновява при вещица, най много да ти завиди и да ти вземе по-новия модел. Ако още ти върши работа, по-добре я тунинговай  Mr. Green
Сега по-сериозно. Аз друго се замислих, какво трябва да се случи, за да те накара да отидеш при човек, към когото си скептично настроен. Съмняваш се в уменията му, съмняваш се в това, което ще ти каже, чувал си, че повечето са измамници, умели манипулатори и т.н. и въпреки всичко, отиваш... Да,знам, човек в отчаяние и безизходица търси изход всякакъв, но аз там изход не съм чула да предлагат. Евентуално за нещо, което може да се случи в бъдеще. За тези, на които разните врачки, екстрасенси са им разказвали с подробности миналото  - моля ви, не ме убеждавайте, колко са голяма работа и познавали. Не питам това, а по-скоро какво е това, което те кара да стигнеш до там?

# 17
  • Мнения: 116
Мисля,че няма смисъл.Просто повечето са много добри психолози и знаят-има 4-5 неща заради които се ходи-любов,пари,деца,работа.Все ще усетят за кое си отишла и от там-широка им фантазия...Няма да забравя една гледачка как навиваше една жена пред мен,че мъжът и си има любовниза,и онази със зяпнала уста попиваше всяка дума и се съгласяваше.Накрая беше толкова доволна,че и остави 10 лева (2007).Ами ако този мъж си няма любовница и гледачката само е умножила бръмбарите в главата и?

# 18
  • София
  • Мнения: 544
bilqnita , в заглавието на темата споменаваш вещици, би ли ме свързала с някоя от тях, че трябва да си подновя метлата, моята е бая стар модел Whistling

Ами няма проблем само че аз последния път когато си закарах метлата на сервиз малко скъпичко ми излезе  newsm78 newsm78 newsm78  май са вдигнали цените на резервните части.
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Просто ми беше интересно дали нещо ново ще чуя ,
по повод на въпроса който ми беше зададен по-горе не нямам намерение да ходя , ходих преди време при една госпожа каза ми доста неща за миналото , настоящето а и малко за бъдещето , но това ме подразни защото аз миналото си го знам настоящето също , а бъдещето ме интересуваше но както и да е  Sick Sick

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
bilqnita , в заглавието на темата споменаваш вещици, би ли ме свързала с някоя от тях, че трябва да си подновя метлата, моята е бая стар модел Whistling

Мога да ти кажа от къде взех моята. Ама има и още по-нов модел.

Скрит текст:
Такава ползвам за сега.

Доволна съм

# 20
  • София
  • Мнения: 544
Pesheck  супер поръчай ми две да имам , че не се знае Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Срам,не срам-ще си призная,че днес посетих гледачка ooooh! Преди две години бях на кръстопът в живота си,беше ми трудно и много бързо приятелки ме убедиха да посетя някоя и друга врачка Embarassed Интересното беше-включително и за днешната,че относно здравословното ми състояние и това на близките ми,бяха учудващо точни.За детето ми- на този етап също,за бъдещето му-има още доста време за да се провери достоверността Wink Относно сложните ми лични,семейни отношения-всяка изказа различно мнение-макар и с голяма убеденост-първите ми дадоха оптимистичен поглед,докато днешната направо "ме закопа" Tired Излизайки оттам, се зарекох,че това е последният път,когато ще посетя такива места-могат да те хвърлят в еуфория,както и да ти донесат чувство на отчаяние и безперспективност.Вярвам,че на всеки съдбата му е в собствените му ръце и от него зависи какъв избор ще направи във всеки един етап от живота си!Не искам, и няма да позволя да ме обземе чувството на предопределеност/както каза врачката-"на всеки пътя е предначертан"/.
П.П.Просто имах нужда от кураж, и затова си позволих да пиша в тази тема Peace

# 22
  • Мнения: 0
 Има смисъл. Аз ходя на Таро и Ленорман и съм доволна.

# 23
  • Мнения: 6 365
Понеже човек трябва да опита всичко по веднъж, а аз обичам интересното, съм била при врачка.

Явно някои гледачки обичат да си придават тежест, като мачкат егото на клиентите си. Почти присъствах на такъв сеанс. Дамата тъкмо излизаше- единият й чорап беше скъсан на палеца, личеше си, че е плакала. Слаба млада жена, с повяхнала изрусена коса, пуловер, дънки, явно по-ниско от средната класа, не фатална дама, явно има проблеми с мъжете, макар и не големи. Около 35, първа кризичка на възрастта и егото.

Врачката, дебела и руса, 120 килограма, размахва пред мен банкнота от 20 лева и вика, аз пари не взимам, но тази жена ми даде! Вярно, беше от хората, които не взимат пари, но си взимаха своето под формата на блазнене на егото.

Имам само един метод на поведение, когато някой се опита да ме опише и ограничи, независимо дали ще е със статистика или в света на свръхестественото. Питам- и себе си, и отсрещния, "Така ли е наистина?" В зен приказката, за да е по-фенси, може да се каже на японски, "Soo des'ka?"

Когато се осмелих да задам този въпрос, врачката, която твърдеше, че е погалена от бога, издигнато същество от слънцето, буквално изригна с вулкан от отрова и неприязън.

Сега, по принцип аз си падам по митологичното и мога да повярвам в почти всичко, а после да спра да вярвам. Но тази жена беше толкова много повярвала в своя мит, че когато аз дръзнах да задам въпрос, буквално ме нападна. Беше много грозна. Такова нещо не се вижда от всеки. Такова нещо всеки трябва да види или преживее по един път в живота си.

Не беше права за мен. Никоя врачка не може да е права за мен, дори да уцели някои обстоятелства от живота ми. Защото има много повече, истината е другаде, дори аз не я знам за себе си.

Свекървещицата отиде на врачка и там й сервираха типичен cold reading или налучкване според средностатистическите параметри. Тя, разбира се, питала кога ще родя и й казали- след три месеца ще е бременна. Врачката е знаела кога сме се женили и е заложила на типичното за младите семейства раждане на първо дете след 3 години брак. Имайки предвид, че съм млада, е сметнала, че съм и кротка и типично ще родя второ дете 2 години след първото.

Да, ама тази врачка не е знаела, че си има работа с ексцентрик, свободомислещ и каквото там съм. Че жени като мен не раждат едно след друго, щото нали кариера, себеизразяване...

Ето това е рискът- ще ти кажат неща, но дали е така? Soo des'ka?

Зен му е майката...

# 24
  • при късмета
  • Мнения: 24 059
 Сега по-сериозно. Аз друго се замислих, какво трябва да се случи, за да те накара да отидеш при човек, към когото си скептично настроен. Съмняваш се в уменията му, съмняваш се в това, което ще ти каже, чувал си, че повечето са измамници, умели манипулатори и т.н. и въпреки всичко, отиваш...  ?


Освен отчаянието, което е по-честа причина има и случайности.
Както в примера ти, аз винаги съм била много скептична към разни гледачки и твърдо убедена, че ако имат някакво информация за миналото ти, то бъдещето няма как да ти познаят.
Но ето моя опит с гледачки:
Имах една колежка, която имаше такава позната и веднъж тя(гледачката) дойде в офиса.Колежката пак я "хвана" да и гледа.След около 15 минути ми се наложи да отида до стаята за почивка където бяха и тя ме заговори и започна да ми гледа, аз приех просто за забавление.Не съм била сама с нея в стаята дойдоха и други колеги.
Говореше ми само в бъдеще време и всичко което ми каза, стана едно към едно до 4 години.Личен живот, професионален и изхода от едно гражданско дело всичко позна.Не ми взе една стотинка инициативата беше нейна.
5 години след това(и една след като всичко което, ми беше предсказала беше факт) отидох при нея с час и с платена такса.Тогава обаче нищо не позна, от тогава 4 години.

# 25
  • Мнения: 3 634
Никога не съм ходила, скептична съм. Тази година обаче се каня да ми правят хороскоп.

# 26
# 27
  • Мнения: 6 365

Както и смисъла на живота, разбира се. Какъвто ти си го направиш.

# 28
  • Мнения: 25 724
Там е работата, че ходенето по ясновидки и гледачки те вкарва в някакви чужди коловози, отнема ти свободната воля, програмира те.
Никакъв смисъл не виждам в това, ще ме прощавате.
Даже 42 ми се губи в картинката.

# 29
  • Мнения: 6 365
Там е работата, че ходенето по ясновидки и гледачки те вкарва в някакви чужди коловози, отнема ти свободната воля, програмира те.
Никакъв смисъл не виждам в това, ще ме прощавате.
Даже 42 ми се губи в картинката.

Програмира те, ако му позволиш. Ако видиш моя разказ- запазването на индивидуалност, докато врачката ти говори глупости, може да е много ценно упражнение. Може да ти покаже доста неща за човешката природа, а и за твоята природа, граници и способности.

# 30
  • Мнения: 6 682
Само веднъж са ме „водили„ на врачка.........  Rolling Eyes От Пещера, Гьокчен се казваше или нещо такова.......Разбрах и че са я давали и по “Станция Нова“ , там понякога двете кокошки канят някои взели се на сериозно гадателки..........  Whistling Tired
Та тази въпросната говорИ само глупости, нищо не стана от това, беше много вулгарна и неприятна...........  Crossing Arms Каза нещо от рода,че “българките сме фригидни...“...........и още простотии. Още тогава приятелката ми ми каза да си ходим, но аз исках да видя до кьде ще стигне....... Shocked
Каза на приятелката ми, че има направена “много страшна магия“ и да ходи да и я разваля  Wink Mr. Green, при което тя и се изсмя и онази каза след малко,че магията не е толкова страшна и  че тя самата можела да си я развали с бля-бля глупости...........  Crazy Crazy Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 18:16 от biskit

# 31
  • Мнения: 25 724
Програмира те, ако му позволиш. Ако видиш моя разказ- запазването на индивидуалност, докато врачката ти говори глупости, може да е много ценно упражнение. Може да ти покаже доста неща за човешката природа, а и за твоята природа, граници и способности.

И колко мислиш са като теб?  Laughing
99,99% от хората отиват да чуят собствените си мисли и да получат потвърждение на собствените си страхове. Също така очакват да се прехвърли вината за собствените им грешки върху някой друг - кучката, която е прелъстила милото или злобната и завистлива съседка/колежка/свекърва/зълва, която редовно им прави магии и затова не им върви в живота.
И всичко това - в 21 век!
 Гледаме към Космоса, Ерата на Водолея и останалите ню ейдж пуканки и дъвки, а не можем да прогоним средновековието (и дявола - за религиозните) от душите си. Rolling Eyes
Ама що ли се паля и аз? Докато има наивни хора, ще има и печелещи от това. Щом и двете страни ги устройва, няма проблеми.
Е, бих желала уважаемите врачки и баячки да си плащат редовно данъците и здравните осигуровки върху реалните доходи, ама... Много взех да искам напоследък.

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
На гледачка съм ходила веднъж, като тийнеджърка, от любопитсво, не от нужда. Беше си цяло приключение - аз и две приятелки, чужд град...имаше тръпка  Laughing Позна много неща за сестра ми, свързани със здравословното и състояние. Просто констатира това, което знаехме, не е предписвала лечение. На мен ми каза, че ще ме приемат студентка и че голямата ми любов носи шапка. След години реших, че е имала предвид съпруга ми, който по това време е бил войник. Приемаме, че е познала  Laughing Не бих отишла повторно. Не изпитвам потребност и дано никога не изпитам. Услуги на баячки съм ползвала повече  Laughing Има две жени, едната за съжаление почина, на които имам доверие и са баели на детето. Имаше полза и никаква вреда, така, че ме устройва, дори и да е плод на самовнушение. Не се имам за проста и ограничена, но не отричам изцяло необяснимите неща.

# 33
  • Мнения: 6 365
Програмира те, ако му позволиш. Ако видиш моя разказ- запазването на индивидуалност, докато врачката ти говори глупости, може да е много ценно упражнение. Може да ти покаже доста неща за човешката природа, а и за твоята природа, граници и способности.

И колко мислиш са като теб?  Laughing
99,99% от хората отиват да чуят собствените си мисли и да получат потвърждение на собствените си страхове.

По груба преценка- не повече от 500 човека на цялата планета. Горното да се отчете като признание, че съм уникална:)

# 34
  • Мнения: 0


 Той е личен. Не карам никого да ходи , самата аз съм наясно, че почти всички са мошенички , но ходя при една жена , която ми познава всичко и ми е полезна.

# 35
  • Мнения: 170
Трябва да си луд или ужасно отчаян или ужасно отегчен за да ползваш подобна услуга. Най голямото зло! Никога, ама никога не си позволявайте лукса да ползвате подобни неквалифицирани услуги, особено, ако сте лабилни и неуравновесени или сте едното или другото или и двете и имате пари....Голяма грешка, "загубих" приятелка, която смятах за стабилна, ако знаете какви идиотии се случиха с нея никога не бихте ползвали гледачки, тя е жива и здрава де, ама вече не е с ума си.......язък....и доколко финансии и хора около нея са останали дори не смея да гадая....а за нея най малко предполагах...да не говорим, че бях "обвинена" във вещерство, отваряне на чакри, препращане на енергии и куп дивотии...боже.... ooooh! ... само защото отказах да се приобщя към "вещерския" клуб(образно и иронично казано) изискващ стабилно членство изразяващо се в пари, много пари и минимална вяра....всъщност изискващ едно единствено нещо - дай пари, аз ще те спася от ....един Господ знае... Whistling ...и измисляне на всевъзможни препятствия....само и само да капят парички....

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 23:22 от Tumba_lumba

# 36
  • Мнения: 0
Е , човек ако е с лабилна психика и телевизията може да го побърка , или всеки друг някакъв източник на впечатления.  Който си е откачен си е откачен , не са врачките виновни.

# 37
  • Мнения: 170
Ха, да, ок, не са виновни...вярвайте....Аз поне вярвам в извънземни, ама те още не са бръкнали в джоба ми и не са ме обърнали срещу света....

ПП аКО ЗАВИСИ от мен ще има клада на площада....всички нечисти сили ще минат през пречистващ огън...мир на праха им....

# 38
  • Мнения: 2 482
Ха, да, ок, не са виновни...вярвайте....Аз поне вярвам в извънземни, ама те още не са бръкнали в джоба ми и не са ме обърнали срещу света....

ПП аКО ЗАВИСИ от мен ще има клада на площада....всички нечисти сили ще минат през пречистващ огън...мир на праха им....

Сигурно не помниш Руди, който преди 18г. се появяваше заедно с "Тоника". Показваха го и в предаването "Събота късен следобед". Веднъж застана на някаква улица да приканва минувачите да се подписват за защита на извънземните. А после ги питаше дали няма да дадат и някой лев за тях!

# 39
  • Мнения: 170
Не, не помня тая дивотия, ама то тези са били луди приканващи други луди...друго обяснение няма...по точно нЕкви намерили ниша да лъжат баламите...и не ме убеждавай(по точно не си губи времето и клавиатурата, да ме убеждаваш), че извънземните са по опасни от гледачките и тем подобните им и себеподобните им....нещата са Балкан разлика.... Naughty

ПП А и преди 18г. съм разстърсвала красивите си телеса из някоя шумна дискотека и ми е дремело за извънземните и всякакви чудесии предвид количеството обожатели...пораснах, къде поумнях, къде оглупях и ми е все тая....

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 00:25 от Tumba_lumba

# 40
  • Мнения: 2 482
Това беше една шега с хората, защото кой ли не и за какво ли не започна да иска пари.

Няма да тръгна да те убеждавам дали извънземните са по-опасни от врачките или е обратното. Не зная и се въздържам от коментар.

Но все пак е дразнещо, че в 21век някои печелят от хороскопи, други от магии, трети от баене и т.н. И това е във века на високите технологии. За мен е смайващо съжителството между тях и отчайващото невежество на хората. Липсват им елементарни знания от у-ще и като се опитаме да им кажем нещо по въпроса те се чувстват отегчени и даже унизени! Кой е тоя или коя е тая, че ще ми каже на мен! Темите за астрология, за ИЧ, за лъчисто отопление и за Биоптрон са идеална илюстрация.

# 41
  • Мнения: 170
Баенето и гадаенето не е майтап работа....но да погледнеш там дето не трябва и без да имаш познания и без да си подготвен може да навлече само беди....а ние не сме готови...не изключвам възможността някой да го може, изключвам възможността някой да е достатъчно подговен за това което ще се случи и получи....голяма грешка ... наистина голяма...Ако не можеш да упражниш контрол върху способностите си, по добре се въздържай...те не са дадени да си играеш с тях.....инак прилича на зловеща детска игра с нечии съдби....

# 42
  • Мнения: 6 365
Трябва да си луд или ужасно отчаян или ужасно отегчен за да ползваш подобна услуга. Най голямото зло! Никога, ама никога не си позволявайте лукса да ползвате подобни неквалифицирани услуги, особено, ако сте лабилни и неуравновесени или сте едното или другото или и двете и имате пари....Голяма грешка, "загубих" приятелка, която смятах за стабилна, ако знаете какви идиотии се случиха с нея никога не бихте ползвали гледачки, тя е жива и здрава де, ама вече не е с ума си.......язък....и доколко финансии и хора около нея са останали дори не смея да гадая....а за нея най малко предполагах...да не говорим, че бях "обвинена" във вещерство, отваряне на чакри, препращане на енергии и куп дивотии...боже.... ooooh! ... само защото отказах да се приобщя към "вещерския" клуб(образно и иронично казано) изискващ стабилно членство изразяващо се в пари, много пари и минимална вяра....всъщност изискващ едно единствено нещо - дай пари, аз ще те спася от ....един Господ знае... Whistling ...и измисляне на всевъзможни препятствия....само и само да капят парички....

Аз пък загубих съпруга си, който се отнесе по гурувци и врачки. Виктор Юго е казал, че трябва да управляваме живота си, все едно е сън. Той обаче е казал още, че за навлизането в света на въображението някои плащат цена и тази цена е лудостта.

Хората отдавна са го забелязали. За някои има смисъл, за някои- не, за трети е опасно. Много е трудно предварително да се знае на кой как ще му се отрази. Имам някои наблюдения кой може да психяса и кой-не, но може да има изненади.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 17 999
Единствената "врачка", която възприемам насериозно е Ванга. Пиша врачка в кавички, защото според мен тя е била много повече от това. И въпреки, че е неоспорим феномен, от нейните предсказания са се сбъднали с около 65 %, което всъщност е добър процент.

# 44
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Единствената "врачка", която възприемам насериозно е Ванга. Пиша врачка в кавички, защото според мен тя е била много повече от това. И въпреки, че е неоспорим феномен, от нейните предсказания са се сбъднали с около 65 %, което всъщност е добър процент.
съгласна

# 45
  • Мнения: 2 199
Аз бих отишла на гледачка, за да ми каже какво ще изкочи от деколтето на Тумба лумба  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 97
Sunglasses
И аз мисля така, Лабрадоре. Хайде да си слагаме новите фусти и да ходим при най-известната. Ще ни реши проблемите одма.

# 47
  • Мнения: 2 931
Аз бих отишла на гледачка, за да ми каже какво ще изскочи от деколтето на Тумба лумба  Mr. Green
Няма нужда от усилия и средства. Безплатно ти го разгадавам веднага. Пиленце е!

Тумбе  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 288
Аз бих отишла на гледачка, за да ми каже какво ще изскочи от деколтето на Тумба лумба  Mr. Green
Няма нужда от усилия и средства. Безплатно ти го разгадавам веднага. Пиленце е!

Тумбе  Heart Eyes

Е, не, до последно се надявах да е котенце. Laughing

# 49
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Единствената "врачка", която възприемам насериозно е Ванга. Пиша врачка в кавички, защото според мен тя е била много повече от това. И въпреки, че е неоспорим феномен, от нейните предсказания са се сбъднали с около 65 %, което всъщност е добър процент.
съгласна
Аз пък не съм.
Дай няколко предсказания, за които да проверим в идните месеци. Тогава аз ще определя процента.

# 50
  • Мнения: 116
След като не са живи,всеки може да слага разни "предсказания" в устите и на Ванга и Нострадамус,и на който му кефне.Кой може да докаже,че те са го предсказали?

# 51
  • Мнения: 1 288
Все пак, Ванга я има на запис, а Нострадамус няма как. Но от наличните записи с Ванга, нямам представа колко съдържат предсказания.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 17 999
Например това. То не е точно предсказание, но все пак...
Цитат
Наблюдавах с голям интерес космонавтите от Земята, които първи стъпиха на Луната. Но те не ви казаха дори и колкото синапено зрънце, от онова, което всъщност видяха там..

Да речем , че ако е права, официално ще съобщят че всъщност астронавтите са видели неща, които са били запазени в тайна. надявам се да стане в рамките на нашия живот.

Относно предсказанията ѝ, ама истинските предсказания, без цензура отнасящи се до България и света, едва ли ще научим точните думи. Предполагам са и налагали цензура. Crazy
Но пък не съм чувала за човек с личен проблем, който е отишъл при нея и да не е бил посъветван.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В такъв случай как ги определи тези 65%? Нищо няма документирано и проверено, само предания от уста на уста, но иначе има известни проценти.
Аз познавам човек, който е бил посъветван от нея и добре, че не е последвал съвета ́и, че нямаше да ме има мен, а човекът е майка ми. Нищо от глупостите, които ́и е наговорила не се е случило, никой от бруталните ́и съвети не е последвала. Добре, че въпреки трудния си период майка ми е запазила здрав разум и не е продължила да вярва на подобни гледачки.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 17 999
В такъв случай как ги определи тези 65%? Нищо няма документирано и проверено, само предания от уста на уста, но иначе има известни проценти.
Аз познавам човек, който е бил посъветван от нея и добре, че не е последвал съвета ́и, че нямаше да ме има мен, а човекът е майка ми. Нищо от глупостите, които ́и е наговорила не се е случило, никой от бруталните ́и съвети не е последвала. Добре, че въпреки трудния си период майка ми е запазила здрав разум и не е продължила да вярва на подобни гледачки.

О, четох го някъде. Grinning
Изглежда, че предсказанията ѝ се разбират постфактум. Предсказала е потъването на Курск и всички много са се чудили как може да потъне град, който е далеч от море или океан, но ставало дума за подводницата.
Предсказала е датата на собствената си смърт.  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 288
Хексе, няма как да сме сигурни, че това не са спекулации или изманипулирани нейни думи.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 17 999
Хексе, няма как да сме сигурни, че това не са спекулации или изманипулирани нейни думи.

Мда, така е. Но въпреки това смятам, че е имала способности.
През 1994, имаше слухове, че е казала , че България, щяла да играе на финала на световното по футбол в САЩ. Някакъв журналистически екип отиде при нея и тя каза - "Не съм казвала подобно нещо. Това не бива да се казва.."
Спомням си една от последните и интервюта по телевизията. Попитаха я за бъдещето на България, а тя така се разплака и каза "Има още да патите..." Tired
Някой знае ли дали Ванга е взимала пари от хората, които я посещават?

# 57
  • BG
  • Мнения: 2 458
Като съвсем мъничко хлапе Нострадамус се тътри след майка си и я пита:
- Мамо, мамо, какво ще имаме за вечеря?
А тя:
- Ти ли не знаеш, гадино малка?!


Сега сериозно. Ходила съм само веднъж в живота си, бях бременна в 8 месец с първото си дете, след тежка катастрофа на съпруга ми. Каза ми въпросната лелка, че мноооого трудно ще родя ( свърших я за 2 часа работата), момиче ще е ( виж подписа ми за справка!). Дали е гот да предричаш на бременна жена такова нещо ( дори и да е вярно), е въпрос, който завинаги ме отказа от бъдещи подобни приключения.
Моя приятелка вече пета година чака да минат трите години, след които трябваше да се омъжи и роди две деца.



# 58
  • Варна
  • Мнения: 17 999
А това гледали ли сте?

http://vbox7.com/play:5e2cac0de5

# 59
  • Мнения: 57
Аз нали трябва да опитам от всичко Crazy...ходила съм...едната ми позна за 5 години напред(всичко стана),другата ме изгони- била съм си заключила чакрите hahaha hahaha hahaha
  .....и в други страни съм посещавала шамани или гуру,или там как се води....много са ми интересни.
Иначе вярвам на билкари аз....на определени Thinking

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 16:21 от ОнаЯ Мара

# 60
  • Варна
  • Мнения: 17 999
Имам позната, която ми е гледала на кафе, ей така любителски, доста неща ми е познала. Laughing
Интересни са ми тези хора, които предсказват разни неща, без да търсят материални облаги - като Ванга или Бай Мильо от Цар Асен, например.
Чуя ли думата чакри, аура и вибрации, направо бягам с 200. Stop

# 61
  • Мнения: 1 849
Преди време една жена пусна тема да си търси врачка. Писахме си на лични и ми разказа историята си... След като и казах, че нещата не опират до това кой на кого каква магия е направил, а до ценностна система на хората и последващите от това решения, тя ми тегли една по-голяма и не писа повече.
Та на врачки и гадатели ходят хора които не искат да се променят, не искат да променят начина си на мислене, нито отношението си към хората. Много по-лесно е да кажеш едно заклинание и да си носиш амулета, от колкото да се тормозиш да се променяш.
Свекърва ми ходи постоянно на врачки. Десет години на тази жена и показваме безусловна любов и приемане, една лоша дума не и е казана и въпреки всичко тя това не го вижда, врачката и е казала, че я мразим... и следствието са постоянни интриги. Та живее в отчуждение, с мисълта, че е жертва и че всички са гадняри... Ето такива хора са жертва на врачките. Хора които не искат да видят реалността, не искат да излязат от техните си фантазии и най-вече искат света да се върти около техните капризи.

# 62
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте последната 1 година се чувствах много зле на какви ли не доктори ходих ,но без резултат и реших ,че имам направено нещо и потърсих Ходжа Маарем за, който бях гледала по ТВ ПРИ Венета Райкова  ами искам да кажа ,че този човек ми върна живота въпреки ,че отидох без да вярвам изобщо ,че нещо ще се промени с мен

# 63
  • София
  • Мнения: 221
Здравейте последната 1 година се чувствах много зле на какви ли не доктори ходих ,но без резултат и реших ,че имам направено нещо и потърсих Ходжа Маарем за, който бях гледала по ТВ ПРИ Венета Райкова  ами искам да кажа ,че този човек ми върна живота въпреки ,че отидох без да вярвам изобщо ,че нещо ще се промени с мен
Това , онзи льольо  дето  учеше  как се прави черна магия ли ?Страхотна простотия от ефира на национална телевизия.

# 64
  • Мнения: 116
Здравейте последната 1 година се чувствах много зле на какви ли не доктори ходих ,но без резултат и реших ,че имам направено нещо и потърсих Ходжа Маарем за, който бях гледала по ТВ ПРИ Венета Райкова  ами искам да кажа ,че този човек ми върна живота въпреки ,че отидох без да вярвам изобщо ,че нещо ще се промени с мен
Това , онзи льольо  дето  учеше  как се прави черна магия ли ?Страхотна простотия от ефира на национална телевизия.
[/quote

Ами то цялото предаване си е простотия,при това на махленско ниво.

Общи условия

Активация на акаунт